Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:24:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Щори,завеси,пердета или т.н. 'облекло' на прозореца .  (Прочетена 215426 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 04, 2010, 16:07:34 »

След консултация в един др.форум се спрях на лилаво и слонова кост.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #16 -: август 04, 2010, 18:24:15 »

И аз се записвам в темата,мъжа ми е за вертикални текстилни щори,аз съм съгласна за такива щори в спалнята ,кухнята и детска,за хола ми се иска хубаво перде,но ще видим в кройна сметка какво ще стане.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 04, 2010, 21:15:23 »

Ние поръчахме пердета ,като станат готови ще ви ги покажа. Сега остава и щори да изберем за другата стая  Girl_sing
« Последна редакция: август 04, 2010, 21:19:15 от miss™ » Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 05, 2010, 14:18:17 »

miss™ , комбинацията лилаво и слонова кост е идеална, ще чакам с нетърпение снимки на пердето, че и аз съм на вълна пердета за лилава спалня и бял хол.
Иначе ние сме с алуминиеви щори и смятам навсякъде да сложа само тънки пердета без завеси. А това е пердето за детската стая, което толкова много издървах, а то било на 20 м под носа ми, докато бях на гости у мама. Жената го уши безплатно за по-малко от един ден, отдолу му сложи жълт сатенен кант и аз допълнително нанизах в него оловна нишка, че беше много лекичко и вятърът го раздухваше из цялата детска





Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 07, 2010, 13:06:59 »

merilen много е красиво пердето yahoo
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 07, 2010, 13:43:01 »

merilen , много е нежно с тези кученца  Bravo
Нашите пердета в трапезарията вече са сложени . Много ми харесват как стоят и шарките много си пасват с тези на възглавничките на дивана . Довечера ще ги снимам , защото през деня нещо не ми се получават снимките срещу прозореца  pardon , а снощи забравих  blush
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 18, 2010, 15:51:32 »

Ето ги и нашите пердета

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 18, 2010, 17:37:35 »

Момичета, много хубави пердета сте показали Bravo

Ето това е нашето ново пеперудено перде в хола






Въпреки, че всички ми казваха, че ще затъмнява стаята не е така, пак си е толкова светло, колкото и когато го нямаше good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 19, 2010, 12:48:49 »

Много са ви красиви пердетата . Аз моето още не съм го снимала,но скоро ще го покажа.
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 19, 2010, 13:02:24 »

Момичета аз от 1 година обикалям къде ли не из София магазини за пердета и едва успях да си избера перде за спалнята , но сега като го гледам и май не съм направила най - добрия избор sad Остана ми да избера за хола - нещо в бежово - кафявата гама... Като ходихме до Велико Търново и случайно влязохме в 1 магазинче и веднага си харесах 1 перденце, само дето не си го поръчах и не знам дали скоро ще ходя пак там, та затова питам за тук ако има някъде където мога да огледам още...
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #25 -: септември 18, 2010, 18:05:08 »

Здравейте момичета! В нашият апартамент има парно във всички стаи. Не знам дали въобще ще се възползваме от него... но за всеки случай ми се иска да съм предвидила и това.

Въпроса ми е... на какво разстояние от парното трябва да е пердето???  Има ли вероятност да се подпали от него? В момента пердетата са на ония старите корнизи и са със странна дължина... иска ми се да ги сменим.
И не знам дали да взема къси да са над парното или няма проблеми??
Ако пък са къси... ще се виждат още повече грозните радиатори... ужас!
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 18, 2010, 19:41:22 »

Плами, ние също имаме радиатори навсякъде, но пък няма прекарана газ още и не ги ползваме pardon За всеки случай пердетата ни са къси, около 3-4 пръста над радиатора. Тоест 2-3 см под перваза и 7-8 см над радиатора. Изглежда добре. Утре обещавам да пусна снимки, и без това от преди съм писала, че имаме нови щори и завески в спалнята, а вече и в трапезарията smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #27 -: септември 18, 2010, 20:03:29 »

Какви са радиаторите ? Електрически или от онези с толата вода?

Аз днес си уших пердета за бяната. Станаха много фецки, ще ги снимам. Както каза Фабио " И са кво, кенефа стана най-красивата ни стая?!"  sarcastic
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 18, 2010, 21:10:29 »

Пламена, чак да се подпалят не вярвам, но може да пожълтеят примерно, ако "надуете" парното много и са по-светли. В квартирата имахме радиатори под прозорците и пердетата бяха с дължина до тях, без да ги опират.
Чугунени ли са радиаторите? Защото ако са от другите - алуминиеви или каквито са там, те не стоят лошо открити. Апартамента ни сега е с френски прозорци - плътно до долу и радиаторите ни съответно не се покриват от нищо, просто защото не са под прозореца - не стои толкова зле, колкото си мислех в началото  good
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #29 -: септември 18, 2010, 21:22:12 »

амииии от тия най-старите са. Живеем сега в София... и парното е на топлофикация... не ги знам с какво са... ама са грозни.пердетата с които си беше апартамента са си дълги и леко се опират в радиатора, но... знам ли... ние още не го ползваме.

пускайте снимки да гледаме:))
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines