Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 23:02:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 7 част  (Прочетена 253262 пъти)
 
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: май 04, 2011, 10:43:37 »

П.С.също като идея ми бяха онези шишенца дето са за правене на сапунени балончета,но се чудя pardon
Ние имахме много малко деца като гости, но с въпросните сапунени балончета беше голямо шоу. И страхотни снимки се получиха... Препоръчвам ги горещо  good
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #496 -: май 04, 2011, 15:26:50 »

anelcka80, страхотна идея за сапунените балончета!! Много благодаря! Ние ще имаме около 5-6 дечица и се чудех какво забавно да им измисля. Определено това ще ги забавлява, дори и на по-големите ни харесват подобни сладурски нещица  smile
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: май 04, 2011, 15:44:24 »

А от къде купувате тези шишенца със сапунените балончета за децата? Освен от ebay... Може би в Jumbo?  nea
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #498 -: май 04, 2011, 16:20:33 »

А от къде купувате тези шишенца със сапунените балончета за децата? Освен от ebay... Може би в Jumbo?  nea

Ето пример smile
http://www.prikazenden.com/magazin/product.php?ProductID=648   обаче са 24 броя в пакет
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: май 04, 2011, 20:35:59 »

Във всяка малка книжарничка могат да се намерят. Аз нашите ги поръчах от e-Bay и после ги видях за по 1.20 лв. в една квартална книжарничка  pardon . Така че, потърсете в най-близката  good
« Последна редакция: май 04, 2011, 20:39:52 от anelcka80 » Активен
Devora
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: май 04, 2011, 22:49:03 »

В Jumbo има по 1 лв., малко са шаренки, но вие сте креативни и ще ги поукрасите. smile
Ето и още предложения:
http://vegatoys.com/view/4549.html - тези 4 бр. са 1 лв.  Wink
http://vegatoys.com/view/3987.html
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #501 -: май 09, 2011, 12:47:03 »

Момичета нашите подаръчета няма да са това което аз си мсилех...Мъжо не хареса нито юзчто  beating нито "бурканчето" за мед.... beating beating beating beating beating    angry angry angry angry angry  cray cray cray cray cray cray  Offtopic Ако на някой му трябват юзчета да казва... ще му хи препорадам както и за въпросните бурканчета ....
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #502 -: май 09, 2011, 13:17:08 »

Bibsi8792, за ръчно рисуваните ли говориш? Странно..на мен тази идея ми допадаше smile но както виждаш на нас жените допада, половинките не ни разбират smile. Все ще измислите нещо. И аз продължавам да съм в "чуденка" все още както за подаръчетата, така и за основния цвят. Толкова много ги мислех тези дни, че не можах да спя като хората тази нощ. Дано най-накрая си уточня нещата, че времето си върви, както казват smile
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #503 -: май 09, 2011, 13:21:37 »

Bibsi8792, за ръчно рисуваните ли говориш? Странно..на мен тази идея ми допадаше smile но както виждаш на нас жените допада, половинките не ни разбират smile. Все ще измислите нещо. И аз продължавам да съм в "чуденка" все още както за подаръчетата, така и за основния цвят. Толкова много ги мислех тези дни, че не можах да спя като хората тази нощ. Дано най-накрая си уточня нещата, че времето си върви, както казват smile

Взех ги изчистени бели /водеше ме цената в случая/ ама къде го послушах и сега ме е яд.... нямам нерви да ги рисувам а дори и да имах пак нямаше да го иска... и сега имам да чупя солници в несвяст и да обръщам юзчета като умопобъркана... много ме ядоса вчера  beating beating beating beating beating beating
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: май 09, 2011, 13:52:27 »

Момичета, имам нужда от помощта ви. Има една тв програма utilisima и там много използват тази полимерна глина за всякакви украшения и се спрях на тази идея за подаръчетата, но не съм сигурна. Какво мислите по въпроса?
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #505 -: май 09, 2011, 15:44:28 »

Взех ги изчистени бели /водеше ме цената в случая/ ама къде го послушах и сега ме е яд.... нямам нерви да ги рисувам а дори и да имах пак нямаше да го иска... и сега имам да чупя солници в несвяст и да обръщам юзчета като умопобъркана... много ме ядоса вчера  beating beating beating beating beating beating
Bibsi8792, мила, предлагам ти следното, за да не ги чупиш и да не си давала пари на вятъра  smile. Няма нужда да рисуваш сложни фигури и кой знае какви елемнти с "висока художествена стойност". Спокойно можеш да им изрисуваш по две сърчица например и датата, връзваш една ефектна панделка и готово. От една страна е "Арт", от друга спомен, и ако го съчетаеш и цветово, ще е направо идеално. Я се усмихни smile. Всичко ще бъде наред.  smile
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #506 -: май 09, 2011, 15:47:56 »

Bibsi8792, мила, предлагам ти следното, за да не ги чупиш и да не си давала пари на вятъра  smile. Няма нужда да рисуваш сложни фигури и кой знае какви елемнти с "висока художествена стойност". Спокойно можеш да им изрисуваш по две сърчица например и датата, връзваш една ефектна панделка и готово. От една страна е "Арт", от друга спомен, и ако го съчетаеш и цветово, ще е направо идеално. Я се усмихни smile. Всичко ще бъде наред.  smile

Мъжо не иска да чуе за тях нарисувани или не... нека да му  угодя поне този път че милия все ми отстъпва .... макар че ми се върти непо в женския ми мозък smile Блгаодаря ти много за подкрепата smile good
Активен
SoundTheBest
Любопитен
*
Публикации: 25


www.soundthebest.com


« Отговор #507 -: май 09, 2011, 18:39:29 »

Здравейте,
Не можах да изчета всичко написано дотук по темата, но се надявам да не се повратям. Сетих се за един доста оригинален и изключително сладък подарък - миниатюрно бурканче мед (като това на снимката), декорирано по ваш вкус, с изписани имената на младоженците. Хем оригинално, хем с послание - за сладък живот. Хитро, а? smile
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: май 10, 2011, 09:09:23 »

Ако смяташ че ше се справиш можеш да сътвориш невероятни красоти smile аз съм с  good за smile

радвам се, че идеята ти допада, но сега идва проблема с фигурките за мъжката част   GROAN

SoundTheBest това с меда го имаше тук някъде и наистина е много примамливо
Активен
SoundTheBest
Любопитен
*
Публикации: 25


www.soundthebest.com


« Отговор #509 -: май 10, 2011, 09:45:32 »

soulless, във времена на copy/paste е трудно да бъдеш оригинален smile Поне не в онзи смисъл на думата, който влагахме преди години. Днес Интернет предлага много възможности за популяризиране на продукцията и на практика докато някой е сети да го направи, друг вече го е наложил на пазара.
Така че... не се хващай за думата smile, просто споделих, че е различно от така масово тиражираните слончета, куклички и прочее декоративни подаръчета.

fabolous, тези бурканчета излизат доста изгодно, ако се поръчат на едро. Четох някъде, че се предлагат за около 0.70 лв. бройката.

Усмихнат ден на всички!
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines