Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 11:10:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ЯМБОЛ - 2-ра част  (Прочетена 94852 пъти)
 
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #90 -: декември 14, 2011, 11:57:56 »

Книгата мисля че не я изнасят, но може да си направите ритуал който имитира гражданския. Тунджа не е лош ресторант, но е малко като коридор един издължен. Бих ви препоръчала Кабиле. Щом ще ползвате ресторанта може да питате за намаление на цената в хотела  girl_wink Кога ще ви е сватбата?
Активен
blondie87
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #91 -: декември 14, 2011, 22:41:35 »

Здрасти,Катитуу  smile Мерси за инфото. Ами на 13.10.2012 ще бъде.А в Кабиле дали събират 100 човека?Най-вероятно ще направим ритуал в съвета и после в църквата.Май се отказах от изнесения ритуал.В Русе по принцип хотелите след сватбата дават стая за младоженците,в Ямбол дали е така?А твоята сватба кога ще е?
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: декември 15, 2011, 10:40:45 »

blondie87 , нашата сватба беше в ресторант Кабиле. Бяхме 120 души, съвсем на широко и удобно  good Когато ние избирахме менюто, минимума беше 21 лв. Ами 2 пъти променяхме салатите с по-скъпи , защото не успяхме да достигнем минимума  smile Алкохола ние си го занесохме, ядките и мезетата също. За обслужването и отношението на персонала мога да кажа - професионални, коректни .
Най-добре се срещнете с управителката , тя ще ви обясни всичко . Все пак може да има промени от нашата сватба до сега  good
Активен
blondie87
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #93 -: декември 15, 2011, 23:39:28 »

Благодаря за информацията.На пролет като отидем в Ямбол със сигурност ще питам в Кабиле.А дадоха ли ви  стая от хотела след сватбата?Питам,защото не искам първата ни брачна нощ да бъде на дивана в свекъра и свекървата  smile А диджеят колко пари ви взе?
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #94 -: декември 16, 2011, 10:14:34 »

Нашата сватба все още не е с точна дата началото на август или на 1 септември
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: декември 16, 2011, 12:06:16 »

blondie87 , ние спахме в хотела. Не си спомням, ама май си платихме с някаква отстъпка . Доволна съм, защото ни оставиха да се наспим и да си починем и чак на другия ден оправихме сметките, на бистри глави  good
Активен
karapeeva
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #96 -: декември 20, 2011, 16:53:18 »

Здравейте,
виждам че темичката се е пораздвижила и бих искала отново да помоля някой ако пази координати някакви за видео оператор и DJ да ми пусне, че сега ще си ходим на Ямбол и бих искала да се срещна и избера както и да резервирам някой. Изключваме видео оператора Елков и DJ-ят Наско, защото вече имам уговорена среща с тях, но бих искала и още някой да видя (чувам отзиви за някакъв Стоян, Васко от Супер Вижън), за да имам избор (изключваме и Bordik media - за тях вече знам как работят от личен опит,  понеже миналата година кумувахме). Чао засега от мен и до скоро! smile
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #97 -: януари 09, 2012, 16:27:53 »

Васил супервижън 0898722599
Активен
karapeeva
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #98 -: януари 11, 2012, 09:36:02 »

Благодаря за телефона, малко е късно но пък може да послужи на бъдещи булки които четат форума. Аз се спрях на Елко, така че разчитам че ще направи хубаво видео и снима всичко каквото искам. smile Този месец последната събота се каня да ходим да гледаме за рокля в асеновград и да купим халките от гр. Раковски, така че стискайте палци да намеря моята рокля и венчални халки. smile
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #99 -: януари 11, 2012, 15:20:26 »

karapeeva кога е вашата сватба? Ние мислим да поръчаме нашите халки на златаря до Фото Венера, правел ги по снимка  поне да не се ракрваме до раковски.
Активен
karapeeva
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #100 -: януари 11, 2012, 16:02:16 »

09.06.2012 e датата. Ние сме в София и двамата и няма как да търсим и обикаляме из Ямбол, защото не си ходим често до Ямбол и затова решихме да отскочим до град Раковски или ако не от тук в София да си търсим. Нашите кумци от там си ги взеха техните халки миналата година и са доволни, а и други хора ни съветват оттам защото имало много избор в наличност, аз не смея така от каталог. За мен специално е по добре така. Вашата дата кога е и къде ще сте в Ямбол? Готова ли си или тепърва започваш с организацията?
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #101 -: януари 11, 2012, 21:18:25 »

ние сме нс 1 септември и още нищо не сме решили, колебаем се между р-т Боровец(тераса) или р-т Кабиле
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #102 -: януари 12, 2012, 11:57:03 »

За DJ  и фото на кой се спряхте, май не разбрах и в кой ресторант ще сте  pardon
Активен
karapeeva
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #103 -: януари 12, 2012, 13:31:04 »

Ние ще сме в Кабиле, видео наехме - Елко, а DJ - Наско, а фотото е наш приятел от София.
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #104 -: януари 13, 2012, 11:30:17 »

Наско Тачев на каква цена работи , аз си мисля той да е макар че не съм го виждала как работи , но много го хвалят
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines