Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 17:41:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разположение на гостите по масите - 2  (Прочетена 60361 пъти)
 
Estell
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #120 -: април 30, 2014, 18:46:01 »

Нашите кумове също не са двойка и си имат половинки, затова решихме масата ни да е за 6 човека. Не искаме да разделяме двойките. Не смятам, че е странно. Била съм на сватба с такова разпределение и въобще нямаше проблем. По-скоро ми се струва странно да сте само двамата на булчинската маса.  smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: април 30, 2014, 18:52:25 »

Да ама ние не можем да сме 6 Wink Минимум 7 + бебе или двамата, спредно положение няма pardon
Активен
Estell
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #122 -: април 30, 2014, 19:16:04 »

Тогава според мен по-добре всички на една маса, ако разположението в ресторанта го позволява разбира се.
Активен
Silvia_90
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 14, 2016, 13:41:09 »

Искам да попитам, отностно така наречените картички с номерата на масите. Тъй като ми хрумна освен номера масите да имат и име. Чудех се какво да е - цветя, градове и т.н. Аз ще се омъжа в Перник и много искам да покажа, че тоя град няма само миньори и странно плашещо изглеждащи хора, а че той е пълен с прекрасни, красиви места -природни забележителности, исторически местности и манастири. Искам масите да са например: Номер 1. Крепост "Кракра" и т.н. Смятате ли , че е удачно???Също искам и да има табелки с инфо за мястото... кратко разбира се няколко изречения. Какво мислите?
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 14, 2016, 13:56:59 »

В тази тема може да намериш доста такива предложения

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36836.0.html

Идеята ти е интересна, така и гостите ще научат повече за забележителностите във вашият край smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #125 -: март 14, 2016, 14:05:12 »

Миналата година имаше булки с тематични маси, така че изобщо не е странно, даже напритов smile Действай смело  good
Активен
Silvia_90
Любопитен
*
Публикации: 43


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 14, 2016, 14:17:41 »

Аз по принцип си избрах цветове, цветя и така нататък, но искам да вкарам и малко някаква тема. Не си падам по шаби шик, и другите подобни, за това исках да е нещо по - различно. Аз го намирам за интересно, ММ малко се дръпна като за всяко ново нещо, той си е такъв, щом не го е чувал значи е странно. Сега се съгласи де, като му разказах какъв ми е замисъла и логиката smile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines