Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 06:04:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lunno momiche 21.08.2010г.  (Прочетена 72044 пъти)
 
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« -: юли 19, 2010, 08:36:58 »

Здравей Lunno momiche,малко остана до вашата сватба.Пожелавам ви много вълнуващи дни около подготовката за сватбата. give_rose
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 19, 2010, 09:30:14 »

Честита темичка, Lunno momiche!
Пожелавам ти спокойни последни седмици на подготовка и една прекрасна сватба!

Ще чакаме да споделяш докъде сте. smile
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 19, 2010, 09:58:15 »

Честита темичка , лунно момиче! Вече сигурно си края на потготивките и трепнеш от очакване  за големия ден!Наистина си е голяма стъпка в живота, колкото е скромно да звучи smile
хайде разквай до къде си стигнала и давай снимки да гледаме smile
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 19, 2010, 10:21:27 »

Честита темичка и от меен Lunno momiche  give_rose пожелавам ти всичко с подготовката да върви глатко и безпроблемно, за да бъде вашия ден незабравим.
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 19, 2010, 11:50:02 »

Lunno momiche честита темичка. Дано последните приготовления минат спокойно и нали знаеш - ако имаш нужда от нещо само кажи.  give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 21, 2010, 10:37:27 »

Lunno momiche, честита темичка! Чакаме с нетърпение да споделиш тревогите и вълненията си и дано всичко мине гладко и леко! Успех!  give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 21, 2010, 11:04:20 »

Sunshine

И аз си имам вече темичка...  yahoo
Благодаря ти за нея, мила jivetoo!  give_rose
Благодаря и на вас мили asseto, zlatomira__, mstoqnova, bubu_123, Ariel за милите думи и хубавите пожелания!  give_rose

Нашата подготовка в момента е в разгара си.  VIATICUM
Имаме още доста неща за правене.  Yes  mega_chok
До тук сме резервирали ресторант, гражданско, видео, фото, ди джей.
Поне основните неща са налице и това само мъничко ме успокоява.  LAUGHTER
Сватбата ще се състои в града на розите - Казанлък, тъй като Слънчо е от там, а и аз обичам този град!  LOVING
Понеже аз пък не съм от там - мен ще ме вземе Слънчо от един комплекс, за който може да се каже, че извеждането на булки (които не са от гарда) от него, е нещо като традиция.
След взимането ще следва църковният брак, за който имаме вече свещи, които много си ги харесваме и кошничка за хвърляне на късметите, които още не са готови, а и кошничката още не е украсена.  girl_impossible
След церемонията в храма сме си отделили 1 час време, за да може страхотният ни фотограф да ни направи снимчици.  photograph А след фотосесията, ще си кажем: "ДА" на изнесен граждански ритуал в най-красивия парк в Казанлък - Тюлбето. Тук е мястото да спомена, че си имаме и чашки. Ето ги и тях: http://gourmethouse.bg/catalog/wedding-glasses/item-diva-3  nazdrave  girl_in_love
Сватбеното ни тържество ще отпразнуваме в р-т "Казанлък" . Ще публикувам снимка, за да го видите.  blum

Купили сме костюм за младоженеца, за който все още няма риза и вратовръзка (снимка в галерията).
2 бр. кошнички
70 бр. (10бр. резерва) мини кошнички за подаръчета на гостите. Още не съм започнала с украсата на подаръчетата, но смятам мини кошничките да ги украся с панделка и да ги напълня с изсъхнали листа от казанлъшка маслодайна роза.  give_rose  girl_wink
Имам си лентичка за извеждане - тя е назаем от една много скъпа приятелка.  friends
Имам и час за фризьор.  Makeup

На дневен ред пред мен са аранжировките с естествени цветя за ресторанта.
Сигурна съм, че искам цветята да са рози  give_rose - прасковени и бели, може и лилиум или лизиантус. Но се колебая за варианти.
Според мен високи аранжировки ще се открояват над храните и напитките, но... агентката ни, която ще отговаря за цялостната или частичната декорация на локациите на сватбата, предлага горе-долу за наем на висока ваза 15 лв. , а за нас това е меко казано голяма сума  Oh my ... само за ваза с огледална подложка под нея.
От друга страна по-евтино ще излезе с ниски аранжировки, но ме  е страх, че ще бъдат закрити от храните и напитките.

Засега това е, което се сещам.  pardon


* restaurant2_new.jpg (63 KB, 305x208 - видяно 2641 пъти.)
« Последна редакция: юли 21, 2010, 12:20:02 от lunno momiche » Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 21, 2010, 11:29:54 »

Ей Габи честита темичка....не остана, само месец до вашият ден  weddingday  нека последните метри, преди големият ден са изпълнени с много красиви емоции  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose Виждам, че повечето неща вече са организирани...браво на теб  good Кога ще пътувате към Казанлък?
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 21, 2010, 11:35:45 »

ПАВЛА   Girl_hide, страхотна изненада!  gu6
Не очаквах да пишеш, понеже влизаш по-рядко мисля в сайта и ми стана толкова хубаво!  give_rose
Ще пътуваме за Казанлък началото на Август  moto, за да доуточним някои неща.  good
Вие малко след нашата сватба ще си идвате, нали? smile
« Последна редакция: юли 21, 2010, 12:21:55 от lunno momiche » Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 21, 2010, 11:49:30 »

Лунно момиче, честита темичка!  give_rose
С теб заедно се носим към онзи вододел, който ще раздели живота ни на две - преди и след  Wink Ако съдя по себе си, мога да предположа колко се вълнуваш. Желая ти само приятни емоции през оставащите дни, ще следя с нетърпение как напредвате и ще стискам палци всичко да се развива плавно и успешно. В крайна сметка, всяка булка заслужава да запомни подготовката за сватбата си само с положителни емоции, за да може да се наслади напълно на сватбения си ден. Точно тези емоции ти желая от все сърце!  give_rose
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 21, 2010, 11:56:40 »

Ех, как лети времето... Сякаш вчера започна да пишеш във форума за голямото събитие и ето, че то е почти дошло girl_wink
Пожелавам ти последните седмици да са изпълнени само с приятни моменти, а и сигурно ще е така, т.к. ти вложи голямо старание в цялата подготовка blum
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 21, 2010, 11:58:19 »

Zori83, страшно мило... благодаря тиgive_rose
roxanne, благодаря от  heart и на теб!  kiss2
« Последна редакция: юли 21, 2010, 12:01:45 от lunno momiche » Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 21, 2010, 12:19:01 »

Да, малко след това за съжаление, иначе щях да дойда да по конкурирам малко Йонко хи хи... между другото с какъв превоз сте, защото мотора ще е в Казанлък по това време(ако не отлети на някой събор, де). Мога да попитам. На един приятел майка му има Ролс Ройс(червен), знам че го дават под наем за сватби, но незнам за какви пари става дума. Мога да ти дам координати, ако искаш. Сега видях чашите страхотни са! Нямам търпение вече да видя ритуала на Тюлбето...там уточнихте ли всичко? Ще има ли малка шатричка, много цветя? Предполагам ще е много хубаво...А какво става с роклята? Ще имате ли шаферки? Намерихте ли саксий? Много въпроси май задавам!?
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 21, 2010, 12:36:42 »

   Миличка Pavla, не се притеснявай за въпросите - аз с удоволствие ще ти отговоря/отговарям.kiss2
Наистина жалко, че ще пристигнете няколко дни по-късно, тъй като с Йонко мисля бихте направили прекрасен фотоДует.  good
За превоз... още не знаем.  sad Нямаме познати с подходяща кола  blush , а за червения Ролс Ройс - преди няколко месеца агентката ни каза, че излиза 100 лв./час , което за нашите възможности е страшно много.  pardon А вашият мотор обра всички точки за Сватбен превоз.  first Невероятна идея!  yahoo  Bravo
Въпросният мотор ваш ли е или го взехте под наем?  Girl_hide Идеята е БЛЕСТЯЩА!  moto  heart
Благодаря и за чашките ни! girl_wink
А за саксиите за ритуала на Тюлбето - последно агентака питала и и казали, че нямат нищо подходящо... Засега варианта за декорация е с шатричка, пътека и вази с цветя отстрани, може би със слънчоглед... с много слънчоглед, ако към 20 Август още го има по полята.  blush  yahoo
Много ми се искаше самата площадка, както е кръгла - да се "очертае" по края с вази с по 1 цвете в тях, но агентката няма много вази и затова ще сложим такива около пътеката, по която ще минаваме.  pardon
Ще имам шаферки - засега 3 големи (но няма да са с еднакви рокли) и  1 мъничка, може и 1 малко шаферче.  Girl_hide
А за роклята - смятам да я поръчам началото на Август. Тя за около 2 седмици би трябвало да стане и няколко дни преди сватбата да я държа в ръцете си готова.  Curtsey 
« Последна редакция: юли 21, 2010, 13:30:51 от lunno momiche » Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 21, 2010, 13:34:38 »

Честита темичка lunno momiche ! Дано последното месече от подготовката ти донесе незабравими, приятни емоции! Стискам палци всичко да мине, като по вода и без много нерви  give_rose Ще следя с интерес как вървят приготовленията  Wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines