Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 17:35:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на anelcka80 - 21.08.2010  (Прочетена 10907 пъти)
 
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 07, 2010, 22:30:00 »

Ами нещата при нас стоят така- не живеем в Бг и всичко трябваше от там да си организираме. Още миналата година пообиколихме за ресторант, благодарение на този сайт си бях свела избора до няколко ресторанта, така че не беше трудно за избор. Избрахме си по-скъп, но надявам се на ниво ресторант - в хотел Палас в Слънчев ден. Решихме че точно от към обслужване и качество на храната няма да спестяваме, а и гостите не са много на брой - 60-61 човека. Януари моите родители отидоха да резервират и така отметнахме най-първата задачка.
Тъй като подписахме в чужбина и сметнахме ,че тук ни искат много за един изнесен ритуал, решихме да нямаме такъв. Първоначално предложихме на наши приятели да направят такъв импровизиран, но в последствие те ни отказаха с много основателна причина - тя ще е в 7ми месец бременна girl_in_love Baby Та така и този вариянт отпадна.
В началото бяхме си казали, че църковен брак не искаме. Но след като бяхме на сватба миналата година бубу изведнъж запя друга песен и сега си имаме и дата за църква - Св. Атанасий (в Катедралата ми искат четири пъти повече парички, а и не ми харесва тази показност там в средата на града).
Пръстени си купихме още миналата година от Раковски, там бяхме на сватба и съвпадна точно с нашето чудене от къде да си ги купим.
Координатор нямам, разчитам на добрият план на DJ Willy и на добрата организация на ресторанта, все пак плащаме за 4 звезди  pardon
Декорацията си я правих сама, както свещите, кутията за пликовете и книгата за гостите. Ще видим сега кой ще декорира, трябва да се разтърся, в краен случей приятелки.  blum Мислих си да платя таксито и 50 лв, а също така и подаря после декотацията на декоратора, смятам това е достатъчно за 2 часа работа, вие как мислите? Смятам все ще се навие някой. Ще докладвам после какво е станало. pc-mainiak
Роклята смятаха да си я купувам от Асеновград, но си намерих МОЯТА в тук във Варна а воала и бельото в интернет. Ако бях ходила в Асеновград щях естествено да си намеря  и по-евтино, но с пътя заедно пак се получаваше същата сума.
Тортата ще ми я прави една позната, и имам възможността да си поискам наисина всичко. Решихме да е ананасова торта с ванилово кисело мляко и шоколадов блат, ммммммммммм любимата ми торта  Torte
Видеото ще е от СтудиоХ, но снимките им не ни допаднаха толкова. За фотограф си избрахме Ангел Ненов, смятам това беше много добър но скъп избор. В краина сметка това ти остава после от сватбата, така или иначе на самия ден от много емоции не разбираш много от нещата около теб, поне на снимки ще си запълним празнотите  sarcastic
Оркестри и взимане няма да имаме, целта ни беше да няма много суетня и всичко да мине много стегнато и изискано. Поради тази причина и много алкохол няма да имаме, само бяло вино и малко уиски, за салатата само по 50 ракия. Не обичам пиянски изпълнения, в крайна сметка не сме на кръчма.
Та така, в общи линии това е цялата работа, смятам за едногодишна организация е нормално да няма някакви  турболенции, поне не големи  pardon Сега се наслаждаваме на морето и чакам да стане време за пробната прическа и грим.
Искам да благодаря на всички момичета тук за инереса  give_rose и да пожелая на всички само положителни емоции при приготовленията, а на самата сватба - повече наслада и по-малко стрес.
Целувам ви
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 12, 2010, 14:35:33 »

На кого се спря за прическа и грим?
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 12, 2010, 21:04:50 »

Ами май грим ще си остане при приятелката ми, още не съм решила. Колкото до прическата- доверила съм се на моята си фризьорка Нора- от години си ходя при нея. Само че тя е в майчински сега и вече няма ателие, така или иначе трябва да дойде до вкъщи  smile
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 21, 2010, 09:22:02 »

ЧЕСТИТО дълъг и щастлив семеен живот  give_rose
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 22, 2010, 08:45:27 »

Честито и от мен. give_rose
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #20 -: август 22, 2010, 21:33:29 »

 Честита  сватба  nazdrave Пожелавам ви много щастие и любовю. И да вършите всичко в живота си с това вдъхновение, с което сътворихте този специален за вас ден  give_rose
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 24, 2010, 08:31:52 »

Благодаря на всички за тези прекрасни пожелания и желая на всички вас тези прекрасни емоции да ви съпътстват на вашият специален ден и до края на дните ви!!!!
Целувки и благодаря за помоща на всички вас, прекрасни момичета.
Снимки чак другата седмица, и за нямам търпение да ги видя  yahoo
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #22 -: август 24, 2010, 09:57:28 »

 И аз нямам търпение да видя снимките, понеже ако съдя по снимката на профила ти, сте много сладка и фотогенична двойка  smile Пък и екипът от хора, които бяхте събрали за сватбата си, са все талантливи и добри в работата си. А като знам колко хубаво беше замислена украсата...и за това нямам търпение. anelcka80 , само да питам  blush  как беше тортата? Ти описа нещо много интересно като вкусово съчетание и затова съм много любопитна  smile Кои бяха най-любимите ти моменти от този ден?
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 31, 2010, 22:07:33 »

Момичета, това не може да се опише с думи!!!!! Трябва да се изживее!!!!!!!!!!!!! Всичко мина по мед и масло. Тортата в карая на карищата не беше такава каквато я исках в началото. Поради логистични причини се наложи другаде да я поръчваме, и се доверихме на Краси Бекярова. Беше йогурт крем с вишни и шоко блат. Беше супер вкусна и лека. Мисля направихме правилният избор.
Снимките си ги имаме вече, но имам проблем с направата на албума, писах в администрация, да видим какво ще стане.
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 01, 2010, 17:29:09 »

Хайде момичета, имам си сватбен албум вече. Приятно гледане
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 01, 2010, 20:11:49 »

Уникална сватба.Както писах във Варненската тема всичко много ми хареса.Букета ти е уникален.Всичко най -добро за напред.МНого любов и разбирателство мила.  girl_wink give_rose
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 01, 2010, 20:52:53 »

И аз се изказах в темата за булки от Варна:) там питах и за фотографа, но прочетох тук:) Браво! Страхотни сте smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 06, 2010, 06:19:51 »

Както вече ти бях казала - ПРЕЛЕСТНИ СТЕ!!!  give_rose girl_in_love
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 09, 2010, 12:41:36 »

Малко позакъснели поздравления и от мен, anelcka80!

Пожелавам ви да бъдете винаги толкова усмихнати и щастливи, колкото сте на снимките! Страхотно настроение се усеща! Вярвам, че е бил много красив празник!

Поздравления и за твоето решение за черен лак на ноктите!!! Много ми допада всичко, което пречупва закоравелите приумици и традиции!

Много усмивки и вечно лято! Good luck
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 11, 2010, 11:31:07 »

Trubadura благодаря за хубавите думи и пожелания give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines