Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 13:05:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на bubu_123 - 21.08.2010  (Прочетена 24080 пъти)
 
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 23, 2010, 10:14:20 »

bubu, честита темичка!
Много се радвам за малкото бъдещо шаферче. yahoo Да расте здраво и палаво! Кой ще гледа бебока по време на сватбата, или кумата ти още не е решила?

Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 23, 2010, 10:26:47 »

Ми баба му сигурно ще го гледа, ама да видим точно как ще стане схемата.

Вчера бяхме в ресторанта и уточнихме менюто и разните там подробности.

Момичета да ви питам знаете ли дали има разлика в ширината на корковите тапи  blush Ракията и виното на сватбата ще са домашни и вчера купих шишета, но сега нямаме тапи и гледах в интернет, че има няколко размера. Помолих шаферката ми да провери в Баумакс-а дали продават, защото работи наблизо и каза, че имат, но са само един размер, ама не пишело на тях колко мм са.
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 26, 2010, 16:26:03 »

В сряда ще ходим на първа проба на роклята, а по-късно и да я вземем и да ви кажа ми е толкова превъзбудено ощт от сега. Не съм и много сигурна за някои детайли на роклята как ще изглеждат, понеже дадох свобода на шивачката. Казах й на кое държа задължително, а пък другото да го измисли и сега ми е едно  girl_impossible
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 26, 2010, 16:29:32 »

И аз бях леко притеснена преди да отида на втора проба, защото в главата ми започнаха да ми се лутат идеи като: правилен избор ли направих, ами ако не ми хареса?  girl_impossible Но когато отидох всички съмнения се разсеяха, не се притеснявай!  good Мисля, че е нормално да ти е притеснено.

А относно тапите, съжалявам, че не мога да помогна, но наистина не знам нищо за тях.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 26, 2010, 16:39:46 »

bubu_123, бъди спокойна за роклята. Wink
Аз вярвам, че си обяснила нашивачката какво желаеш и, че тя ще сътвори мечтаната от теб рокля!  good
И после да я покажеш.  Girl_hide  girl_in_love
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 26, 2010, 16:55:35 »

Аз ще я покажа, стига да става за хвалене. Вече сънувам кошмари за сватбата. Всяка вечер някакви простотии, повечето пъти е че се събуждам в деня на сватбата, а ние сме на ниво подготовка както сме сега. За роклята сънувах, че е една много грозно, после пък че се оспиваме за пробата  crazy Май психясвам вече  Eeager
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 26, 2010, 17:00:38 »

о, подобен род сънища и мен ме навестяват редовно   shock RUN
... Мисля, че донякъде е нормално. Аз досега поне 10-ина пъти съм сънувала, че е денят на сватбата и аз съм решила да си избера рокял в последния ден, но булченски рокли по магазините няма...  crazy
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 26, 2010, 17:13:44 »

Булка не се става лесно  oversleep
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 27, 2010, 14:29:53 »

Тия сънища явно са нормални, аз вече поне 2-3 пъти сънувах някакви глупости, свързани със сватбата.
Спомням си само един от тези сънища ясно – беше свързан с роклята, колкото и да е смешно (понеже моята вече е готова). В същия сън освен това бяхме забравили да кажем на фотографа да дойде и за подписването (при нас то ще е малко по-рано същия ден, само със семействата).  sarcastic

Ама гадничко си е, определено. Последно някакви странни същества пък ме отвличаха и знаех в съня си, че няма да ме върнат навреме за сватбата.  sarcastic

Бубу, не се притеснявай за роклята, сигурна съм, че ще стане прекрасна!
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 29, 2010, 16:22:07 »

Момичета взех си вчера роклята  chee и да ви кажа съм много доволна. Качих снимки в галерията. Пристигнали са ни днес подаръчетата при майка и довечера ще си ги видим, нямам търпение вече. Вчера и етикети за бутилките направихме, купих си бижута за големия ден, днес си направихме медицински и куп други неща взехме.
Направо вече съм в еуфория  yahoo , но положителна. Нямам търпение да се взимаме вече.
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #25 -: юли 29, 2010, 16:33:58 »

Поздравления!  Bravo Много е хубава роклята ти. Трябва да се похвалиш, кой се погрижи тя да изглежда толкова добре  Wink (реееклааамаа)
От какъв плат е горната част? Под дантелата прилича на сатен, а надолу шифон. Греша ли?
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 29, 2010, 16:40:00 »

Шивачката се казва Весела, има магазин в Асеновград - Булвеси. А за платовете ме хвана неподготвена, нямам идея какво е. Занесох снимка на горната част и казах, че искам да е това и момичето го направи наистина едно към едно. Оригинала е на ателие "Симон" от последната колекция 1-вата рокля в сайта (някой може да направи сравнение), но за тази в "Симон" ми искаха 1600лв, което за мен за много пари на вятъра.
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 29, 2010, 17:14:49 »

Роклята е невероятна ПОЗДРАВЛЕНИЯ  give_rose  Bravo  Bravo  Bravo
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 02, 2010, 10:49:57 »

Страхотна ти е роклята bubu_123, много ми харесва! Много е величествена и съм сигурна, че нямаш търпение да я облечеш...  Curtsey
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 02, 2010, 11:11:33 »

Благодаря ви момичета! Само трябва да позаслабна малко, че такива ръце съм отпрала  angry Напълних вчера хладилника с диня и сега на това наблягам.

Вчера ходихме на проба на роклите на майките и на шаферките. Толкова са хубави, даже по-хубави отколкото предполагах  yahoo Да ви кажа почти със всичко сме готови, останаха някои неща за час по ръчен труд, но те ще отнемят максимум ден. Има разбира се много такива, които си чакат последния момент и просто няма как по-рано да се занимаем с тях. Днес съм на пробна прическа, дано се получи добре, въпреки че аз не искам кой знае какво.

Поръчахме си от един сладкарски цех захаросани фигурки за тортата - арка с две малко смешни човечета. Много ни харесаха.

Искам да питам нещо. Мислим да направим по едно меню за всяка маса и някак си да включим нещата, които са от нас. Имам в предвид какъв вид безалкохолно, да кажем, има. Вие ще ги изписвате ли тия неща и как точно ще го включите като текст?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines