Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 01:17:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 7  (Прочетена 216203 пъти)
 
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: август 16, 2010, 10:06:46 »

Ivels, тези цветове сме ги показвали в комбинация разгледай по-назад.
И естественно, че требва да комбинираш няколко цвята, не само един smile Успех.
Активен
ivels
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #121 -: август 16, 2010, 14:58:06 »

Благодаря Tweety Bird smile Разглеждала съм ги. Даже вече имам идея какво точно искам.Един приятел който работи с 3D Max даже ми визуализира идеите и се получи точно както искам. Дано само и наживо се получи така както е на картинка и както е в моята глава smile
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: август 16, 2010, 19:23:20 »

Стига и агентката да се справи, нямаш проблеми smile .
Активен
ivels
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #123 -: август 17, 2010, 14:26:55 »

ами нямам агентка за съжаление.всичко ще си правя сама.тук в перник открих страхотен цветарски магазин в който ще ми направят украсата за масите - топки от цветя с мини карамфили и мини рози за по 10 лева едната, купих си розови листенца от тези изкуствените и перлички , тюл с който ще украся столовете и масите  и свещи  като пирамидки в розово и зелено.Ще си платя само на момичетата от цветарски магазин още 100 лева за да ми украсят те всичко. и в крайна сметка ми излиза 300 лева цялата украса на ресторанта без балоните. Агенция ми искаше 700 лева заедно с арка, която аз не искам и балони.За съжаление не мога да отделя толкова.Надявам се че и сама ще се справя smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: август 17, 2010, 14:40:58 »

Ще се оправиш естествено, все пак колкото и да се довериш на агентите, те никога няма да разберат какво точно искаш, а пък и наистина се оскъпява излишно сватбата. Според мен сватбените агенти са лукс без който може да се мине smile Имаш ли снимка на въпросните топчици? И също ще имаш ли по-специална украса за младоженската маса?
Активен
ivels
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #125 -: август 17, 2010, 15:18:09 »

ами подобно на тази снимка само че тук е само карамфили и е голяма мойте ще са с диаметър на пиафлората 9 см и заедно с цветята ще станат около 14-15 см.идеята ми дойде от тази снимка, питах дали могат да го направят и казаха че могат. на младоженската маса ще е същата украса само че с една голяма топка с диаметър на пиафлората 20 см с цветята става около 26-27 см, и с две по - малки като на масите на гостите. Пак същите свещи само че по- големи.Направо е чудно какви неща могат да се намерят в магазините "по 1 лев" .От такъв магазин са ми свещите листенцата от рози и перличките.Тюла е от един сайт мн изгодно, не знам дали мога да му спомена името. Абе стига човек да има нерви и време могат да се постигнат мн неща с малко средства. smile


* ballofflowers.jpg (16.71 KB, 315x239 - видяно 7692 пъти.)
Активен
veseto__1988
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #126 -: август 17, 2010, 17:15:44 »

Здравейте, казвам се Веселина Петрова и се занимавам с украси за ресторанти. а и не само, за сватби,кръщенета,и др. празненства. Ако Ви предтои такова събитие и желаете да имате човек на когото да разчитате за украсите мойете да ме намерите на тел. 0894 20 88 79. Също така мога да Ви помогна с идеи и реализация за аранжиране на цветя и букети. Със сигурност цените ще са по ниски от всякога. Ако се интересувате веднага може да ми се обадите и да се срещнем и да поговорим за най-очаквания ден и празник от Вас.
Това е от мен за сега, надявам се че никои няма да се разсърди че правя един вид реклама тук


Точно обратното - разсърдихме се веднага. В правилата си пише, точно и ясно - Рекламите са забранени.


« Последна редакция: август 18, 2010, 11:11:57 от Teo » Активен
gudrun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: август 18, 2010, 08:31:07 »

не, това е форум са булки на рекламата не й е тук мястото
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: август 18, 2010, 13:13:48 »

Браво, Ивелс. Радвам се, мисля че ще стане страхотно.
Ако можех и аз бих си направила всичко сама, но не смятам, че ще мога да съм навсякъде, особено ден преди сватбата. Хубаво е, че си се доверила все пак на някой. Ние си имаме агент и много се доверявам на нея.
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #129 -: август 18, 2010, 22:45:56 »

Трябва да реша каква да ми е украсата за рестранта вече и вкл. за нашата маса.
Искам да са повече свещи по-малко цветя.Някак имам натрапчивото усещане ,че сбъркахме с агенцията, но дано не съм права.
Ровя се,ровя и нещата ми се струват или много семпли и много кичнозни.
Искам нещо в бяло+екрю/златно.
Дано ми помогнете.smile
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: август 19, 2010, 15:55:56 »

Васиту, пускали сме снимки и на тази тема///сега според мен имаш избор защото в БГ основно се правят сватб в бяло и златно




Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: август 21, 2010, 09:42:48 »

момичета, откъде купувате стъкларията за декорация - на по - ниски цени (пишете на лични)  give_rose
аз намерих една фирма, но те вече нямат офис в сф... има една турска в мола на черни връх, но не се сещам за името, да я намеря в нет-а
Активен
Amar
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


« Отговор #132 -: август 21, 2010, 17:02:48 »

момичета, откъде купувате стъкларията за декорация - на по - ниски цени (пишете на лични)  give_rose
аз намерих една фирма, но те вече нямат офис в сф... има една турска в мола на черни връх, но не се сещам за името, да я намеря в нет-а

Турската в мола е Пашабахче, но там затвориха магазина sad А иначе в по-големите магазини за 1 лев има избор на вази и свещничета на добри цени.
Активен
veseto__1988
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #133 -: август 21, 2010, 17:57:45 »

Здравейте, казвам се Веселина Петрова и се занимавам с украси за ресторанти. а и не само, за сватби,кръщенета,и др. празненства. Ако Ви предтои такова събитие и желаете да имате човек на когото да разчитате за украсите мойете да ме намерите на тел. 0894 20 88 7. Също така мога да Ви помогна с идеи и реализация за аранжиране на цветя и букети. Със сигурност цените ще са по ниски от всякога. Ако се интересувате веднага може да ми се обадите и да се срещнем и да поговорим за най-очаквания ден и празник от Вас.


Това е форум, не е сайт за обяви- пише го в правилата.
Последно предупреждение преди вечен бан  angry


« Последна редакция: август 22, 2010, 14:17:21 от Teo » Активен
bellka
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #134 -: август 27, 2010, 11:04:14 »

Здравейте момичета,
и на мен ми предстой сватба другата година, но понеже нямам търпени започвам да се подготвям и информирам от сега smile Ресторанта, който сме избрали за нашето тържество разполага с калъфи за столовете (ресторанта е Казабланка,Виница, Варна). Ние решихме да разположим масите отвън около басейна. Проблема е, че много искам сама да се погрижа за украсата на ресторанта, искам нещо много изчистено и стилно..... бяло и сребърно или бяло и свежо зелено, много свещи около басейна, много светещи балони в басейна, букет с цветя на масите за гостите с пръснати стъклени камъчета, масите ще са под една голяма тераса до басейна и под нея има големи кръгли сводове, които мисля да украся с тюл. Не харесвам типичните маси на младоженците с "висящите пердета отзаде", много са ми идентични и натрапчиви и за това още не съм решила за нашата маса как да я направя smile Но тук идва големият проблем........ кога ще украся всичко което съм си наумила.... дали цветята ще издържат ако ги сложим от предния ден, или помоля сервитьорите да ги сложат по масите в деня на сватбата.... Собствениците на ресторантта са ми познати и се надявам да ми разрешат да си подредя всичко от предния ден...

Дайте идеи как да се организирам:) Някоя от вас правила ли е украсата си сама smile Благодаря ви предварително smile И извинявайте за дългия пост   give_rose
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines