Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:12:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: колата на младоженците  (Прочетена 157217 пъти)
 
soffyty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #435 -: май 08, 2011, 19:49:31 »

Намира се до дома на младоженците, едно малко невзрачно и мъничко - табелата им е ярко розова и по това може да се ориентирате, до магазин Зара за боите се намира. За Пловдив става въпрос. Аз от там сумати работи накупих и много ми намалиха, а и доста неща са много по-евтини от другите места. Поне цените ги сравнявах, че нашия бюджет беше супер ограничен. Може да видите табелата във фейсбука им - http://www.facebook.com/atelie.hysteria
Сега гледах табелите от сайта, който пуснахте - те са от алуминий и може би затова са толкова скъпи. Иначе моята беше нещо като фолио и си се залепваше на самия номер и може би затова е толкова по-евтина.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: май 09, 2011, 10:25:18 »

soffyty и аз искам адреса на магазинчето  give_rose
В твоя фейсбук не мога да вляза да я видя табелата ,но за тези пари въобще не се замислям ,каквато ще да е smile
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: май 09, 2011, 19:00:42 »

soffyty, влязох във фейсбука на това магазинче "Истерия"- имат наистина много красиви неща, даже си набелязах няколко, като кутия за подаръци и книга за пожелания, която ще е като твоята в бяло и лилаво smile panteryx,  във фейсбук профила им има адрес, телефон, снимки и т.н., но става въпрос за гр.Пловдив!
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #438 -: май 09, 2011, 19:17:43 »

Момичета, мислим да наемем ретро автомобил. Някои да знае координати в Пловдив на други освен Варшавата "Живата легенда" и Дончо Спасов.
Активен
soffyty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #439 -: май 09, 2011, 21:12:56 »

Аз също бях обмисляла варианта за ретро автомобил, но не ни останаха пари за това удоволствие. Иначе съм си запаметила тоя сайт на някакъв асеновградски клуб за ретро автомобили - http://retroclub.hit.bg/index.html. Не съм се свързвала с тях и незнам дали въобще дават коли, но предполагам, че се знаят в тея среди и могат поне да те насочат  good
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: май 10, 2011, 09:14:03 »

soffyty, влязох във фейсбука на това магазинче "Истерия"- имат наистина много красиви неща, даже си набелязах няколко, като кутия за подаръци и книга за пожелания, която ще е като твоята в бяло и лилаво smile panteryx,  във фейсбук профила им има адрес, телефон, снимки и т.н., но става въпрос за гр.Пловдив!


Хм ,за град Пловдив  blush ми ние сме в София може да си направим една разходка до Пловдив не е далеч Wink
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: май 11, 2011, 13:48:49 »






wedding
« Последна редакция: май 11, 2011, 13:50:27 от Teo » Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines