Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 10:59:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Milataaа - 22.08.10  (Прочетена 45731 пъти)
 
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 21, 2010, 22:22:38 »

Благодаря, Ariel!! Благодаря и на теб, Masha lol))))) Така се зарадвах като прочетох поста ти. Искам да благодаря на мъжа ти специално, както и на теб - толкова исках някъде да напиша нещо, което да прочетете... Благодарение на страхотната му идея, ние подарихме на гостите си един уникален спомен и сме на път да подарим друг такъв /диска с музика на Данчо - отново по негова идея, която на нас не ни беше хрумвала!/... Всички са очаровани от поканите, а като видят и чуят диска се надявам да останат още по-очаровани. Само ще разкажа за две случки онзи ден: Данчо си купува костюм от Denyl и показва поканата на момичетата там - те толкова харесват поканата, че го молят да им остави едно копие, понеже не са виждали подобна! А момичетата от сватбената агенция, които се занимават само с това - просто останаха удивени... и те също ни помолиха да им оставим копие. Доставихте ни огромна радост, няма човек който да не е видял поканата и да не ни е казал, че е нещо уникално и ще я пазят цял живот за спомен... Щастливи сме на късмета си, че попаднахме на вашия сайт! Страхотно качество на много достъпни цени!
Та ще лягам след малко, че от 8 часа трябва да съм на фризьор... Чака ни дълъг и емоциален ден!
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 22, 2010, 09:05:58 »

Мило семейство и вашия ден дойде. Нека бъде прекрасен и незабравим, изпълнен само с хубави емоции. И през дългия и щастлив семеен живот, който ви очаква да  вървите винаги ръка за ръка  give_rose
Активен
Amar
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


« Отговор #77 -: август 22, 2010, 09:06:32 »

Благодаря, Ariel!! Благодаря и на теб, Masha lol))))) Така се зарадвах като прочетох поста ти. Искам да благодаря на мъжа ти специално, както и на теб - толкова исках някъде да напиша нещо, което да прочетете... Благодарение на страхотната му идея, ние подарихме на гостите си един уникален спомен и сме на път да подарим друг такъв /диска с музика на Данчо - отново по негова идея, която на нас не ни беше хрумвала!/... Всички са очаровани от поканите, а като видят и чуят диска се надявам да останат още по-очаровани. Само ще разкажа за две случки онзи ден: Данчо си купува костюм от Denyl и показва поканата на момичетата там - те толкова харесват поканата, че го молят да им остави едно копие, понеже не са виждали подобна! А момичетата от сватбената агенция, които се занимават само с това - просто останаха удивени... и те също ни помолиха да им оставим копие. Доставихте ни огромна радост, няма човек който да не е видял поканата и да не ни е казал, че е нещо уникално и ще я пазят цял живот за спомен... Щастливи сме на късмета си, че попаднахме на вашия сайт! Страхотно качество на много достъпни цени!
Та ще лягам след малко, че от 8 часа трябва да съм на фризьор... Чака ни дълъг и емоциален ден!

Благодаря ти много! Много се радвам, че са ви харесали на вас и най-вече на гостите ви.

А за дисковете мисля, че не само ще се зарадват , но и наистина ще остане страхотен спомен. Казвам го от личен опит, защото на нашата сватба ние подарихме диск с нашите любими песни (нза съжаление никой от двамата не е музикален smile ) и след толкова време хората казват, че още ги слушат и си спомнят за сватбата ни. А във вашия случай е още по-лично и уникално.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 22, 2010, 10:53:04 »

Честито Milataaa! Желая ви прекрасен семеен живот!  give_rose give_rose give_rose
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #79 -: август 22, 2010, 21:28:48 »

 Честито, мило семейство  smile В момента се случва една изпълнена с много красива музика и емоции сватба  smile Със сигурност гостите ви дълго ще разказват за нея, а за вас двамата ще е незабравимо изживяване. Пожелавам ви да бъдете все така влюбени . Той да прави живота ти по-хубав със своя талант и топла душевност, а ти да му даваш опора, сигурност и вдъхновение.
             
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #80 -: август 23, 2010, 10:04:49 »

Milataaa, вчера целия ден ми бяхте в главата с Данчо! Поздравления за вашето ново начало заедно!
Бъдете добри и всеотдайни един към друг, пазете топлината помежду си и си дарявайте нежност и любов!
И дано всеки ваш ден е по-хубав и по-слънчев от предния, а приятните спомени все повече!
Наздраве!!!  give_rose
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 23, 2010, 18:43:10 »

Здравейте, момичета smile
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ХУБАВИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ!!!
Имам много да разказвам, но с две думи - беше една невероятна сватба, нямаше човек, който да не ни каже, че не е бил на по-хубава сватба и звучаха искрено... но едно разбрах - добрите приятели правят хубавата сватба!!! Сърцето ми преливаше от щастие от любовта, която изразяваха към нас всички наши 100 гости... heart
Та кратктия разказ за това е... :)Въпреки че няма как за съжаление да пресъздам емоциите, които почувствахме :)Сутринта станах в 6.30 и започвам да се приготвям и отидох на фризьор в 8, та така до 12. Фризьорката ми беше толкова мила, закара ме чак до гримьорката и ми купи капки за очи, понеже закъснявахме и нямах време да отида до аптеката..Просто ме просълзи. Криси /гримьорката/ беше страшно мила и се харесах как ме гримира, само нямам търпение да се видя как изглеждам на снимките, понеже на мен ми изглеждаше малко по-силен грима, а приятелките ми казваха, че съм много хубава..Ще видим на снимките:)
Отидох в моята приятелка и започнах да се приготвям да дойдат да ме вземат. Бях направила надпис за вратата Магазинът за булки работи само с евро и бях налепила снимки на 2-3 булки от списания и снимки на банкноти евро..Стана много сполучливо, после разбирам, че като съм тръгнала мъжа ми е печатал банкноти евро до обяд за шега:) Баща ми беше по-притеснен от мен и тайно се надяваше, че пред вратата няма да го слушаме какво говори на Данчо, но..аз като му казах, че и видеото ще снима и посегна към чашата ми с уиски да се успокои:)  blum Чакам с нетърпение да видя този момент на видеото  smile Бяхме подготвили една кукла-бебе, която плаче и когато и сложиш с шишето с мляко в устата и млъква. Татко я подава на Данчо да я успокои и ...тя млъква още щом му я дава в ръцете:))))Дали са му да й сложи памперс, но кумовете веднага са се включили и са го отменили:) Дадохме да слага пари в една маратонка, понеже аз бях със сандали:)Татко му е задавал въпроси като -кой номер обувки нося, кое ми е любимото предястие и десерт и Данчо се е справил перфектно, без да го подготвям:))) И.....дойде моментът, в който влезе при мен в стаята....толкова сладък беше като ми каза, че съм най-красивата булка ...никога няма да забравя погледа му...
Последва дъълга фотосесия при вземането ми и там явно не бяхме изчислили времето правилно и после не ни достигна времето и закъсняхме много за ритуала-близо 40 мин и за съжаление гостите доста чакаха - така че съвета ми е добре да изчислите времето за снимки на всички места..Тръгнахме за...Балчик:) , за да направим хубави снимки, ботаническата градина е благодатно място за снимки...но трябва мноооого време за там:) Имаше стотици чужденци, няма как да опиша каква атракция бяхме аз и Данчо за ръка и кумовете отзад да ми държат булото, понеже беше ужасно дълго...Чувството беше неописуемо..пипаха ме за късмет, чувах само възклицания  на различни езици....Надявам се да са станали красиви снимки...и тръгнахме за Дружба..Там се изви такъв вятър - фотографите умряха от радост, понеже булото ми летеше...но аз не бях така ентусиазирана..понеже косата ми беше пусната и влизаше в устата, лицето:) А и като капак булото ми се откачи:) Просто накрая се изнервих ...и се притеснявах, че всички ни чакат...Това беше малко нервната част:)
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 23, 2010, 18:44:04 »

Но .....после...беше неописуемо:) Ритуалът ни беше изнесен на полянката до лятната градина, беше много красиво украсено и първо поканиха на музика кумовете, после ергенът, който се прощава със свободата...и после извикаха...най-красивата:))) татко ме водеше към Данчо и аз бях напът да заплача, докато чувах ръкоплясканията и възклицанията на всички близки...Малките шаферчета така се ошашавиха, но с напътствия от страна на майките си - успяха да хвърлят листенцата пред нас и да вървят по пътеката...бяха ужасно сладки....smile
В края на 'гражданския ритуал' пуснахме гълъби и ...всички после ни казваха, че са полетяла заедно...и е било много романтично...Мина и църковния ритуал...и приемахме поздравления от всички..беше голяма тръпка и радост:)
Посрещнаха ни в ресторанта с бурни възгласи, приятелите ни бяха повече от ентусиазирани:) Всичко беше прекрасно украсено и ...обстановката беше приказна, времето беше леко прохладно....имахме голям късмет:)Последваха ритуали с лентите, захранване, баща ми отвори шампанско...Тито беше страхотен...И въобще сме много доволни от Пертито!Нямаше едно нещо, което да ме ядоса или подразни, даже напротив! Така бяха измислили всичко...Речта на кума беше покъртителна....Започна някак неуверено, бавно...все едно се притеснява....и после....като заниза в рими нашата история как сме се запознали и то с невероятен хумор....Жалко, че не мога да пресъздам... Всички просто се изправиха на крака!!! аз се смях до сълзи, а после ни разплака с пожеланията си...Просто по-готин кум нямаше как да имаме!!!  Редуваха всичко -танци, игра с нас дали се познаваме /беше супер забавно! - стояхме с гръб на столове и вдигахме ръка кой е по-ревнив, кой е предложил брак, кой е заговорил първи за брак....вдигах нож за Данчо и вилица за мен:) ...и на въпроса кой обича повече другия - и двамата вдигнахме двете си ръце....нямахме едно разминаване....и гостите просто така се забавляваха..../ и гвоздеят на програмата беше ансамбъл Българка/или Българче:)/!!!! Влязоха гайда и тъпан, две момчета и две момичета....Като заплака тази ти ми гайда, настръхнахме всички....и като затанцуваха ...такова шоу нямаше...всички пляскаха в ритъм и бяха усмихнати до уши....и последва...игра с кумовете-първо сложиха пояс на кума и забрадка на кумата...и затанцуваха по тройки-мъже и жени, ама все едно са репетирали....ние стояхме на столчета до тях и падахме от смях...после извикаха Данчо и един негов приятел и ги караха да повтарят каквото правят двете момчета, като им облякоха елеци...и калпаци...Първо крещят на оркестъра - давай бате Николай и те започват да свирят и да танцуват. Смях се до сълзи.... Гостите останаха потресени и очаровани от този ансамбъл, бяха ужасно впечатлени, понеже са очаквали една рокерска сватба, а имаше страшно разнообразие...Надиграваха се с кумовете, Тито беше неотразим като водещ, предизвикваше бурен смях винаги....Поведоха и право хоро....Редуваха се най-различни неща - приятелите на Данчо забиваха, дж Алекс беше страхотен /известен като Дебелия - бих казала огромна добра душа в голямо тяло:)/-пускаше много разнообразни песни!и изведнъж без да очакваме, докато беше пълен дансинга Тито помоли всички гости да излязот от шатрите уж да ни кажат наздраве и като пуснаха една яко музика и като загърмяха едни фоейрверки...Беше неописуемо, защото никой не очакваше!!!!Беше страхотна красота над басейна....Минахме да поздравяваме гостите и да приемем подаръци...и всички ни казваха колко щастливи изглеждаме, колко ни се радват, колко сме красиви /специално всички ми казваха специално, че не са виждали подобна рокля и че е уникална:)/, а Данчо никога не е бил с костюм и издържа геройски с риза, елек и сако, но беше като принц:)Но времето беше страхотно... Последва изненада от приятелите на Данчо - шоуто на русалките:))))))))))))Съблякоха се и влязоха в басейна и ги представиха като националния отбор по синхронно плуване...и като започнаха да вирят крака, да си играят със салчетата в басейна:))))))Отново се разплаках от смях:)))))))))През това бандата свиреше рок и пускаха дим от пушек машината....Беше като в сън....Беше много забавно и за тортата, жартиера и букета:)Данчо ме поздрави с песен на Ю ту - изсвири я за мен с лазерните си ръкавици и пускаше дим от пушек машината...беше страхотно....
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 23, 2010, 18:44:40 »

Пропуснах да кажа, че нямаше по романтичен момент от първия ни танц-беше притъмняло...пуснаха факлите, дим от пушек машината....и песента има текст - любовта е навсякъде, аз я виждам в очите ти.....И аз като си веех булото, Данчо ме въртеше и понеже роклята ми беше от шифон тя така се ветрееше, въпреки обръча.....Булото се разваваше от вятъра....и ние край басейна и всички ни гледаха....А ние се гледахме в очите.....Беше неописуемо...и той ми прошепна отново, че за него съм най-красивата булка .....
За съжаление пунсахме само един от летящите балони за проба - но имаше вятър и решихме да не рискуваме..Но той беше червен и изглеждаше страхотно...и всички го видяха, так че не мина безславно-Тито го обяви и на микрофона:)
Две минути преди да свърши времето за силна музика на открито/бяхме си го удължили до 2/ Ицо от Фанданго ми изпя най-красивата им песен - Миг от приказка и след като я изпя ни каза-пожелавам ви вашата приказка да няма край...Беше страхотен финал...Стояхме 4 с приятелите ни и си говорихме, но бяхме супер уморени....и нямахме време да хапнем въобще:))))))))))))
Сега ще пробваме да поспим....Беше най-красивия ми момент в живота...Това беше от мен - в умората това се сещам...И надявам се скоро да кача снимки....Веднага като ни дадат....нямам търпение да видя резултат.....Толкова много любов ни подариха нашите приятели и близки, всички ни повтаряха, че е била най-страхотната сватба на която са били и няма да я забравят никога...Такава любво струеше на всички от лицата им....и така ни се радваха....Това топли сърцето ми....и погледа на моя любим мъж....
« Последна редакция: август 23, 2010, 19:58:57 от Milataaa » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #84 -: август 23, 2010, 19:03:11 »

 Невероятна сватба! Останах без думи...наистина не знам какво да кажа. Било е повече от уникално и весело. Нека всичко в живота се случва по този начин  give_rose
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 23, 2010, 20:03:24 »

Благодаря, Michelle! Току-що ни изпратиха няколко снимки - всички ще са готови в края на седмицата...Аз съм много доволна! Фотографът ни /Емил Пенчев - Графити Студио/ е направил невероятни кадри...Нямам търпение да видя останалите снимки...Емо се раздаваше по време на цялата сватба и направи впечатление на всички гости с перфекционизма си. Качих снимките в галерията. А когато станат всички ще ги кача в албума.
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 23, 2010, 23:39:59 »

личи си, че много се забавлявате smile ще чакаме и останалите  good
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 24, 2010, 07:55:09 »

Milataaa, нямам търпение да видя снимките. Разказът ти е много вълнуващ girl_in_love Прииска ми се и аз да съм била там blush
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #88 -: август 24, 2010, 08:03:58 »

Уау, Milataaa........ невероятни сте!
Много си красива, роклята ти е страшно хубава!!! Много ми хареса разказа ти, някак си емоционален и като че ли изживяваш всичко отново и отново, докато описваш! Така е - това са ценни емоции и моменти!
Поздравления още веднъж!  Bravo
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: август 24, 2010, 10:29:32 »

Благодаря ви, evane, lionelsa  и Destiny @}->--Преживяването е страхотно и всички дълги организации си заслужават, само че минава много бързо smile Аз нямам търпение да видя видеото и всички снимки...да преживея всичко поне още веднъж smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines