Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:38:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетата „Скарсдейл” на д-р Хърман Тарноуър - програма  (Прочетена 41657 пъти)
 
Lina81
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #30 -: септември 07, 2010, 15:01:28 »

Айде и аз се записвам:))Имам да свалям повече от 5,но засега и 5 ще са ми достатъчни.Първия ден много не го спазих-само на една филия хляб -пълнозърнест съм,довечера ще ям риба и салата ,и диня.
Да попитам ,препечени филии ли похапвате,защото честно казано сутрин едвам се оправям,камо ли и да печа филия.Айде успех:)
Активен
liliv
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #31 -: октомври 02, 2010, 09:15:32 »

Момичета от началото на тази седмица се заех сериозно и вече спазвам диетата стриктно. Имам само едно леко прегрешение, което не смятам, че е кой знае какво. Тази сутрин се тегля не съм мръднала и грам. Толкова се обезсърчих, че реших да се ви се оплача. Въпреки всичко ще изкарам и другата седмица да видя какво ще стане.
Активен
sweethris
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #32 -: май 19, 2012, 17:56:37 »

Здр. и аз имам няколко въпросчета относно диетата....искам да попитам за солта,както и за това дали може зехтин да се използва вместо олио или трябва да е без?И също така,аз не видях да пише,че не трябва да се използват банани?А там където имаме спнака,как си  го приготвяте и има ли вариант да не го използвам изобщо,защото не обичам sad Благодаря предварително!
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines