Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 00:12:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 7 част  (Прочетена 253989 пъти)
 
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« -: юли 18, 2010, 17:30:54 »

« Последна редакция: юли 18, 2010, 17:33:37 от Рени » Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 18, 2010, 18:51:39 »

Ние решихме за подарък на гостите да подарим по бутилка вино с наш етикет - виното е специално, е, гроздето не е мачкано от невестата, нито пък младоженецът е зарязвал лозето, но пък е гарантирано правено с много любов.

Освен бутилката качествено вино сватбарска селекция, ще закичим всички гости - с панделки (2 вида са: за дамите и мъжете), подобни на тези от поканите ни. По този начин след време като се гледат на снимки от събитието, на които ние сме извън кадър, все пак да си знаят, че са от нашата сватба smile
Мисля, че те биха допринесли за настроението и усещането, че всички са част от едно цяло.
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 19, 2010, 10:45:57 »

ох хнала съм се за глава те вечи с подаръчетата , навсякъде е пълно с едно  и също слончета миди и обувчици вече ми писна, за то ва съм измислила две алтернативи или ще си поръчам от САЩ има един страхотен сайт или от Гърция  Wink
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 20, 2010, 11:24:28 »

ilinor, ако поръчваш от някой сайт, виж и английските, поне със сигурност ще си спестиш митото, тъй като са в ЕС, а може и разходите за доставка да излязат по-малко.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 20, 2010, 14:00:52 »

Trubadura и ние сме се спряли на вино , много специално, не е от нас, а от винарна, но качествено. Аз тия сувенирените неща не ги харесва, много кичозно ми стои...но всеки си знае де. Сега бях на сватба и нямаше подаръчета за гостите..
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 21, 2010, 09:07:48 »

 good in vino veritas

виното носи със себе си повече от това, което е smile Надявам се гостите ни да го оценят. А за тези, които не пият вино, ще им отидем на гости последствие, за да им го изпием  tease

Всеки подарък, направен от сърце и поднесен с емоция, е ценен!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 21, 2010, 18:29:45 »

Всеки подарък, направен от сърце и поднесен с емоция, е ценен!
Mного добре казано.
Активен
kapriz84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 23, 2010, 11:22:45 »

Ние се спряхме на кристални ключодържатели (поръчани от сайт в САЩ) Дори бяха в кутийки с панделка и сребърно сърчице.


* heart-key-chain-wedding-favors_2012_r.jpg (22.48 KB, 267x320 - видяно 9138 пъти.)
« Последна редакция: юли 23, 2010, 11:29:40 от kapriz84 » Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 23, 2010, 16:09:15 »

kapriz84, много са стилни! Страхотен избор! По колко ви излязоха, ако мога да попитам?
http://www.weddingfavorsunlimited.com/crystal_heart_key_chain.html
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 23, 2010, 16:15:20 »

Много прилични цени!  good
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 23, 2010, 16:18:59 »

А защо не подарите снимка от сватбата? Ние поне така направихме. Една от снимкит от фотосесията фотографа я обработи и искара снимки за всички гости. Отне ми не повече от 20 мин и то защото нямаше техника в колата. Има много фотографи, които си имат лаптоп и принтер в колата и го правят на място. При нас офекта беше много добър, снимката беше обработена и имаше и надпис с датата на сватбата.
Активен
kapriz84
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 23, 2010, 18:29:13 »

Точно така-цената беше 1.50$ за бройка като доставката на адрес в САЩ е безплатна.
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 24, 2010, 13:12:06 »

Поръчах кристалните лебеди дето бях харесала. Bravo
Активен
sapfira_101
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #13 -: юли 25, 2010, 15:54:39 »

Момичета какво мислите за канелените пръчици или са демоде вече? Могат ли да се използват като ароматизатори или е задължително да се приложат в готварството?
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 25, 2010, 18:20:25 »

Аз много харесвам канелените пръчици, но като сувенир. Получавали сме такива подаръчета на сватби, на които сме били, но след това никога не съм им намирала приложение. За ароматизатор не мога да ги използвам, тъй като не съм забелязала да миришат. Искало ми се е да ги използвам в кухнята, но като си помисля, че не знам къде са били съхранявани и как са били пренасяни, отделно, че са олепени със силикон и разни панделки, не ми се струва разумно да ги сложа в сладкиш. Затова си ги използвам известно време за сувенир, а после, за съжаление, потеглят към коша.
Това бяха причините да се откажа от канелените пръчици. Спрях се на свещи с идеята, че гостите ще могат да си организират една романтична вечеря или отпускаща вана на свещи и да се сещат за нас. Дано съм права.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines