Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 11, 2024, 20:10:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mstoqnova - 27.08.2010  (Прочетена 26092 пъти)
 
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« -: юли 29, 2010, 13:51:48 »

Ровя си аз из форума безцелно и какво да видя в списъка на нашите младоженци - още една сватба наближила  Bravo
Това е твоята темичка, mstoqnova, да си я изпишеш с много булчински вълнения, положителни емоции и трепетни очаквания. И след месец да ни покажеш най-красивите снимки от най-прекрасния ден, а ние дъъълго след това да честитим месечинки, годинки и прочее хубави празници  Wink
Но сега-засега, просто разкажи докъде стигнахте, вълнуваш ли се, има ли неразрешени въпроси и висящи задачи. А ние ще те окуражаваме, ще помагаме доколкото можем и ще извървим с теб пътя до твоята сватба  give_rose
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 29, 2010, 21:32:46 »

 Честита темичка и от мен give_rose Сега видях, че си с близка до мен дата smile Поразкажи и ти докъде стигна и започва ли да те тресе сватбената треска smile
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #2 -: юли 29, 2010, 21:50:33 »

Честита темичка!  give_rose
Този август ще ни тресе двойна жега!
Сватбената ще е по-изпепеляваща и емоционална!  Party time
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 30, 2010, 08:05:45 »

 yahoo Имам си темичка  yahoo roxanne БЛАГОДАРЯ и на вас Milataaa и _Roxy_   kiss2 Направо нямам думи, изобщо неочаквах, че ще си имам тема. Сега отиваме с милото да си вземе костюм като се върна и ще разкажа до къде сме стигнали.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 30, 2010, 08:20:19 »

Мила mstoqnova и твоят ден наближава  Girl_hide
Пожелавам ти приятни дни на подготовка и една приказна и весела сватба на 27 Август!  give_rose weddingday
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 30, 2010, 13:16:19 »

Благодаря ти lunno momiche  Sunshine

Както си мислех, че има многооооооо време и ми се струваше, че този ден едва ли не никога няма да дойде, сега остава по-малко от месец. Доста от задачите сме ги охвърлили. Днес взехме на слънчо костюма  danceg Аз рокля си имам, ама още е в магазина и чака да си намеря обувки, за да я скъсят по тях. Леле много трудна задача се оказа това  с обувките  insane Ресторанта сме си го запазили още май месец, тогава запазихме гражданското и църквата. Имаме си чаши, шампанско, свещи, вино, днес си взехме бутониерите за мъжете се закачат на ревера а женските се връзват на ръцете сложила съм снимки в галерията. Ще си имаме 5 шафери сестра ми и брат му на мойто слънце, те ще се надиграват с кумовете. А другите три са малки, сина ми, който е на 6 годинки и двете близначки на по 3 годинки на сестрата на милото. Те ще хвърляят листенца от рози пред нас докато вървим до олтара, защотото ние сме с изнесени ритуали и всичко си е в ресторанта. Фотосесията ще ни е преди ритулите защотото сватбата ни е вечерна и няма как иначе, а другия вариянт беше да е някой друг ден, а това хич не ни допана и на двамата. Май май за сега само това се сещам, дано да не съм ви отегчила много, че като се разпиша и не знам кога да спра  DANCE
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 30, 2010, 13:29:38 »

Milataaa още не ме е затресла предсватбената треска и да се надявам да не ме затресе. Единствено ме притеснява дане се напия докато минат ритуалите, че с това мешане на шампанско, вино и после пак шампанско ....  sarcastic
« Последна редакция: юли 30, 2010, 13:32:09 от mstoqnova » Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 30, 2010, 13:34:29 »

Честита темичка!   give_rose
Само позитивни емоции ти пожелавам покрай организацията и след това една разкошна сватба!  smile
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 30, 2010, 13:40:56 »

Мерси мерси asseto
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 31, 2010, 06:06:47 »

Честита темичка и от мен.
Активен
bebe_27
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #10 -: юли 31, 2010, 10:21:33 »

Честита темичка!
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 31, 2010, 12:39:21 »

Благодаря ви jivetoo и bebe_27  Flower
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 03, 2010, 19:37:59 »

Да се похваля днес със слънчо поръчахме халките  yahoo. Съвсем различни от тези, които си бяхме харесали в каталога в нета, нямаше ги в магазина и решихме, че е по-удачно да си ги харесаме на живо. Ще са ни готови най-късно до 20.08. Имах голям проблем с намирането на обувки. Казвам имах, защото прибирайки се от златара ей така на майтап спряхме в един магазин и там бяха мойте обувки, а цената направо им е смешна 10  Oh my ... изобщо не се замислик и вече и обувките минаха в графата ОТМЕТНАТИ  danceg Сега трябва само да отида до магазина в Асеновград и да ми скъсят роклята по обувките и да си я взема. Тъкмо бях започнала да се изнервям , че нищо не върви и да си го изкарвам на тези които най-малко го заслужават. Обаче се оказа истина, че 2-3 дни не се говори за сватбата нещата позатихват. Та сега отиваме с милото да се почерпим с по един Ice_cream за добре свършената работа днес
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #13 -: август 03, 2010, 19:48:40 »

Хе хе тъкмо щях да ти пиша, че аз трябваше до Пловдив да отида че да си харесам обувки. Цяла Варна обиколих и няма  NO
А за твоите за тази цена мисля, че си уцелила 6-ца от тотото. Аз доста мислих дали да ги купя моите, защото ми се видяха доста пари за сандал, но при положение че това бяха единствените, които стават преглътнах сумата и ги взех. 
Какви неща имате да правите още? Виждам доста снимки си качила в галерията.
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 04, 2010, 09:45:05 »





Какво ни остава още ли? Уж сме отметнали повечето задачки. Само дето като погледна списъка  и ми се струва, че вместо да намалява той се удължава  Read. Тъкмо направихме разпределение на масите в ресторанта и наредхме гостите и те започнаха да се обаждат, че няма да успеят да дойда. Не че са много, ама сега трябва пак да ги пренареждаме, защото иначе се получава двама на една маса , на другата петима, на третата седем и изобщо... А това е една от сложните задачи - кой с кой да е на масата, за да им е приятно. В петък сме решили да ходим да си направим изследванията за медицинските. Избрахме си тортата и нея трябва да поръчаме.  Реших от къде ще си поръчам букета, жената беще много любезна и мила с една дума ме омагьоса, ама за него има още време. И украсата на колата е уговорена. До края на тази седмица трябва да решим как ще изглеждат етикетите за бутилките алкохол. Много време се чудихме какви да са ни подаръчетата за гостите. Единия вариянт беше фигурка, а другия снимка от самата сватба. Обаче снощи решихме, че искаме да е малка книжка, която се разгъва като хармоника и има наши снимки. Да започва с по една бебешка снимка и на двамата, след нея като по-големи, после обща снимка и последната да е от сватбата. Не го обясних май много ясно, обаче не мога да се сетя къде точно съм го виждала, за да го покажа. Ще трябва да говорим с фотографа да ни каже изобщо ще може ли да ги направи. Милото си взе и риза за костюма. Обаче сега има СТРАШНОООО голям проблем - нямал чорапи  sarcastic Освен чорапите към списъка се добавя и боядисването вкъщи. Не са много, ама не са и малко. Със сигурност ще изникнат и още ама тези са на дневен ред.

Ето и я мойта шестица  Yes (нещо не можах да кача снимката в галерията)


* obuvkite..jpg (62.27 KB, 640x480 - видяно 354 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines