Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:02:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ЯМБОЛ - 2-ра част  (Прочетена 93364 пъти)
 
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: януари 18, 2012, 17:01:57 »

Здравейте момичета! Много се радвам, че успях най после да намеря форум, в който да споделя и аз своите пред сватбени трепети! Аз съм от Ямбол, бъдещия ми съпруг също, но не живеем от доста години в България. Миналата година на 17 септември получих предложение за брак danceg. Веднага след годежа решихме че най- удачната дата за нашата сватба е към края на септември, тъй като и двамата работим на морето до края на месец август. Все още не сме сигурни за точната дата, но искаме да е последната седмица на септември, тоест 29.09.2012. Ще се радвам да споделяме как върви организацията по сватбите ни, макар че нашата е още далеч. За ресторант сме се спрели на "Екатерина", тъй като съм била там на сватба и ми хареса това че е доста широко, а ние ще сме с най-малко 100 души гости. За фото и видео, от всичко което изгледах до този момент, съм страшно обезпокоена, защото не ми хареса. Единствено ми харесаха фото албумите на Бордик, но тяхно видео не съм гледала все още. Така че ще се радвам да видя вашите отзиви по този въпрос. Решили сме също така да сключим граждански брак в различен ден от този на църковния, ( който ще съчетаем с ресторанта) поради простата причина, че повечето от гостите ни, които за 50% приятели, често отбягват да посещават и двете места. За фирмата, която ще се погрижи за кетъринга, още не съм мислила сериозно, а и нямам идея кои фирми се занимават с това в Ямбол. Роклята ми съм почти 100% сигурна, че ще е под наем ( или от салоните на Арети или от Шуши) тъй като съм виждала техни модели и съм възхитена, а за закупуването им не мога и да си помисля  shok До тук сме стигнали за сега с "идеите" за сватбата ни, но всеки ден обмисляме малко по малко какво и как, защото за 3-те месеца в които работим едва ли ще ни остане толкова време за подготовка. Това за сега от мен...
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #106 -: януари 19, 2012, 12:39:12 »

Аз не разбрах за какво ти е кетаринг?
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: януари 19, 2012, 12:57:05 »

Извинявам се, не съм се изразила правилно! Става въпрос за сватбената украса като цяло, по принцип някои от фирмите занимаващи се с кетъринга, правят и украсата... Но мисля да се спра на "Фиоре". Ако някоя от вас знае на какви цени работят, ще ми е много от полза.
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #108 -: януари 23, 2012, 14:25:03 »

И ние сме се спряли на тях, те нямат пакетни цени. Всяко нещо си има цена (арка, покривки, калъфи за столове и тн.) и от това кое искаш ти се оформя оферта girl_wink
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: януари 25, 2012, 12:41:51 »

Разбирам! Април месец ще пътуваме за Ямбол и ще прескоча до фирмата да питам. Най-хубавото, е че вече си имаме утвърдена дата, тази която си бяхме избрали- 29.09.2012. Ресторанта е запазен, а за църквата днес или утре ще се пита, но мисля че е още рано. За покани мислила ли е някоя? Има ли в Ямбол някой, който да прави ръчно изработени?
Активен
ani_todorova
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: февруари 20, 2012, 18:00:47 »

Здравейте, препоръчайте ми някой DJ. Мисля си за Олег Арабов, някакво мнение за него?
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #111 -: март 06, 2012, 13:54:18 »

Дайте предложения за фотограф , че с това много се затруднявам  angry
Активен
galinapetrowa
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #112 -: март 11, 2012, 21:07:12 »

Здравейте, искам да ви попитам дали този DJ Стоян , за който се говори по напред в темата е DJ Стоян Христов Sany.
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #113 -: март 14, 2012, 17:07:16 »

Да същия е
Активен
galinapetrowa
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #114 -: март 20, 2012, 20:47:12 »

Благодаря!
Активен
creme
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #115 -: април 10, 2012, 12:33:18 »

Здравейте момичета,

Аз съм нова в този форум и се радвам, че ще мога да споделя най-вълнуващият ден в живота ми.
Накратко, предстои ми да се омъжа, датата е фиксирана на 18 август 2012.
Бъдещият ми съпруг е французин и не знам точно какво да направя относно преводите? някой може ли да ми препоръча накой преводач за сватбата?

В паника съм , не съм в България и ми е трудно да организирам всичко .

Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #116 -: юли 02, 2012, 15:30:34 »

Мацки търся си файтон под наем, да имате идеи
Активен
Trapchinki
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


Бъдеща булка мечтател


« Отговор #117 -: декември 11, 2012, 16:58:15 »

Здравейте момичета, време е да започнем да планирваме сватбите за 2013, има ли такива булки от Ямбол? аз съм една от тях, сватбата ще е на 22.06.2013 вече доста неща организирахме и капарирахме, искаме да ни е спокоино, и правим всичко лека полека, много се радвам че имаме толкова време до сватбата за да не бързаме и тичаме като луди.  Ще чакам да се включите в темата за да споделим радоста си заедно и да си помогнем които с каквото може.  give_rose
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: декември 12, 2012, 11:05:49 »

Здравей , Trapchinki  smile
Разкажи какво сте капарирали, в кой ресторант ще сте , фото, видео и т.н.
Приятна подготовка, това са много хубави емоции  good
Активен
Trapchinki
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


Бъдеща булка мечтател


« Отговор #119 -: декември 16, 2012, 22:31:46 »

Ами ние сме доста бързи и вече почти всичко е капарирано и резервирано за да ни е спокоино.

Ще сме в ресторант Боровец, фото и видео Бордик наи ни харесват от всичко предлагано в Ямбол, Dj Стоян, доста добре ни посрещна и си поговорихме, много позитивно настроен ще го насочим в избора на песни разбирасе и какво искаме и не искаме, агенция Фиоре, и друго какво остана незнам, аа дори си резервирахме музиката за взимането на булката, оркестар Тракийски Бисери.

Само остана да вземем дата в съвета и ритуалната зала.

На мен ми харесват малко по модерните сватби, без излишни ритуали и традиции, защото не съм такъв човек, но младоженеца държи на някои по традиционни неща и се съобразявам с него, като например оркестър с жива музика за вземане на булката...

Иначе ми е доста спокоино и се наслаждавам на времето в подготовка без излишен стрес, въпреки че има доста време до самата сватба.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines