Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 19:44:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разположение на гостите по масите - 2  (Прочетена 60459 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #105 -: април 16, 2013, 07:34:59 »

Аз реших да раздвижа тази тема.И да споделите дали сте се захванали с тази част от тържеството. Аз се чудя по колко души да са на маса и какво да е разпределението на масите, за да няма хора с гръб към малдоженската маса.Ще очаквам хората с опит да помагат. blush
Ами то от много неща зависи. Кажи какви са ви масите - кръгли или правоъгълни. Ресторанта до колко души е и вие колко сте (дали изобщо ще позволява "празни" места). Стандартно по колко души са масите - би трябвало да са ви казали. Имаш ли предпочитания къде да е вашата маса - в средата, отстрани и т.н.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: април 16, 2013, 10:07:46 »

Ох, Елчо, и аз съм със същите проблеми като неб sad От сега ги мисля тея маси и имах някоя и друга безсънна нощ sad Моите родители са разведени, но си имат хора, с които живеят...и със сигурност ще са на различни маси! Не знам само бабите и дядовците какще го приемат и как ще реагират като видят бившия си зет или бившата снаха с друг/а sad А пък и баща ми не е от най-съобразителните и .... най-много да ми развали сватбата sad С някои от родата сме се поскарали и въобще не ззнам кво ще правя с тях.... На златото ми майка му е починала и баща му е самичък....та и той ще е на отделна маса с останалата рода на златото....абе луда работа - три родителски маси sad Че и брат ми няма как да го сложа при майка ми или при баща ми щото другият ще се разсърди sad И така..мнооого сложно cray
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: април 16, 2013, 11:04:41 »

Ох, Елчо, и аз съм със същите проблеми като неб sad От сега ги мисля тея маси и имах някоя и друга безсънна нощ sad Моите родители са разведени, но си имат хора, с които живеят...и със сигурност ще са на различни маси! Не знам само бабите и дядовците какще го приемат и как ще реагират като видят бившия си зет или бившата снаха с друг/а sad А пък и баща ми не е от най-съобразителните и .... най-много да ми развали сватбата sad С някои от родата сме се поскарали и въобще не ззнам кво ще правя с тях.... На златото ми майка му е починала и баща му е самичък....та и той ще е на отделна маса с останалата рода на златото....абе луда работа - три родителски маси sad Че и брат ми няма как да го сложа при майка ми или при баща ми щото другият ще се разсърди sad И така..мнооого сложно cray

Да много е кофти, но при мен има проблемът че роднини на баща ми няма да каня въобще защото след развода те се държаха много гадно с мен все едно съм виновна и не ги искам на сватбата си- варианта беше да го сложа при родата на милото ама баща ми и жена му ще се обидят. Другият проблем е сестра ми тя пък не се разбира ни с майка ми ни с баща ми да не говорим за мащехата. въртях суках местих размествах и нищо все някой сърдит - така съм сложила роднините и моите и на милото на 3 маса че да мога да ги завъртя ако реша и в последният момент ще решавам че ми гръмна главата вече.
Да ти кажа ако решат да ми скапят сватбата и на пет маси да ги разделя пак ще я скапят. А иначе да не ти пука за броя родителски маси колкото трябва толкова ще стискаме палци да се държат прилично и да си траят и да се съобразят че в този ден ние сме важни.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: април 16, 2013, 11:31:23 »

 Дано както казваш да се сетят, че това е нашия ден и да не ни го развалят!
За да не съм много оф топик, че май станах, ще кажа, че нашите маси ще са с имена на световно известни футболисти - като се започне от защитници, мине се през халфове и се стигне до нападатели smile Трите родителски ще са до нас и ще са защитниците естествено  danceg
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #109 -: април 18, 2013, 15:04:24 »

casky, сватбата ни ще е градинска и мисля , че ще имам достатъчно място. Масите са правоъгълни, но това което ме притеснява е, че ще сме с пейки, а не столове. Гостите ще са около 70 души, но като гледам как вървят нещата може и по- малко.Аз държа да няма хора с гръб, не защото и искам постоянно да ме гледат, а за да не се чувстват пренебрегнати гостите. Не веднъж съм чуала оплаквания "Бях на сватба, но не видях булката или Масата ни беше в края, на ъгъл и не виждахме какво се случва."
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #110 -: април 18, 2013, 16:18:17 »

Че ако е градинска и има предостатъчно място през спокойно можете да ги сложите на П и да са само от едната страна на масата. Можете да имате и маси в центъра на П-то от двете страни с хора (това не мога да го обясня май crazy )
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #111 -: април 18, 2013, 17:06:10 »

casky, и аз си го мислех, но ме притеснява, че ако завали ( да ме дава Господ, че ще съм  diablo  cray  )  ще сме многооооо далече от покрити части. Благодаря ти.Аз ще ходя след две седмици в ресторанта и ще обмисля. Решила съм да сложа около 8 души на маса. Чудех се моите родители и родителите на бъдещия ми съпруг на една маса ли трябва да са или на отделни?
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: април 18, 2013, 17:47:40 »

а как ми се иска свекърва ми да я изолирам някаде, че да не я гледам маймуната с маймуна(ох колко ме ядоса днес),те ще са на друга маса,нямам намерение да шашардисват роднините ми с всичко,което са...не знам на кого се е метнал милото, ама не е на техните,което за мен е радост
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #113 -: април 18, 2013, 17:52:48 »

Аз не харесвам младоженски маси с родителите на тях nea Както управителя на ресторанта ни беше казал - чаршафи biggrin Иначе е добре сватовете да са на една маса girl_wink Ама и да не са не е болка за умиране smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #114 -: април 18, 2013, 18:02:42 »

а как ми се иска свекърва ми да я изолирам някаде, че да не я гледам маймуната с маймуна(ох колко ме ядоса днес),те ще са на друга маса,нямам намерение да шашардисват роднините ми с всичко,което са...не знам на кого се е метнал милото, ама не е на техните,което за мен е радост

Дам, поради тези причини и ние ще си разделим родите - моите ще са си с моите роднини, техните с неговите, няма смисъл да са на една маса предвид, че ще е само напрежение и за двете страни. Wink Дано само те не започнат да настояват, но се надявам да няма претенции поне за това. Wink


Междудругото не мога да повярвам, че я наричаш маймуна, много смешно ми стана.  funnytooth
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #115 -: април 18, 2013, 18:06:31 »

Ей, Петя днес май си много  diablo, гледай да убиеш някого. хахаха
  За мен не е проблем да са на една маса, но ако е така или ще са 5- 6 души или трябва да са 10. Аз имам още много време, но искам да съм подготвена. За младоженската маса сме само 4 и аз не ги харесвам тези дълги маси с роднини, шафери и т. н.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: април 18, 2013, 18:11:11 »

виви, маймуна е когато й се е радвам,а когато съм й бясна, мисе иска да я убия,какви ли не фантазии ми минават как да я уморя lol)   diablo 
ще разделя моите приятелки и колежки на една маса, неговите приятели на друга, колегите му на трета,моите роднини на отделна, врагинята и свекъра на отделна smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: април 18, 2013, 18:22:26 »

аз ги бях наплескала всичките на една маса, моите и неговите.така ми беше писнало, че ни тейбълки ни дявол видяха look. да видите как си стояха на масата и се държаха на положение, поставени пред свършен факт. имаше обща тейбълка по една на маса, примерно пишеше "Родители и роднини на младоженците". на другите маси пишеше "приятели на младоженците," така че там не можеха да се плеснат и да седнат родителите, а и бях оставила една от по-лошите шаферки да пази като булдог chiburashka.Та така, да се посмеете малко, не ги мислете, дори няма да ги забележите на сватбата кой къде и защо и как. smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: април 18, 2013, 19:09:15 »

Нашите родители няма да са на една маса- няма смисъл да се чудят цяла вечер какво да си кажат, много различни като типажи, а и на тях ще им е по-приятно да са сред "свои" хора. Мислех, че свекърите ще настояват да са на една маса, защото са по-старомодни, но за щастие нямаше никакви негативни коментари.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: април 30, 2014, 12:31:54 »

Да поразбутам малко тази тема. Ние не знаем какво да правим с булченската маса.  Не искаме да изтипосаме родителите си до нас да ги гледат като на изложба, предпочитаме да седят и да се забавляват с приятели. Кумата ни и кума не са двойка,  кумата има приятел и син (2гошен), а при кума е сложно.
Получава се,  че или ще сме само двамата или с кумовете,  семейството на кумата,  шаферка и шафер...
Кое ви се струва по- малко странно?
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines