Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 12, 2024, 03:48:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mstoqnova - 27.08.2010  (Прочетена 26096 пъти)
 
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 04, 2010, 09:57:13 »

mstoqnova много хубави обувки  good. А са и страшно удобни, аз имам подобни, но черни. За списъка спокойно - изглежда тенденцията е да се отмята едно, а да се добавят 2-3  smile
Чакам снимки и на халките като се появят.
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 04, 2010, 10:20:19 »

mstoqnova - като те чета, чак ми става смешно - все едно чета моя списък - от боядисването до чорапите  smile Само че вие имате една седмица повече. Аз вече започвам да се панирам - само ходя и правя списъци и графици  angry
И като взема много да откачам си пускам Lady Gaga и крещя като ненормална из къщи "Алехандрооооооооо"  pardon - не знам защо, ама ми сваля нервното напрежение  blum Можеш да пробваш, ако ти дойде много подготовката  Wink
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 04, 2010, 11:07:54 »

bubu_123 наистина много са удобни обувките, чак не мога да повярва за тия пари   chee Задължително ще покажа снимки на халките само да дойдат.

roxanne  funnytooth аз съм същата, крещя и подлудявам съседите  singer ама още малко ще ме потърпят.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 04, 2010, 14:17:57 »

Хееееей! Пропуснала съм темичката ти! Честита темичка!  give_rose give_rose give_rose Сега се връщам на страница едно да чета отначало!  Reading Reading Reading Как е настроението, тресе ли те вече?
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 04, 2010, 14:55:02 »

Благодаря Ariel, настроения много... ту ме тресе приятна еуфория  pullpigtails, ту откачам и попадам в разни дупки  disappear Ама вече свикнах и като се замисля всичко това ще ми липсва след  weddingday  blush
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 04, 2010, 15:16:07 »

Ехо, прочетох!

Първо искам да изразя възхищението си от роклята - много ме кефи с тези надиплени цветя отпред (напомня ми малко на моята с букличките отпред)! И много ми харесва бижуто ти - достойно за кралица!

А за обувките - и при мен беше подобно - обикалям и гледам зверски цени навсякъде и нищо не ми харесва. Накрая обаче попаднах на един магазин на Графа и какво да видя - моите обувки! И за колко мислиш - за 30 лева!  sarcastic Ихааа! Голям кеф! Като имаш предвид цените, които започваха от 80 нагоре си е направо оферта!
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 04, 2010, 15:32:21 »

Ех, момичета, колко ви се радвам, че сте си намерили и удобни, и евтини обувки  Bravo
При мен целия сезон по отношение на обувките върви накриво, все нещо са ми неудобни, целите ми крака са в рани, накрая си взех едни балерински пантофи с идеята да ходя с тях всеки ден, че просто няма как да ми убият. И - познайте! От Плиска до Младост, от краката ми течеше кръв - протъркали ми кожата отзад на глезена  shok...
Та за сватбата си взех (поне до тук) 2 чифта. Първите ги има в галерията ми, влюбих се в тях от пръв поглед, цялата украса на роклята е правена според тези обувки. И само за 39лв. Да, ама още по пробите на роклята се усетих, че като поседя 40мин - до 1 час с тях, и възглавничките на краката ми са все едно оголени нерви - сякаш ток ме удря като стъпвам, така натъртени си усещам крачетата, абсурд е да изкарам повече от час, час и нещо с тези обувки. И силиконови възглавнички слагах - ама нищо не помага sad И от немай къде, пообиколих и се оръсих още 100лв за други, италиански, уж доста мекички, пък дано изтрая цяла вечер. Щото роклята е скъсявана за 9см ток и не мога да сляза на по-ниско sad
И след като си разказах патилата на дълго и широко, да си кажа и съвета: поносете обувките поне 1 час вкъщи, разхождайте се с тях, постойте прави. Ако не са удобни, сменяйте, щото просто не си представям булка с физиономия на страдалец заради едните обувки.  give_rose
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 04, 2010, 19:43:31 »

Много красиви бижута good И като гледам докъде си стигнала с детайлите, чак се притесних за себе си, че нямам повечето неща  girl_impossible
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 04, 2010, 20:30:12 »

Благодаря ви момичета  Sunshine

Ariel бижуто го харесах в магазин в Асеновград докато пробвах разни рокли. Там ми го предлагаха за 40 лева, а аз го намерих за 16 лв.  laugh Стана ми навик да си купувам нещата за по-малко от 20 лв. Не че имам нещо против  girl_wink Като видах твоята рокля и на мен ми напомни на моята (роклята ти наистина е РАЗКОШНА) Да кажа и за обувките, поздравления, тва си е голяма далавера  good

roxanne нали съм си много послушна, прочетох съвета ти и се юрнах в спалнята, веднага ги обух. В същото време вървеше една много сладка песничка по сити тв и като се развихрих... По средата на вихрения ми танц обаче се сетих, че ако продължавам в същия дух ще си оставя домучадието гладно. Бегом в кухнята и след час тичане от мивката на печката и обратно бях готова. Тръгнах да си прибирам малкия от детска градина и се усетих чак пред вратата на асансьора, че още съм с обувките. Та мога спокойно да кажа, че не ги усещам, толкова са ми удобни  yahoo даже се замислям дали да не си взема и още едни резервни  blum А втория чифт които си взела удобни ли са?

Milataaa следя твоята темичка (както и на всички други момичета) с голям интерес. Вие също сте отметнали голяма част от нещата. Не се притеснявай времето ще стигне, да се надяваме, че остане малко бонусче за релакс  tease
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 04, 2010, 20:49:46 »

По въпроса за тренировките с обувките, аз също ги нося постоянно из нас, понеже ми стискат доста. На пробата за роклята за 30 мин права и все едно валяк беше минал през краката ми. Та се амбицирах и даже онзи ден гладих 1 час с тях:))))))))Годеникът ми падна при гледката-само по бикини, защото ми беше горещо, но със сватбените обувки и гладя smile Като ненормална:)
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #25 -: август 04, 2010, 21:11:19 »

Браво за обувките.  Bravo
Като ви чета сега чак ви завидях, че са ви удобни и сте си ги купили на прилична цена. Аз за моите се изръсих 154 лв и то с 30% намаление. Тока ме накара да ги купя, защото за човек ходещ само с ниски обувки и кецове да се кача на 10 см ток е абсурдно, дори и за 15 минути. Офф утре най-накрая ще кача снимки в галерията.
mstoqnova видях, че си писала за бутилките. Вие колко човека гости ще имате и какво количество алкохол ще поръчвате? Аз за бутилките още се чудя колко бройки ще ми трябват и как да изчисля консумацията на човек.
Активен
ina0208
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #26 -: август 04, 2010, 23:16:16 »

Ехо,пропуснала съм те,честита темичка!Страхотна рокля,бижута...абе всичко е супер,дано така да остане и до самия ден!Всичко ще се подреди,после като мине всичко,ще си казваме за какви глупости сме се ядосвали,ама...Ще имаш най-прекрасната сватба... give_rose
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 04, 2010, 23:38:28 »

Сега разгледах галерията, страхотни неща си имаш, mstoqnova, а роклята е УНИКАЛНА  give_rose
За моите обувки... срам, не срам, ще си призная, че не съм стояла дълго с тях - страх ме е, че няма да са много удобни, но тряти просто отказвам да купувам. Какво ще правя после с 3 чифта официални обувки в екрю?! А и покрай данданията с дипломирането не ми беше много до тях, после се юрнахме да оправяме останалите неща по сватбата, просто все не стигам до това да ги обуя из къщи (иначе много ме бива да раздавам съвети  blum). Но утре смятам да се възползвам от добрите идеи - чака ме огромен куп с пране за гладене, а и се очертава доста топло...  blum
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 05, 2010, 08:53:10 »

Milataaa след такова гладене дано да не е замирисало на изгоряло  focus Чувала съм, че парцалче напоено с оцет отпуска обувки, само не знам тая миризма как се маха после.

_Roxy_ бутилки ни тряват за виното и ракията. Гостите са някаде около 110 човека. Невъзможно е да кажа кой колко ще изпие. За виното ще са по-малко, че повечето гости са ракиджии. Още го умуваме

ina0208 Благодаря за милите думи  Flower Не се съмнявам, че за всяка от нас сватбата ще е прекраасна

roxanne Благодаря и на теб. Да споделиш как са обувките след гладенето

Не мога да се сдържа и да не се похваля. Имам страхотна свекърва  yahoo. Бяхме решили, че преди сватбата на море няма да ходим по ред причини. Милата обаче направи всичко възможно да ги отстрани и утре след като минем през психото тръгваме. Много си я обичкам.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 05, 2010, 09:45:19 »

Включвам се и аз да пожелая остатъка от подготовката да бъде все така успешен и да си все така спокойна! Много ми допадат показаните от теб неща до момента. Обувките са невероятни *INLOVE*Искам и аз такива. Само не разбрах от къде ги купи. Ако има моя номер, веднага давам поръчка.

Радвам се, че имаш такава мила свекърва. Все така да ви гледа!!!Да си изкарате страхотна почивка и скоро пак да пишеш.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines