Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:51:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Milataaа - 22.08.10  (Прочетена 44429 пъти)
 
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: август 31, 2010, 23:51:56 »

И има още мнооого, но мисля че даже прекалих smile
Благодаря много, ani_4ka_p  smile  give_rose
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: септември 01, 2010, 01:35:18 »

И как можах да пропусна...НАЦИОНАЛНИЯТ ОТБОР ПО СИНХРОННО ПЛУВАНЕ laugh


* Dani&Dancho_2299.JPG (73.93 KB, 400x267 - видяно 2276 пъти.)
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: септември 01, 2010, 01:41:27 »

И изпълнението на моя любим за мен...U2 с лазерни ръкавици smile


* Dani&Dancho_2367.JPG (71.49 KB, 600x400 - видяно 217 пъти.)
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #123 -: септември 01, 2010, 19:39:16 »

Страхооотна булка сиииииии, невероятна красавиица!!!
Дълъг и щастлив семеен живот ви желая smile.
Даже да ти кажа май покрай теб ще сменя гримьорката.....уникална визия smile
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: септември 01, 2010, 21:41:31 »

Благодаря от сърце smile Чак не мисля, че заслужавам такива прекрасни комплименти give_rose За гримьорката - при 3 пробни грима при различни гримьори тя ме усети най-добре и съм много доволна. smile
И гледам повечето момичета са на тема първи сватбен танц - та реших да си кача нашата песничка:)

http://www.youtube.com/watch?v=MclSSoOBt3Q


« Последна редакция: септември 01, 2010, 23:29:12 от Milataaa » Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: септември 02, 2010, 14:54:28 »

Сватбата ви е била наистина НЕВЕРОЯТНА, а ти си повече от прекрасна булка  Bravo
Пожелавам ви от сърце още много много години да танцувате вашия танц на 22.08  give_rose
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: септември 02, 2010, 23:20:59 »

Благодаря ти от цялото си сърце, mstoqnova ! И аз очаквам от теб с нетърпение да споделиш преживяванията си от вашата прекрасна сватба!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: септември 14, 2010, 14:29:11 »

Вълшебно е било вашето тържество - пожелавам на повече момичета да имат такава сватба! heart
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: септември 14, 2010, 21:04:02 »

Благодаря, Lionelsa:) Много силно се усещаше отсъствието ти тези дни smile И аз пожелавам страхотно празненство на всички момичета, които тръпнат в очакване на сватбения им ден!
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: септември 18, 2010, 18:23:37 »

Момичета, вчера ни дадоха видеото...Не сме го гледали още, но началното клипче ме просълзи..толкова ни хареса и го качихме да го видят нашите приятели...Ще го пусна като линк...Мисля, че Боби е направил нещо страхотно за нас!!! ЕЕЕЕх, сватбените емоции не могат да се сравнят с нищо... danceg danceg danceg

http://www.youtube.com/watch?v=HG2su4qyMz0
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #130 -: септември 19, 2010, 12:50:44 »

 Milataaa , след клипчето от сватбата ви се върнах назад. За да видя дума по дума всичко, бавно, всяка снимка. Да се нарече нощта на вашата сватба приказка би било клиширано. Това е нещо...не знам, уникално. Представям си като е зазвучала музиката каква красота е било. А тя е звучала не само по време на празненството, а през цялото време с вас двамата. Още от първите кадри на клипчето ви се вижда свободата и любовта, която носите. Личи си, че в този ден не имало по-щастлив човек от съпруга ти. А ти си някак чаровно свенливо нежна  give_rose  Наистина има неща, за които не може да се говори, а трябва да се гледа.

П.П. От дни слушам първата ви сватбена песен...а след клипчето вече не остава друго, освен да замълча-прекрасно е!
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: септември 19, 2010, 13:36:31 »

Мила, Michelle! Много благодаря за прекрасните ти думи, много значат за мен, тъй като по време на писането ми в този форум, няколко момичета наистина докоснахте сърцето ми и да изразя какво означават твоите думи за мен е трудно наистина give_rose
Аз пък с нетърпение чакам още от вашите прекрасни снимки, освен че излъчват толкова красота, нежност, любов, те са наистина произведение на изкуството!!! heart
Снощи изгледах на един дъх сватбеното ни видео, противно на очакванията ми, че аз не съм въобще фотогенична и на видео приличам на крокодил:))), са станали прекрасни кадри...няма един излишен момент, всичко най-красиво е подбрано с много вкус... Преди си мислех, че за мен тежат само снимките, но след като гледах видеото, с такова щастие се изпълних...И понеже човекът, който ни прави видеото е и музикант, освен всичко друго  smile, е озвучил всеки красив момент, в който няма говор или музика с едни от най-любимите ни песни, но въобще не сме му казвали кои са те... smile
Очаквам с нетърпение и всички булки, на които скоро минаха техните сватби, да разкажат какво е чувството за тях докато гледат сватбеното видео!!! И най-вече ти, скъпа Michelle - много ми се иска да кажеш дали кадрите ти показват същата прекрасна гледна точка като вашите снимки - нежност, любов... Love girl
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #132 -: септември 19, 2010, 21:54:21 »

Ейй, много весела и разнообразна сватба сте имали! С толкова специални моменти...заинтригува ме още повече като видях запечатаните в клипчето моменти!
Операторът е успял да пресъздаде емоцията с видеото, ти си много нежна, а съпругът ти изглежда много щастлив. Мога да си ви представя как на всяка годишнина си пускате клипчето, и се връщате назад към спомена за вашия ден, усмихнати и с чаша вино в ръка  good
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: септември 19, 2010, 22:00:00 »

Дани, мила прекрасно е! Толкова сте истински, толкова влюбени, всичко около вас шепне с името на любовта! Продължавайте винаги да се стремите един към друг, ме спирайте да се подкрепяте и обичате.
Видеото е наистина много красиво give_rose heart Щастлив живот!
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: септември 20, 2010, 23:51:31 »

Благодаря ти много, conflate ! smile Тази вечер се прибрах за 5 минути и излязохме да се видим с кръстниците и за секунди успях да мярна снимките ви, но сега ги разгледах с голям интерес и съм влюбена в снимките ви с балдахините... и край шатото smile Пожелавам ви и на църковния ви брак да изпитате още по-силна и завладяваща любов един към друг  smile /прочетох в бързината, че ще е на по-късен етап?, дано не бъркам smile Girl_hide
Благодаря ти много, ani_4ka_p  give_rose Мечтая си и аз да разкажа така красиво след една година за нашата годишнина като теб! Пожелавам ви на всяка годишнина да се обичате все по-силно!  smile heart
Гледам си видео клипчето по няколко пъти на ден и се надявам след време, когато сме позабравили тези моменти, както пише conflate да си ги припомняме с по чаша вино в ръка и да се гледаме даже още по-влюбено... - размечтах се:)
Този петък заминаваме за Мармарис на позакъсняло сватбено пътешествие... Много се вълнувам, понеже на работа ми е доста натоварено и си мечтая за спокойствие с любимия!
 kiss за всички прекрасни момичета в този форум!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines