Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:07:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетата „Скарсдейл” на д-р Хърман Тарноуър - програма  (Прочетена 41693 пъти)
 
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 26, 2010, 12:57:14 »

Ели,страхотен резултат  good
Аз лунната успявам само половин ден и после  Torte
Сега мМи предстои пътуване до Полша ,а знаете как угояват свекървите blush
Ноооо смятам като се приберем да почвам с вас с тази диетка!Е дано си удължа на думата  beating
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 31, 2010, 17:54:21 »

Оххх, любимата ми диета вече си има и собствена тема smile
Аз от няколко години прибягвам до диетката на три четири месеца веднъж. Действа ми хем разтоварващо, хем в същото време и зареждащо, защото при мен рядко се получава разнообразно хранене и мога с месеци да изключа от менюто ми риба, плодове и т.н., което не е много добре smile. Затова и в повечето случаи не я възприемам като диета, а като примерно меню чрез което лесно организирам храненията за две седмици .
Та така, от началото на миналата седмица съм я започнала отново. Тази седмица бях с резултат -3 а предната -4: общо от цялата диета -7 килограма. Сега съм сигурна че другата седмица ще върна 1-2 но това не е проблем като цяло. Минус 5 килограма си е перфектен резултат. След 4 седмици пак ще се подложа на нея и се надявам да смъкна още 5 smile.
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #17 -: август 01, 2010, 12:13:13 »



СПИСЪК С НАЙ-ВАЖНИТЕ ЗАБРАНИ

1. не употребявайте захар
2. не използвайте сметана
3. не използвайте пълномаслено мляко, използвайте обезмаслено или нискомаслено мляко, ако желаете, но умерено
4. не яжте сладолед или всякакви други  замразени продукти, съдържащи захар и млечни мазнини
5. не яжте кейкове, пайове, бисквити, желета със захар, конфитюр, сладко.
6. не яжте бонбони или шоколад
7. не яжте спагети, макаронени изделия, юфка и други тестени продукти
8. не яжте картофи, ориз, сладки картофи, боб, бакла, авокадо
9. не яжте наденици, консервирано месо,салам и тлъсто месо
10. не добавяйте тежки салатени сосове, майонеза и други подобни
11. не използвайте масло, маргарин, олио, бекон, мазнина за готвене
12. не яжте фъстъчено масло
14. не яжте повече от 2 филии хляб дневно- за предпочитане препечен протеинов хляб


ИЗТОЧНИК

Момичета, не знам колко е здравословна тази диета, но горният списък ми се струва много пресилен. Та кой не готви с мазнина за готвене? Аз слагам специално не слънчогледово олио, ами едно друго, подобно на зехтина като мазнина. Но няма как да не ползвам мазнина!  shok
Много неща от този списък също не отричам, че не са полезни, но просто не може да се отречеш от тях! Спред мен ще се получи йо-йо ефект, ако почнеш да не спазваш забраните. Малко имам чувството, че този списък е застраховка на авторите на диетата - т.е. те не са виновни, ако се получи йо-йо ефекта, щом не си спазил тези забрани.  nea Не знам, много крайно ми изглежда. 90 дневната ми се струва по-умерена и здравословна, не съм я правила, но като четох, ми се стори ОК, тази тук не мога да си представя да я правя...  crazy
Плюс това не може на човек, който е свикнал с 2000 калории на ден да му дадеш само 1000, това боли! Може и да не съм права, но просто не ми допадна диетата, може би е добър вариант за бързо отслабване преди море, но за дълготраен ефект малко ме съмнява  pardon
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 01, 2010, 12:52:52 »

Ох мисля и ние да се пробвам, то аз какво ли не пробвах вече...ама това като е само две седмици ми се струва по лесно  blum

Общо взето за мен проблем би било кафето без захар, захаринче може ли?  blush

Айде ще ви държа в течение дали се получава  blush
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 16, 2010, 08:36:53 »

Момичета, аз се прибрах от моренцето и почивката и от днес пак съм на диетка smile Има ли желаещи да се присъединят?

Герганче, не знам за захаринчето, но защо пък да не може?! Нали не е захар smile
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 17, 2010, 08:12:39 »

Капризче,аз съм с теб от днес.Нищо не обещавам pardon но ще се провам.Най-дългата ми диета е била половин ден blush
Тазе сутрин се насладих  pleasantry на черното си кафе.А половината от половинката ми грейпфрут изяде Хана smile
А между храненията нищо ли не се яде blush
Стескай ми палци!
Активен
liliv
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #21 -: август 17, 2010, 12:49:29 »

И аз мисля да се пробвам с вас. Правила съм я веднъж преди време и имаше резултат. Сега ще пробвам пак. То и аз какви ли не диети пробвах, но все без резултат.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 18, 2010, 07:42:51 »

Еее, супер smile Ще си правим компания значи smile

Майче, между храненията може да се хапват само морковчета и целина, друго не.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 18, 2010, 08:44:06 »

Ели,аз по-късно прочетох за морковчетата и целината pardon
Днес ми е втори ден.Вчера,да си призная ,ми беше доста трудно blush но успях.
Ние сме в неделя на рожден ден и ще има едно прегрешение сигурно-ще бъде много обидно,ако не хапна торта nea Офффф
А някакво огранечение в големината на порциите има ли,че аз снощи губаво се натъпках с риба и салата blush
Радвам се ,че не съм сама smile
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 18, 2010, 11:55:47 »

Майче, пише да не се преяжда. Аз поне не видях някакви точни количества, но ако искаш хвърли едно око на информацията от първите ми няколко поста, там доста подробно е описано smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 23, 2010, 10:08:44 »

Хайде и аз да се включа,от днес я почват диетата ... дано след 2 седмици се похваля с някакъв резултат.  Good luck
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 23, 2010, 22:50:02 »

Наде, успех с диетата. Аз миналата седмица имах някои прегрешения, а в събота и неделя я провалих с гръм и трясък, така че от днес я започвам наново. Ще си диетстваме заедно smile
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #27 -: август 24, 2010, 11:05:07 »

Аз може и да я пробвам понеже не е продължителна и изтощаваща организма. Малко ме притеснява , че се ядат предимно белтъчини , особено пък рибата гледам , че е на често , което пак не е добре. Всичко си има някакви разумни граници , но понеже искам да сваля 3 кг , айде да не са 5, макар , че толкова ми трябват мисля , че ще се получи , защото с нито една друга диета не успях да ги сваля тия натрупани през зимата кг. Въпросът ми е следния - тъй , като не ям агнешко и телешко , с какво мога да заменя тези меса - с пилешко и свинско ли? То свинското хич не е за предпочитане.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 24, 2010, 11:07:24 »

red_roses аз ям само пилешко, с него замествам всички меса. Когато имам да ям риба, ям риба тон от консерва, в собствен сос smile
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #29 -: август 24, 2010, 11:17:27 »

Капризче , така мислех да направя и аз give_rose. Вижда ми се подходяща тази диета , както за хора , които имат да свалят малко кг, така и за хора , които са по пълнички и целят по - големи резултати.
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines