Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 11:15:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на bubu_123 - 21.08.2010  (Прочетена 24077 пъти)
 
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 27, 2010, 10:10:33 »

Честито, честито, честито!!!
Да сте много щастливи и все така влюбени!

Не се ядосвай за халките, важното е, че са ви направили нови. При нас пък се оказа, че на Мишо му е голяма, и то доста, макар че мери два пъти, преди да ги вземем.  tease

Ще чакаме снимките от Любо, присъединявам се към мнението ти за него!  good
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 27, 2010, 10:18:07 »

Bubu, честито!!!  give_rose Сватбата ви е била разкошна, а ти си изключително красива булка!  Bravo Дано запазите тази уникална емоция в сърцата си, за да ви топли в моментите, когато битовизмите ви застигнат. И дано винаги бъдете толкова усмихнати и влюбени, както на сватбения си ден!  good
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 28, 2010, 21:44:25 »

Според мен този златар трябва хубаво да го насолиш! Как може такова нещо? Има тема за свършената и несвършената работа, нали знаеш?  blum
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 06, 2010, 17:57:27 »

Здравейте, девойки! И меденият месец мина бързо и неусетно. Прекарахме страхотно като изключим, че се разболяхме, но то от нас това може да се очаква  beating Бяхме на Мармарис, много е красиво там. Разбира се имахме и доста перипетии докато стигнеме - забавяне от 3 часа на граница, рейса ни се счупи  crazy, забърсахме една маршрутка в Кушадъсъ и нкарая взривяваха и някакви скали до пътя, та трябваше да чакаме да разчистят. Трябваше да стигнем към 10-11ч наобяд в хотела, а отидохме към 15,30ч. Ама какво да се прави - каръчковци сме си.

Качих малко снимки от сватбата в албума. Надявам се скоро да имам и малко повече време и да попиша, и да почета, че ми е домъчняло за вас!
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 06, 2010, 18:27:05 »

Честито!Желая Ви много дълъг семеен живот и да сте все така щастливи,колото сте били в деня на сватбата!Била си разкошна булка!Всичко което видях е мноооого красиво!!!! Bravo
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 06, 2010, 18:36:17 »

Страхотни снимки:) Много красива булка си била:)
Бих искала да те помоля, ако не те затруднявам да ми напишеш с коя агенция бяхте на Мармарис, кой хотел и въобще доволна ли си, ние тези дни вече трябва да решим с коя агенция да потегляме натам и кой хотел да изберем. Благодаря ти предварително:) smile
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 07, 2010, 10:16:46 »

Бубу, прекрасна булка си била! Супер снимки, Любо отново е бил на висота. smile
И като гледам, сме се снимали горе-долу на едни и същи места и ние, и вие.  blum 
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 08, 2010, 08:25:50 »

Благодаря ви! asseto то в този район местата за снимки общо взето се припокриват. Ние срещнахме още една булка по пътя. А от далече видяхме още 1-2. Не е като да нямаше сватби на  21.08  blum
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 08, 2010, 11:30:38 »

Снимките са СТРАХОНИ, а ти си ПРЕКРАСНА булка  give_rose
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 08, 2010, 12:29:14 »

Благодаря ти mstoqnova. give_rose
Да ви кажа още съм превъзбудена от сватбения ден. Сигурно не минава и ден без да си разгледам част от снимките, още повече че все още ги коментират във фейсбук  smile В началото като видях снимките и им намирах по някое дребно косур4е, но с всяко гледане си ги харевам все повече, защото преживявам деня отново и отново  crazy Нямам търпение да ни стане видеото, а сме си поръчали и фотокнига от фотографа, но той вчера каза че още не я е поръчал, а аз вече нямам търпени.

Малко ще разкажа за медения месец. Бяхме в Мармарис в хотел GREEN NATURE RESORT AND SPA. Искам с две ръце да го препоръчам на всички търсещи си хотел там. Лично според мен е на идеално място - в гората. Не е много близо до центъра, но не е и прекалено отдалечен, в смисъл пеша си се стига. Идеален е за почивка. И сега след рекламата, която направих да разкажа малко и за преживяванията  blush Ходихме да се гмуркаме с водолазни костюми. Направихме 2 гмуркания - първото беше ужасно. Страшно много болят тъпанчетата, въобще незнаеш какво да правиш, въпреки инструктажа, не можеш да дишаш като хората, заради налягането. На мен долу ми отплува това от което дишаш и пъровото, което си помислих беше "О не, пак на мен". Учудващо не изпаднах в паника и се оправих без да се налага да изплувам  swim Дадоха ни и да храним рибките с хляб под водата, беше много яко. На мен малко ми преклаиха с тежестите и паднах като камък на дъното. После уж обикаляхме да плуваме, но аз си одрах колената отвсякъде, защото все потъвах надолу  angry Много се чудехме дали да се гмурнем втори път и добре че се съгласихме, вторият път вече беше много яко. Незнам дали, защото вече знаеш какво да очакваш, но наистина си плуваш и разглеждаш какво се случва около теб.
Ходихме на острова на костенурките и дори видяхме костенурки  Bravo Предишният ден ходиха едни от нашия хотел и не видяли. Те са огромни. Тази която видяхме беше по-дълга от метър. После бяхме на кални бани и се омазахме буквално като прасета.
Наистина изкарахме едно страхотно море. Вече нямам  търпение пак да повторим. Беше едно страхотно продължение на сватбата. Само където като всичко хубаво и това свърши бързо. Уж бях 3 седмици отпуска, а все едно съм била има няма една. nea
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 08, 2010, 12:33:32 »

bubu_123, страхотно звучи разказът за меденото месече!  Bravo
Браво на вас!!!  judges
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 08, 2010, 20:54:06 »

Страхотен меден месец:)))))))))))))))Размечтах се:)
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 14, 2010, 14:15:39 »

bubu_123, пожелавам ви много щастлив съвместен живот!
Страхотни снимки! Да поздравите фотографа. Bravo А за фотомоделите - нямам думи просто. Толкова сте непринудени, усмихнати, красиви....... heart

И недей да ни замазваш очите само с разказче за медения месец, ами идвай бързо да разкажеш как мина сватбения ден girl_wink
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 14, 2010, 15:14:40 »

lionelsa благодаря ти много! Аз поразказах малко от малко как мина самата сватба, но някак си така и не свикнах да пиша особено дълги постове. Чувствам се все едно сама си говоря  crazy Даже и това, което съм написала ми е страшно много  blum

Важното е, че мина. И то мина прекрасно, въпреки някои недоразумения, но честно казано аз очаквах повече стресови ситуации. girl_impossible
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: септември 18, 2010, 16:51:40 »

bubu_123, сега успях да разгледам снимките и мога да кажа само - много си сладка! Много хубави младоженци, но ти особено си много сладка булка! Виждам си преживяла и първото си гмуркане, хаха, лудо е, нали? Не е за всеки, но си има и своя чар! Аз много обичам да се гмуркам! Имали сте изглежда чудесен меден месец, браво!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines