Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 23:30:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 7  (Прочетена 216188 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 01, 2010, 19:02:46 »

tweety bird  дали е бг роза или Холандска е прекалено крайно да се каже че след два часа вече ги няма . Това не е вярно ! Ние работим и с двата вида рози и досега не е имало проблеми никога ! Икебаните готови аранжирани стоят поне 4 часа преди сватбата  готови направени и на другия ден са в същия вид ! Проблем има с лилиума ,защото е супер нетраен !
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #61 -: август 01, 2010, 19:07:51 »

Нинка, а какво ще кажеш за орхидеите?? Ще се държат ли прилично и то в най-големите жеги - 14.08 примерно??
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 01, 2010, 20:59:01 »

NINA STYLE, ето това исках да чуя, благодаря.
Активен
fenka11
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #63 -: август 01, 2010, 22:53:26 »

тука е пълно с сватбени агенцийки дето си цъкат сами  danceg не вярвам  НОРМАЛНА булка уважаваща себе си да бди денонощно в този форум и да си пише глупости за цветя украси диджеи и компании. спрете се с извинение деца,така не се вадят пари.
 тлитибирд  shok    , ти ако не си сватбена агенция или пак с извинение изчаткала булка ела ме заплюй. съжалявам че съм толкова директна,но постовете са ви повече от смешни. има ли далавера поне?явно има от украсите. 99% от хората пишещи тук са сватбени хора и агенции. даже 100%! Съжалявам че ви казвам истината но крайно време е да слезете на земята. хората ви се смеят shok на цирковете NO
« Последна редакция: август 01, 2010, 22:55:47 от fenka11 » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 02, 2010, 11:07:02 »

fenka11, не знам коя си или кой си, но вече си рипортвана на модераторите. Коя си, че да влизаш и обиждаш било булки, било изпълнители? Ай сиктир! В този форум добрият тон е на първо място!
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #65 -: август 02, 2010, 12:17:18 »

Точно така Ariel  Bravo
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 02, 2010, 12:29:27 »

fenka11 , достатъчно съм възпитана, че да влизам в спор с теб , не съм агентка, приеми ме, че съм изчаткала булка,
за да не е съвсем постът ми безсмислен, ето малко по темата
Реших да не мъкна от САЩ тюла за късметчетата оттам, но направих грешка smile няма проблем, няма да се вталявам, чак толкова. Исках сам да знам има ли тук тюл, който е готов нарязан на кръгове и обшит със сатен по края или някаква друга декорация или не? Доколкото съм чела май сами си чертаете кръговете.
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #67 -: август 02, 2010, 13:25:07 »

tweety bird, мисля че ще те разочаровам за тюла, и аз търсих за такъв рязан с кантове и така и не намерих  sad накрая сами си ги направихме....
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 02, 2010, 13:35:34 »

tweety bird разгледай сайта на aegean paradise. Като бях в магазина им имаше поръбена със сатен органза.
Активен
5ia_
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 02, 2010, 23:48:47 »

здравейте!!! Най- накрая ви догоних, изчетох всички теми, шеста е най- интересна и заслуга за това има тази очарователна tweety bird, която е показала жестоки снимки. Седма тема не започва добре, но май вече се поизчерпа спора, така че хайде повече снимки и вдъхновени булки и агентки smile smile
Сега аз да си се представя, казвам се Петя и на 11. 09 ще съм кума на една прекрасна млада двойка. Наред с това ме "назначиха" и за главен дизайнер на сватбеното тържество. Идеята е шоколадово кафяво с бледо розово и никакво бяло. Ресторантът, в който ще бъде сватбата е кошмарен, не е пипнат от татово време, първо трябва да го маскирам, а после и да украсявам. Много ми помагате с мненията си и идеите си. Вече ще съм ртедовна в обсъжданията, само дано да е по- ведра обстановката. А, забравих да кажа, че всичко- шалтета, покривки, ... сами си шием, а сватбата е за 210 гости Oh my ...
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 03, 2010, 00:22:03 »

здравейте!!! Най- накрая ви догоних, изчетох всички теми, шеста е най- интересна и заслуга за това има тази очарователна tweety bird, която е показала жестоки снимки. Седма тема не започва добре, но май вече се поизчерпа спора, така че хайде повече снимки и вдъхновени булки и агентки smile smile
Сега аз да си се представя, казвам се Петя и на 11. 09 ще съм кума на една прекрасна млада двойка. Наред с това ме "назначиха" и за главен дизайнер на сватбеното тържество. Идеята е шоколадово кафяво с бледо розово и никакво бяло. Ресторантът, в който ще бъде сватбата е кошмарен, не е пипнат от татово време, първо трябва да го маскирам, а после и да украсявам. Много ми помагате с мненията си и идеите си. Вече ще съм ртедовна в обсъжданията, само дано да е по- ведра обстановката. А, забравих да кажа, че всичко- шалтета, покривки, ... сами си шием, а сватбата е за 210 гости Oh my ...
  5ia_  - tweety bird Тази симпатична девойка е едно от вдъхновениата на темата ! Да не говорим
че и нейната тема на сватбата е в същите цветове . Сигурно може да те затрупа с идейки ! Успешна подготовка и не забелязвай глупавите спорове !      Adence87 Орхидейките са издържливи и няма място за притеснение !    give_rose
« Последна редакция: август 03, 2010, 00:25:02 от NINA STYLE » Активен
5ia_
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 03, 2010, 00:57:19 »

Ода, да!!! Крада си идейки на воля smile даже булката ни се беше настроила за цветове кафяво и праскова, но след богатия снимков материал на бърди лесно я убедих да сменим на кафяво и розово. А за цветята ние избрахме гербери в циклама и съотвтно си поръчах в цветарския магазин да ми доставят 15бр, за да можем да си направим една аранжировка мостра. Доставиха ми ги хората, пресни си ги взех, поканих булката вкъщи, направихме няколко варианта на аранжировка, избрахме и всичко уж е ОК. Но изненадата беше, когато на другата сутрин намерих 15-те гербера супер увяхнали, ужас!!! Имало си тънкости- стеблата им задължително трябвало да се увият с тиксо, за да стоят изправени, а  ако се редят на гъба тиксото леко се подрязва, за да пие цветето. Сега сме в чуденка дали да оставим изборът на гербер, стана уникално красиво, но не съм сигурна, дали ще успеем да се справим със съхранението на цветята
Активен
pupipupi
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 03, 2010, 10:23:34 »

Браво 5ia_ !!!!! Страшна кума си. Много смело от ваша страна да се нагърбите с шиенето на всичко за сватбата. Представям си колко къще сте превърнали в шивашки ателиета. Ще се убиете от работа бе момичета. Ще имате ли сили за самата сватба? А като чета цветовете и вдъхновението с което пишеш  си представям едно прекрасно тържество. Успех! Ще имаш нужда от него. А за цветята попитай в магазина. Може би биха ти казали как да ги съхраниш. С нетърпение очакваме снимки от сватбата. Ще се справиш, убедена съм. И още веднъж успех във смелото начинание.
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #73 -: август 03, 2010, 13:25:39 »

И аз съм на мнение, че сте си поставили много голяма цел с такава подготовка...но съм сигурна, че ще се справите, особено с помощта на момичетата от тази тема, които имат много идейки.
Аз също сега ще се допитам до тях за украса в бяло и черно, за зимна сватба.... Има малък проблем обаче, че единият вариант за ресторант е в светло синьо обзаведен, а другия в екрю. От това в кой ресторант ще стои черно и бяло, зависи кой ще изберем.... Моля дайте идейки  pardon
Активен
5ia_
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 03, 2010, 15:32:58 »

благодаря ви за доброто посрещане и стимулиращите думи!!! heart в интерес на истината ентусиазмът така ни е завладял, че цялата работа по- скоро ни окрилява, отколкото да ни изморява, ще ни стигнат силите, сигурна съм. Декорирането и украсяването са ми слабост и сега като имам такава задача сън не ме хваща, постоянно нови идеи в главата ми. Трудността идва от там, че съм от Добрич, нямаме складове за платове, за сувенири, нищо diablo Ровя в нета за фирми, пращат ми мостри по куриер, ние докато изберем платът свършил и пак наново. Сметката ми за тел този месец ще е потресаваща, за куриер колко пари дадох, а още не сме избрали всички платове, които са ни необходими. Но днес имам нова чудничка идея- роклята на булката /нея вече я имаме smile/ е на воланчета и мисля да направим за младоженците кръгла булчинска маса с покривка на розови воланчета- ще изглежда като сладко бонбонче. Иначе на булчинската маса ще бъдем и ние и братът на младоженеса и сестрата на булката, но за нас предвиждам две правоъгълни маси около кръгличката, пак с дълги покривки, но от стандартния вид. Как ви се струва?
Аденце87 аз съм за синия ресторант, съчетанието с черно и бяло ще е супер, особено ако например сложите шлайфери с някави фигурални мотиви в тези цветове, ще бъде супер модерно. Това беше и нашата първа идея, но не успяваме да намерим и сега пак ще се купува "стандартния" сатен
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines