Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 19:51:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 7 част  (Прочетена 254054 пъти)
 
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 25, 2010, 21:13:07 »

Обадиха ми се ,че лебедите които бях поръчала ги няма на склад вече. P-(Сега какво... sad
Активен
sapfira_101
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #16 -: юли 25, 2010, 21:32:30 »

roxanne За сега съм се спряла на канелените пръчици, но се чудех гостите как ще реагират на този готварски подарък. Ясно е че ще е с цел декоративен подарък, ама някой да не си помисли тия пък ни подаряват храна, а не нещо за спомен. /не че после се пазят тези подаръци, аз колко съм изхвърлила или даже и не знам къде са/. Мисля сама да си ги правя със синя панделка за мъжете и розова за жените. Намерих една фирма от Пловдив за ресторантско оборудване, там 1 бр. канела е 0,10ст. + 7 лв. куриер до София.
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 26, 2010, 12:16:33 »

liony2000 откъде поръчваш лебедите защоно и аз съм се ориентирала към тях и ги чакам да пристигнат  smile
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 26, 2010, 14:17:30 »

liony2000 откъде поръчваш лебедите защоно и аз съм се ориентирала към тях и ги чакам да пристигнат  smile
Oт Ванила май се казва салона.До ритуална зала Варна.Но ги няма никъде вече.Днес ходих и по другите сватбени салони и са изчерпани. sad
Активен
dilqna86
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 26, 2010, 21:51:47 »

Не искам да ви тревожа ,момичета, но може и да не откриете лебеди. Ние също бяхме решили да вземем лебеди и като отидохме на Илиянци се оказа, че няма почти никакви стъклени фигурки, само половин кашон слончета (това и взехме) и казаха, че чак след месец очакват доставка, но не е сигурно какво ще дойде. Нали се сещате, че по всяка вероятност повчето лебеди идват от едно място и съответно сега са изчерпани. Ние попитахме и на други места и казаха, че нямат лебеди.   nea

Е, аз си харесвам слончетата, особени след като им изтрих почти всичкото златисто  bad и им сложих панделки  smile и не съжалявам, че нямаше лебеди.

Sapfira_101, идеята за канелените пръчки не е никак лоша good С тази цена за доставка,обаче, малко скъпо идва. И в София можеш да си намериш. Най-евтини са в Карфур. Мисля, че 10р. бяха под 1 лв.,а и са хубави. Аз имам и от Бриколаж, но не са толкова добре оформени, бяха и по-скъпи.
Активен
sapfira_101
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #20 -: юли 27, 2010, 11:29:20 »

dilqna86 Къде се намираше Карфур, никога не съм ходила там? И понеже пишеш че си ходила на Илиенци, там дали има цветя и панделки с които да украся канелата или трябва да ги купя от сватбен салон?
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 27, 2010, 12:39:08 »

dilqna86 Къде се намираше Карфур, никога не съм ходила там? И понеже пишеш че си ходила на Илиенци, там дали има цветя и панделки с които да украся канелата или трябва да ги купя от сватбен салон?
Карфур е в най-новия МОЛ, този който е на Цариградско smile
Активен
dilqna86
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 27, 2010, 16:38:52 »

dilqna86 Къде се намираше Карфур, никога не съм ходила там? И понеже пишеш че си ходила на Илиенци, там дали има цветя и панделки с които да украся канелата или трябва да ги купя от сватбен салон?

Карфур е в МОЛа на Цариградско. На Илиянци има цветя (поне хартиени,но не особено хубави, от плат не видях), панделки също има. Аз обаче си ги взех от едно магазинче за шивашки материали в една пресечка на Симеон (до Женския пазар) и там има голямо разнообразие на панделки, цветчета от сатен, от органза и т.н. много неща. Там е най- евтино и изборът е най-голям, аз лично сум си взела много неща от там. Ако се интересуваш, мога да ти кажа точно къде е. Мога и да покажа снимки на цветчета от плат от там.
Активен
sapfira_101
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #23 -: юли 27, 2010, 20:12:58 »

Моля те дай подробности за магазинчето и ако имаш снимки на цветята
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 27, 2010, 20:48:15 »

Лебеди намерих в един сайт и поръчах ,но чакам да ми потвърдят.Дано стане. Yes
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 28, 2010, 09:10:50 »

Обадиха ми се от фирмата ,че имало малко бройки лебеди.На мен ми трябват 18 и ще ми ги пратят в петък. danceg danceg
Активен
stefi84
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #26 -: юли 28, 2010, 19:41:28 »

здревейте МОМИЧЕТАААА... днес пристигнаха празните бурканчета за мед, който ще напълня с мед наше производство и ще трябва да украся.......
нямах търпение и едно от бурканчетата напълних с мед но......... сега как да ги украся имах под ръка една розова пандела от стар букет   но...... хич ме няма в тези работи
 МОЛЯ НЯКОЙ ДА МИ ДАДЕ ИДЕЙКА ЗА УКРАСА...... crazy
 П.С. снимки в галерията
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 28, 2010, 20:04:27 »

здревейте МОМИЧЕТАААА... днес пристигнаха празните бурканчета за мед, който ще напълня с мед наше производство и ще трябва да украся.......
нямах търпение и едно от бурканчетата напълних с мед но......... сега как да ги украся имах под ръка една розова пандела от стар букет   но...... хич ме няма в тези работи
 МОЛЯ НЯКОЙ ДА МИ ДАДЕ ИДЕЙКА ЗА УКРАСА...... crazy
 П.С. снимки в галерията
Според мен ако сложиш нещо върху капачките и отгоре вържеш с панделката ще стане по добре.Като тези канфитюрените борканчета дето се продават.Но каква е точно хартията...може би някаква оризова ще стане.Успех girl_wink good
Активен
stefi84
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #28 -: юли 28, 2010, 20:09:13 »

пробвах с подръчни материали с бяла салфетка... и снимки в галерията
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #29 -: юли 28, 2010, 20:09:22 »

Моето предложение е да го направиш с тишу и сатенена/органза панделка (различни цветове, че да има контраст).
« Последна редакция: юли 28, 2010, 20:11:22 от _Roxy_ » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines