Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:01:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 7 част  (Прочетена 251135 пъти)
 
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: май 10, 2011, 10:16:17 »

Ами аз не знам вече, какво не е подарявано, но всяко подобно изделие с акцент от булката се превръща в оригинално според мен, колкото до полимерната глина, харесва ми да се занимавам с подобни неща и мисля, че ще се справя. Ако имате обаче идеи за мъжете, ще са добре дошли  smile smile smile
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: май 11, 2011, 13:43:54 »

   Здравейте бъдещи булки  smile и се извинявам, че нахълтам така в темичката ви. Както са казали някой от вас "вече всичко е подарявано". Искам и аз да ви предложа някой неща ... на нашата свадба подарявах ме свещтички във формата на сватбена торта. Опаковах ме ги в специално направени за тях кутийки и с панделки с нашите имена.... на кумата ни на сватбата падаръчетата бяха много сладки .... кактусчета - мъжки и женски. Бяха мънички и в саксии и пак с панделка. Много красиви бяха.
   Желая на всички късмет в подготовката на един от най - важните дни в живото ви!  good
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: май 11, 2011, 15:25:48 »

soulless, във времена на copy/paste е трудно да бъдеш оригинален smile Поне не в онзи смисъл на думата, който влагахме преди години. Днес Интернет предлага много възможности за популяризиране на продукцията и на практика докато някой е сети да го направи, друг вече го е наложил на пазара.
Така че... не се хващай за думата smile, просто споделих, че е различно от така масово тиражираните слончета, куклички и прочее декоративни подаръчета.

Усмихнат ден на всички!

О, не, в никакъв случай не се хващам за думата - просто тук в темата и в предишните теми се коментират непрекъснато въпросните бурканчета, та това имах предвид. Иначе са много хубав подарък, аз лично много бих се зарадвала на такова smile
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #513 -: май 11, 2011, 16:19:16 »

И ние се чудим все още за подаръчетата. Аз правя на всеки гост ринг за сълфетката /има го в галерията ми/, на който ще сложа и името на госта да си познае мястото. Но не съм сигурна дали това е достатъчно като подаръче. Иска ми се да даваме по нещо малко, като благодарствено текстче като минаваме по масите за подаръците, ама не мога да го измисля как да го направя хем интересно, хем да е лесно за изпълнение. Мислите ли, че ринговете са достатъчни или не съвсем...?
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #514 -: май 11, 2011, 16:33:40 »

Shanny - аз зазяпах в google снимките на тема personalized napkin ring, за да видя как изглеждат визуално. Идеята ти е страхотна!  Bravo Аз мисля, че ако са достатъчно големи пръстените, няма нужда от още текст. Но ако искаш и някакви поздравителни изречения да има, може би можеш да разпечаташ или напишеш такъв текст върху украсени по-малки листчета, с перфоратор да им сложиш дупка в единия край и през нея да пуснеш красива връзчица, като тези от цветарските магазини и така да ги вържеш към пръстените за салфетки.
Активен
SoundTheBest
Любопитен
*
Публикации: 25


www.soundthebest.com


« Отговор #515 -: май 11, 2011, 17:21:26 »

На мен пък много ми хареса идеята с кактусчетата smile Само не разбрах как така са мъжки и женски...
Активен
godsmack
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #516 -: май 12, 2011, 12:48:27 »

Здравейте,

случайно някой да има на идея от къде мога да си намеря евтини торбички от органза? Проверих на няколко места,но цената хич не ме устройва, за 10бр. искат 5.00 лв.,което ми се струва много.
като примерно тук :
http://www.artcrystal.biz/object.php?id=5135

Благодаря предварително smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #517 -: май 12, 2011, 13:07:17 »

Пробвай в магазина на Aegean Paradise - http://www.aegeanparadise.eu/index-9.html
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: май 12, 2011, 13:17:48 »

Пробвай в e-Bay. Ето няколко предложения с пратка до Бг
http://shop.ebay.de/i.html?_nkw=organzabeutel&_in_kw=1&_ex_kw=&_sacat=See-All-Categories&_okw=organzabeutel&_oexkw=&_adv=1&_udlo=&_udhi=&LH_BIN=1&_ftrt=901&_ftrv=1&_sabdlo=&_sabdhi=&_samilow=&_samihi=&_sadis=200&_fpos=Postleitzahl&LH_SubLocation=1&_sargn=-1%26saslc%3D0&_salic=77&_fsradio2=%26LH_AvailTo%3D1&_saact=34&LH_SALE_CURRENCY=0&_sop=12&_dmd=1&_ipg=50
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #519 -: май 12, 2011, 13:18:31 »

Ето ТУК темата продължава
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines