Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 13:00:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ЯМБОЛ - 2-ра част  (Прочетена 94786 пъти)
 
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #225 -: август 28, 2013, 16:14:24 »

Ей момичета, много се радвам, че има активност в темата smile Ще следя с интерес! Аз все още имам доста време, обаче почвам да се плаша от цялото това напрежение...явно не подминава никой. Аз не знам как точно ще организирам нещата, защото съм в София и си казвам, че имам достатъчно време...но все някога ще започна. Принципно ресторанта сме си го избрали - Кабиле, фотото и видеото е Бордик, а водещата ни е Роси от Габрово. Ако можете да препоръчате агенция за декорацията в Ямбол, както и сладкарница за Тортата. Аз лично знам само Виена стил.

Papita, сигурна съм, че ще преживеете едно незабравимо празненство, а в последствие ще се радвам да споделиш впечатления и съвети lol)
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: август 29, 2013, 07:48:50 »

vilinki , препоръчвам сладкарница Кенди . Нашата торта беше от тях, направиха ми я точно каквато я исках. След това за много поводи сме поръчвали от там и никога не са ме разочаровали  good Имат сайт имат и страница във ФБ , може да разгледаш и да видиш дали ти допадат .
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #227 -: август 29, 2013, 15:44:53 »

Аз от виена стил съм по-доволна, по-добро обслужване,по-добри цени,по-добър вкус... А на външен вид са уникални  girl_wink
Активен
sidjeik
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


« Отговор #228 -: септември 07, 2013, 14:13:20 »

Благодаря ти , AliTia ! Мисля да ги поръчам на Андижан smile
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #229 -: март 24, 2014, 11:09:26 »

Хей момичета...май позагубихме активност тук smile Кой докъде е стигнал...на мен ми остава само месец...сякаш литна това време. За агенция се спрях на Фиоре, торта Виена стил, Ресторант Кабиле, а снимки Бордик. Доста класически избор smile Скоро трябва да ида и на пробна прическа и грим.

Предстои ли на някой друг организация на сватба в Ямбол?
Активен
SimonaG
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #230 -: ноември 08, 2014, 09:21:44 »

Здравейте, момичета  smile Реших да се включа и аз в темичката, въпреки че няма активност от известно време. Предстои ми сватба в Ямбол на 01.05.2015. Засега сме запазили само ресторанта, спряхме се на Кабиле. Някой със скорошни впечатления от там? За фото и видео се ориентирам към Бордик Медия, а агенция - Фиоре. Най-трудно ми обаче с DJ. Можете ли да ми препоръчате някой?  Не живеем в Ямбол и ми е малко трудничко с организацията от разстояние, затова много ще се радвам на съвети и препоръки от всякакъв характер smile
Активен
ashlley89
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #231 -: февруари 07, 2015, 16:10:18 »

Здравейте! Включвам се и аз в темата. На мен също ми предстои сватба, малко преди теб Simona G, нашата ще е на 18. Април. За DJ си избрахме Стоян. Ходили сме и преди на негови сватби и ни хареса. Ресторанта ни ще е Екатерина, а фото Николай Димитров, за украсата ще се доверим на Фиоре. Момичета и аз имам въпрос, много ще се радвам да ми помогнете. Търся музика за извеждането. Много ми се иска обаче да има гайда, кавал, гъдулка и тъпан, а повечето са само гайда, акордеон и тъпан. Ще се радвам да споделите мнение.
Активен
jekova
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #232 -: февруари 10, 2015, 23:16:59 »

   Здравейте на всички! От скоро съм сгодена и ще се омъжвам през август /все още нямаме точна дата/. Ние живеем в Шумен, но тъй като аз съм от Ямбол моят любим ще идва да ме вземе от там. Поради тази причина, ще ми се наложи да организирам част от нещата в Ямбол. Моля дайте ми съвет за избор на фризьор, гримьор и маникюрист както и за оркестър за вземането ми /координати и цени/.
« Последна редакция: февруари 10, 2015, 23:26:24 от jekova » Активен
SimonaG
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #233 -: март 02, 2015, 09:33:55 »

Ashlley89 и ние се доверихме на Фиоре за украсата, а за DJ избрахме Наско Тачев. Относно музиката за извеждането, днес имаме среща в 12:00ч., ще мога да дам повече информация след това:) Иначе може да питаш Ваня от Фиоре, мисля, че тя има координати и предлага такива услуги. 

Честито jekova smile За фризьор, гримьор и маникюрист още не съм се интересувала сериозно, разгледай по-старите постове в темата, мисля, че има информация. Успех с организацията smile
Активен
anestodiq
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #234 -: юни 27, 2015, 16:37:31 »

ЗДРАВЕЙТЕ smile някой да помага за сватба в Ямбол - БоровеЦ за DJ и всичко останало huhhuh.gif huhhuh.gif huhhuh.gif huhhuh.gif
Активен
anestodiq
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #235 -: юли 27, 2015, 13:37:10 »

DJ-Ivan Kolev ? някакви отзиви
Активен
Katt
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #236 -: май 03, 2016, 14:14:18 »

Привет, момичета  smile и на мен ми предстои сватба в Ямбол  yahoo чак догодина ще е и дотогава предстои да питам много тук  blum нооо сега въпросът ми е към тези, които са си правили сватбите в комплекс Екатерина. Ще съм благодарна да ми кажете доволни ли сте от обслужването, храната, украсата, самата база и всичко, което се сетите, а аз съм пропуснала да попитам  blush . Няма много отзиви за там, а го обмислям като вариант, защото хотелската част ми изглежда хубава и ще е удобно за гостите да са настанени близо до ресторанта. Освен това има тераса, на която мисля, че ще може да се направи тържеството (може и да греша, достатъчно голяма ли е). Вчера, на тръгване за София, минахме от там да попитаме ориентировъчно как стоят нещата, но ни казаха, че трябвало да говорим с управителя. По телефона не искам да водя такъв разговор, а не знам кога пак ще се прибирам и искам да знам да го имам ли като вариант или отпада.
Другият ресторант, който обмислям е Кабиле. Там поне се знае, че е добре, но цените за нощувки ни идват в повече и ще трябва гостите да са другаде настанени.
Очаквам отзивите ви и благодаря предварително, дано все още някой посещава тази тема!  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines