Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:09:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ослепителна усмивка  (Прочетена 20266 пъти)
 
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 13, 2012, 09:06:17 »

Мони, мерси за информацията. kiss2 Аз си спомням, че беше писала как в деня на сватбата си се опитвала да говориш по телефона  laugh funnytooth с някаква система за избелване и се радвам, че сподели опит good Не знам защо, но и аз не вярвам на масовите пасти и реклами. По-скоро съм склонна да повярвам на тази система и макар и да звучи странно или нелогично за някои, вярвам най-вече, защото е американска pardon




p.s. Момичета, зачетох се за тази система и открих нещо направо фрапиращо Oh my ... Ето ТУК може да прочетете за тази система и други подобни. 

Мони, ти твоята от къде я взе? Щом е имало ефект, твоята не е била менте и ако някой иска да си купи да е от изпитано място *THUMBS*Явно предлаганото масово е от Китай, но може да има и от САЩ. Аз нямам против това, че е от Китай и ако има ефект съм склонна да пробвам, но поне да не лъжат хората. Знам, че като пише "made in China" е много по-истинско, отколкото като пише "made in USA", а пък всъщност си е правено в Китай, но знае ли човек crazy crazy crazy
« Последна редакция: януари 13, 2012, 11:29:21 от V_e_S_i » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 13, 2012, 16:55:36 »

Веси, точно с тази шина от системата трябваше да говоря със 100 човека на сватбата по телефона!  sarcastic
Относно публикацията - тя е за друга система май, поне началото, че по-натам не прочетох. Сега проверявам дали тази няма подобни надписи...Честно казано съм изхвърлила задното картонче на опаковката, защото самата тя е много неудобна - от тези прозрачните, вакуумирани. Запазила съм само брошурката с инструкциите, а на нея не пише кой е производител.  sad Иначе аз лично си я купих от тук - http://www.belizubi.com/. В момента са й увеличили цената - беше около 45-50лв. Ето и оферта за нея - http://promograd.bg/offers/view/id/405, но тук е 12лв. Oh my ... Нещо не ми се връзва! Уж е същата на снимката...Аз лично гарантирам само за първия линк, че има сериозен ефект и без поражения на зъбите.
П.П. А и относно ефективните избелващи пасти - те не се ползват ежедневно, а максимум 2-3 пъти седмично - по това аз ги познавам.
Активен
happy_lady
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #17 -: януари 28, 2012, 11:07:57 »

Мерси за информацията, ще си я поръчам да я пробвам  smile
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #18 -: февруари 15, 2012, 00:04:31 »

Хей, темичката се е раздвижила  Wink
Чета ви с интерес. Много ми се иска да си всяма и аз домашна избелваща система, но все ме е страх да не си прецакам зъбите.. И без друго мразя зъболекарите и не искам да ги виждам по-често заради някаква прищавка smile
Мони, ти колко време я ползва?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 15, 2012, 20:37:47 »

Barborana, ползвах я около десетина дена преди сватбата. Като стоях с гела по 20 минути, т.е. по-агресивно беше при мен. Остана ми известно количество и скоро я ползвах още няколко дена, докато гелът ми свърши. Ще си взема пак, но след като родя, защото въпреки че досега проблеми със зъбите нямам никакви (ходих на контролен преглед), знаете че не е добре да рискувам.  smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 15, 2012, 20:43:54 »

Момичета, я кажете някаква актуална информация за тази система whitelight. Сега я има в сайтовете за колективно пазаруване на много добра цена. Някой ползвал ли е оттам? Възможно ли е да има ефект на такава ниска цена? Намерих 2 оферти: http://promograd.bg/offers/view/id/545 , а тук е малко по-скъпо и пише че реалната цена е по-висока: http://superoferti.bg/offers/-IZBELVAShtA-SISTEMA-ZA-ZABI-WHITELIGHT-SASht-ZA-19-lv-VMESTO-za-43-lv-i-SPESTYaVATE-24-lv
Дали пък това второто не от истинските?
« Последна редакция: февруари 15, 2012, 20:48:58 от veseto_87 » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 15, 2012, 20:49:50 »

veseto_87, по-нагоре съм я описала супер-подробно. Дали е оригиналната система за тази цена от офертите - съмнявам се, че някой може да ти даде гаранция.  pardon Аз както съм писала, давам само за сайта, от който аз си я поръчах.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 15, 2012, 20:52:01 »

Да, прочетох. Благодаря за изчерпателната информация. smile На мен просто ми беше интересно дали някой е ползвал точно тези от сайтовете и какви са впечатленията. Ти видим ефект ли имаше? В комплекта има ли някаква скала на белотата? С колко тона избелване постигна?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 15, 2012, 21:13:01 »

Ами няма скала и съответно не знам с колко тона е избелването.  pardon Но важното е, че определено ефекта при мен беше видим.  good
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #24 -: февруари 16, 2012, 22:32:48 »

Мониgive_rose Може пък и аз да се престраша smile
А консултирате ли се със стоматолог преди да започнете избелването?
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #25 -: февруари 16, 2012, 22:50:41 »

http://usa-kozmetika.com/produkti/izbelvashti-lenti/professional-effect/,това съм ползвала досега и има голям ефект,е не е 2 години,но всяка година си купувам по една опаковка'))Другия месец ми предстои прицедура за избелване при зъболекар ,била  с някаква нова технология с гаранция от 10 години,но каква точно,ще мога да кажа като отида и ме избелят:)0За мен зъбите и косата са наи важни не само за сватбата,а като цяло:))Моникамария,купих си и тази система за 20 лева,по голям боклук не бях ползвла,явно е била ментак,даже след първата процедура ме заболяха зъбите и го изхвърлих angry
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 17, 2012, 14:55:24 »

Barborana, честно казано, преди да започна да я ползвам, бях ходила на почистване на зъбен камък с AirFlow. И тогава питах зъболекарката за тази система - естествено не беше много очарована. Та не мога да кажа, че ме подкрепи, даже хич!  blush Ама аз съм си инат и си я ползвах. Иначе сега като ходих на консултация при леля ми (която също е зъболекар), заради бременността, ми каза че са ми много добре зъбите.
mariajoro1984, съжалявам, че така се е получило!  sad Аз наистина си мисля, дали няма ментета. Нали Весето беше публикувала нещо точно за това. И на мен ми е съмнително как на едно място струва 60, на друго 20 лв. Просто не знам, честно казано.  sad
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 26, 2012, 08:26:29 »

Аз преди време бях писала за паста за зъби Yotuel. Наскоро си я купих. Имат и избелваща система на цена около 60лв., ако не се лъжа.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines