Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 01:23:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 7  (Прочетена 216221 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 03, 2010, 18:44:43 »

И аз съм на мнение, че сте си поставили много голяма цел с такава подготовка...но съм сигурна, че ще се справите, особено с помощта на момичетата от тази тема, които имат много идейки.
Аз също сега ще се допитам до тях за украса в бяло и черно, за зимна сватба.... Има малък проблем обаче, че единият вариант за ресторант е в светло синьо обзаведен, а другия в екрю. От това в кой ресторант ще стои черно и бяло, зависи кой ще изберем.... Моля дайте идейки  pardon
Страхотен избор ! Много съм щастлива ,че вече има по смели хора в избора си за украса .  И в двата ресторанта ще стои добре ! На 22 август и на 16 октомври и ние ще правим украси в бяло и черно и единия р-т е в екрю а другия в червено . За това панделките ще са в бяло и черно комбинирано ,лентите за масите също а акцевта ще е в средата на масата в червени цветя а на другата сватба лилави акценти . Вие можете да сложите акцент синьо ,ако сте в синия р-т. Ето нещо такова !  
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #76 -: август 03, 2010, 19:26:54 »

Нинка избрала съм си съвсем същите мини тортички само че с черна розичка отгоре Bravo, май наистина ще  е синият ресторант, тъкмо ще е малко по зимно май  Wink
Активен
5ia_
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 03, 2010, 23:12:56 »

Adence87 миналата нова година правих украса за магазина от бели и сребърни помпони, нанизани на корда. Стават супер красиви, все едно валят бели снежинки- ще подхожда много на зимната ти сватба, ако обичаш висящите елементи. Може например да направите такава стена зад и над булчинската маса. Купих си помпоните онлайн, ако е разрешено давам ти веднага сайта- не съм чела правилата на форума.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 03, 2010, 23:42:48 »

Adence87 миналата нова година правих украса за магазина от бели и сребърни помпони, нанизани на корда. Стават супер красиви, все едно валят бели снежинки- ще подхожда много на зимната ти сватба, ако обичаш висящите елементи. Може например да направите такава стена зад и над булчинската маса. Купих си помпоните онлайн, ако е разрешено давам ти веднага сайта- не съм чела правилата на форума.
И аз искам сайта ! Не вярвам да се приеме за реклама ! Благодаря предварително !
Активен
5ia_
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 04, 2010, 00:48:46 »

емарт  smile
сега съм си поръчала камъни за декорацията на сватбата и едни много красиви пръстени, имитация на диаманти
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #80 -: август 04, 2010, 09:01:03 »

5ia_   мнооого ти блатодаря  Bravo
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 04, 2010, 09:46:44 »

да се запиша и аз в темата smile
първоначално не мислех да украсявам нищо - сватбата ще е в градината на ресторанта, но като гледам тези красоти ... дайте идеи  give_rose
цветовете са: бяло, с акцент сребристо и златисто (защото халките ни са такива, неговата бяло злато, моята - жълто lol
масите в ресторанта са квадратни, още не сме измислили подредбата - дали ще е една дълга или няколко по - малки масички. столовете са облечени с бяло, така си е в ресторанта, последният път като ходихме калъфите бяха добре smile лошото е, че сме втора сватба за деня, очаквам да сменят покривките, но не ми се вярва да сменят калъфите на столовете  sad
за цветя не съм мислила, освен че моят букет ще е от бели фаленопсиси, каскаден. всъщност орхидеите си ги бях харесала за букети по масите, НО стана така, че поканите ни ще са със слънчогледи ( Offtopic решихме в крайна сметка да правим фотопокани и за 10тина минути се нащракахме с фотоапарата на фона на едно прекрасно слънчогледово поле, много романтично  Wink очаквам да са готови до ден - два, ще пусна снимки)
та ако на 05.09. още има откъде да се намерят слънчогледи, може и да поставим тук - там във високи вази... абе не знам, нямам много идеи
нещо, което много ме дразни е традиционното поставяне на мин. вода/кола/фанта и става мн шарено sad
водата мисля да е в кани с нарязан лимон вътре, но за безалкохолните нищо не мога да измисля
(освен да ги няма, ама идеята няма да се приеме  blum)
помагайте smile
Активен
gudrun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 04, 2010, 10:18:48 »

 tweety bird
тюлчета не съм виждала иврязяни, но аз си купих изрязаня органза /екрю/ и я декорирах с тюл и панделка -ще пусна снимка в галерията  smile
ако имаш възможност да поръчаш на някой да ти купи от софия - има такова нещо в магазин Рая
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 04, 2010, 10:43:23 »

evane  Ако ще си шиеш само лентите за маси, няма да ти излезе много скъпо ,но ако ще шиеш и панделките за столове тогава излиза по скъпичко от агенция . Търси плат с по голяма ширина така излиза по изгодно .  good За септември има слънчогледи ,но си направи предварителна заявка в фирма ,която се занимава с цветя . Ако сватбата не е много хора няма да ти излезе кой знае колко скъпо . По голямата бр. вдига цената на всичко .
« Последна редакция: август 04, 2010, 10:47:02 от NINA STYLE » Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #84 -: август 04, 2010, 11:06:17 »

evane, аз наскоро бях на една сватба, на която и соковете бяха в кани, като не пред всеки човек имаше кана разбира се, бяха разпределени и се доливаха бързо от сервитьорите. Това е добър вариант, защото ще ти излезе и малко по-евтино, отколкото да купуваш малките шишенца. Но за газираните напитки не знам... аз хич не ги обичам и бих минала и без тях, но предполагам, че много от гостите не биха. Мислехме вариант да направим бюфет за безалкохолните напитки или да ги оставим да си ги поръчват на бара или от сервитьорите, но зависи дали от ресторанта ще се съгласят. Бях на една сватба, на която се процедираше така с всички напитки, не беше лошо, но аз май не бих направила така за алкохола и напитките, които може да се сложат в кана. Много зависи просто колко ще са бързи и точни барманите, защото има голяма опасност да станат опашки, особено в началото  angry  А бутилките алкохол може да се оставят на масата и да станат част от украсата, ако им направите специални етикети за вашата сватба  girl_wink
Активен
gerociata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 04, 2010, 11:25:58 »

evane, и аз мисля че вариант "помощна" маса с газираните напитки е най-добрия ти вариант. Но бюфет с обслужване, иначе се губи смисъла. Те ще си вземат бутилката и ще я сложат на масата. А така, ако имаш един сервитьор, който да им сипва газираното безалкохолно в чаша, ще ти се запази идеяата за "маса без бутилки". Wink
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #86 -: август 04, 2010, 11:42:34 »

Момичета имам нужда от съвет.
Качила съм снимки в галерията с нашия ресторант (и мен ме има на една  blush ) и варианти на неговата украса.Тази, която е с арките и постаментите ще ни излезе около 700 лв. ама мен ми идва малко натруфено...иначе цените са 3.5 лв. на стол обличане, около 50лв. ще са белите покривки понеже ресторанта не разполага с такива  beating воалите на тавана ги иска моя мъж много.
Та да ви кажа честно малко не ми се ще да давам толкова пари, то като цяло май украсата след кувертите ще е най-сериозното перо.
Вариантите са столовете да са само с панделкa в златисто-охра (ако така мога да опиша цвета такъв цвят  huhhuh.gif) .
Самия ресторант цветово е издържан добре, но ми се струва много смотано.. нашата маса да е ..направена накипрена, а всичко останало да е..... каквото си е ...
Моля ви за идеи ?
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 04, 2010, 12:33:49 »

 Bravo момичета, благодаря ви! страшни сте
каквото ви хрумне, споделяйте. и аз не обичам кола, фанта и др газирани (заболява ме гърлото) и от мен ако зависи ще има само натурални сокове (не че и тях пия, де  blum) добре че е гаджето да мисли за комфорта на гостите
засега реших всички украси да са златисто, ако има цветя - бяло и жълто, свещи - бели. и май ще е една голяма маса
обичам по - простите неща, може да има едно цвете, но да е мн красиво
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 04, 2010, 12:36:45 »

BacuTy, а не може ли да вземете само някои неща от тази украса, която е показана – примерно с калъфите и воалите по тавана, но без допълнителните стойки с цветя и арката? Според мен тогава хем ще изглежда празнично, хем няма да е претрупано. Защото на мен чувството за претрупаност (поне на снимката, която си показала) ми идва точно от тези неща – арка и стойки.
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #89 -: август 04, 2010, 13:42:29 »

Арките и стойките при всички случай ги изключвам... ама тая работа с калъфите хем ми се иска...хем са доста значителна сума... nea
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines