Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:04:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ЯМБОЛ - 2-ра част  (Прочетена 93454 пъти)
 
karapeeva
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #75 -: август 04, 2011, 14:46:43 »

Мерси много smile, явно никой вече не посещава този раздел  sad
Все пак ще се радвам ако пазиш някакви телефони на DJ и видео ме интересува в Ямбол да споделиш и като виждане от опит как ти се сториха. Аз другото като инфо си изнамерих, фотографа ще е един наш познат от София, на който разчитам и познавам работота му. А относно видео се чудя - фирма Bordikmedia ги знам как работят, защото кумувах на една сватба в Ямбол и имам видео и знам как е с тях, но нещо доста хвалят и някакъв Васко от Супер вижън, ако имаш телефона му също ми пусни. Чудно ми е как мога да видя техни работи или се срещате лично с тях и те ви дават да гледате на момента?
Мерси за помоща! lol
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 04, 2011, 15:06:10 »

Нямам никакви телефони на DJ , не знам къде съм ги затрила. Намерих само на фотограф, но ти каза, че си имате. Ние фото и видео си наехме от Сливен. Аз съм много доволна от резултата. Изключително дискретни бяха през цялото време, не са натрапвали присъствието си, не са се пречкали пред нас или гостите.
Ако искаш да видиш работата на някой , и ако няма сайт - Да, на лична среща ще ти покажат каквото искаш  smile
Активен
karapeeva
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #77 -: август 11, 2011, 09:07:08 »

Мерси все пак много Лени. Жалко, че явно никой от Ямбол не посещава този раздел, май сме си двечките тук само  smile girl_wink

Намерих си DJ в Ямбол, оказа се че баща ми познава един, който много го хвалят тук, капарирах и ресторанта в Кабиле и вече си имам и датаааа  danceg yahoo smile 09.06.2012. Знам че е далеч още (остават само 9 месеца), но съм започнала по отрано да мисля за всичко, защото не мога често да ходя до Ямбол.
О забравих за споделя имаме си и кумове вече, питахме ги неофициално и те се съгласиха и разбира се много се радваме danceg yahoo, защото искахме те да са. Сега отивам в друг раздел, за да прочета как се канят официално и какво им се носи. В момента се чудя към коя сватбена агенция да се обърна за украса в ресторанта - Жасмина или Красива. Някакви впечатления някой да сподели?
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 11, 2011, 11:49:39 »

Честита ви датичка  Bravo И поздравления за избора на ресторант  good Със сигурност ще останете доволни от всичко- обстановка, обслужване и отношение към вас . Аз бях безкрайно доволна от управителката Даниела, просто нямам никакви забележки  smile
В деня преди нашата сватба , ресторанта беше украсен от "Красива" - хареса ми . Аз си правих сама украсата , като от "Шоколад" само ми закрепиха нещата , балони ми донесоха и още няколко дребни неща. По добре се срещни с тях и кажи какво искаш, и те да ти кажат дали ще могат да го направят. Аз лично от Жаси съм изключително разочарована като отношение и не бих ги препоръчала. Жасмина и те не ми допаднаха много  pardon Но пък на теб може да ти допаднат  Wink
Кой DJ  избрахте ?
Активен
karapeeva
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #79 -: август 11, 2011, 15:16:36 »

Май DJ се казваше Начев нещо подобно, извинявам се ако бъркам фамилията му. Дано работи и като водещ и прави шоу, четох че много девойки са доволни от него. Бях си записала две-три имена и като ги четох на нашите татко каза, че го познава и са приятели. Чуха се и се разбрахме по Коледа като се прибера в Ямбол да се видим лично и поговорим и така....
Да ресторанта е добър, като огледах всички в Ямбол той ми се видя единствения според мен хубав и стилен за сватби, макар че ми идва много тежко червеното и златното като обстановка и сега ще трябва явно в тази гама да си правя всички сватбени украси да е в тон всичко, макар че ми се искаше да е розово и зелено, но не си отива и някак не мога да си го представя на фона на тази обстановка в Кабиле, но да се надяваме че ще стане ок и с тези цветове макар и много да не са ми по вкуса...
А относно агенциите не ми остана да мина през Шоколад, може би по Коледа, а в Красива познавам девойката едната която работи там и може би към тях ще се ориентирам макар че тепърва ще говорим за цени и т.н. Дано наистина работят добре и красиво както казваш, че си забелязала.  smile Айде чао от мен засега и до скоро! Пиши какво става със срещата на класа, видяхте ли се?
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 13, 2011, 15:44:35 »

Karapeeva, аз като вече минала по този път наистина не посещавам форума много, много но видях постовете и питанията ти. Нашият случай е като при вас - живеем в Сф, но сме от Ял и там си направихме сватбата пролетта. Беше в Кабиле, за 110ч. и с Dj и водещ Наско Тачев - най-добрия Wink
Нашата сватба излезе между 9 и 10хил., като ние имахме малко над 30 гости от София, които настанихме в х-л Диана Палас. Ти си напреднала в организацията, щом сте запазили дата, ресторант и DJ. Mоят съвет е да разгледате хотелите, че се оказа трудно това в Ямбол да си намериш хубав хотел за доста хора и да ти запазят стаите предварително  diablo
Само Диана Палас изпълни тези ни изисквания, освен това стаите са много хубави, но и цените са по-различни.
 Иначе другото ще се нареди Wink
Активен
karapeeva
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #81 -: септември 14, 2011, 10:38:48 »

Здравей kala! Много ти благодаря за отговора, да някои неща са изчистени като идея и какво конкретно и някак по спокойно ми е така. Ние гостите решихме след обиколка на всички хотели да са си в Кабиле, където ще е и самата сватба. Иначе сме по малко към 80 човека - 30 души са от София само и около 10 от други градове. Да се надяваме, че всички ще дойдат като наближи денят.  smile Знам, че има толкова много време - цели 9 месеца, но все пак, вълненията по една сватба са си вълнения и човек преминал през това разбира и знае какво е.  smile
Исках да те питам някои неща, дано влезнеш пак тук скоро. smile Интересува ме относно кумовете понеже нашите са от София и двамата и незнам как да го направя това с традицията за кумовете, май ще го пропуснем и просто ще отидат у младоженеца и оттам заедно ще тръгнат. Вие как направихте или ако има някой друг подобен случай да даде предложение или разкаже много ще се радвам.
И още нещо kala интересува ме този ди джея и ние сме се насочили към него, по Коледа ще си направим среща с него - той води ли ритуалите, говори ли по време на самата сватба цяла вечер било с гостите и т.н. като водещ на една сватба, или си е просто ди джей и си пуска музика. Как беше музиката, иска ми се да видя едно видео с него как води сватба някаква идея къде мога да видя или като се срещнем с него той ще ми даде ли да видя видео как води ритуалите??? как протича всичко относно това, цени??? Много се колебая трудно ми е защотота не го познавам, не съм гледала никъде как води сватба, относно и музиката също, бих искала да е забавно, също така малко ми е трудно да си представя че мъж ще говори по време на цялата сватба, все си мисля че жена за водене на сватба е по подходящо, но пак не познавам и никаква водеща в Ямбол така че май все ще рискувам за съжаление а си е от значение музика и водещ защото това си е истинската забава за нас, за гостите и като цяло самата сватба.
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 14, 2011, 14:16:39 »

Karapeeva, за DJ Тачев не го мисли изобщо - освен на нашата, още на 2 сватби с него бях и няма такъв купон - страхотен е! Играе го и водещ на ритуалите ви, така че не ти трябва друг. Музиката е изцяло съобразена с вас - като се видите ще му кажете какви стилове, групи харесвате и това е достатъчно - той поема другото. Освен това човека е много интелигентен - няма никакви груби, селски подмятания и пошли шеги, а всичко е много премерено и забавно. Като се видите с него мисля, че ще ме разбереш за какво говоря;)
 На нашата сватба влязохме в 19.00 в ресторанта и от 19.30 до 14.30 дансинга беше пълен нон-стоп, невероятен купон беше, нямам думи. Просто в 14.30 решихме да приключим сватбата понеже бяхме капнали, народа се беше изпонапил и нямаше смисъл вече  girl_wink Тарифата ако не се лъже беше 400лв, но той ще ви каже като се видите, за да не те подведа.
Относно кумувете - нашите си бяха от ямбол и си спазихме всички обичаи по вземането им, мурафетите, кафенцата по път и т.н. и това беше /е било/ много забавна част от сватбата ни. Та ако ги настаните в хотел, може и вие да си ги направите тези неща, но това вие си преценяте  Girl_hide Освен това бяхме наели танцьори - едно момиче и едно момче - народни танцьори, които играха на кумувете с пиле и торта в народни носии. На тях явно толкова им хареса на сватбата че и след танца си останаха и цяла вечер танцуваха заедно с нас и гостите ни  DANCE
« Последна редакция: септември 14, 2011, 14:24:37 от kala » Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #83 -: ноември 06, 2011, 16:35:54 »

Здравейте, търся предложения за сватба на открито в Ямболскя район. Ако имате идеи помагайте
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #84 -: ноември 09, 2011, 17:34:17 »

Няма никой от Ямбол .....  huhhuh.gif
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: ноември 10, 2011, 11:11:32 »

Има......
Но нямам идея за сватба на открито  sad
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: ноември 11, 2011, 12:32:58 »

Ресторант Боровец има градина т.е. открита тераса, на която се правят сватбени тържества.
Активен
mimi_pam
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #87 -: ноември 24, 2011, 12:06:23 »

Здравейте момичета, някой чувал ли е за видеооператор Валентин Катранджиев и някакви отзиви за него. Ще съм много благодарна за някаква информация за него smile
Активен
blondie87
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #88 -: ноември 24, 2011, 17:17:09 »

Здравейте!Аз съм една бъдеща булка от Русе,но годеникът ми е от Ямбол и сватбата ще е там,защото повечето гости ще са от там.По принцип мислим да бъде в Тунджа,но още не сме ходили да говорим.От една приятелка от Ямбол разбрах,че там може да се намери куверт за около 25лв.Голямата ми мъка е въпросът с хотелите,понеже трябва да настаним 30тина гости от Русе.Намерих някакви двузвездни хотели за по 40лв. двойната стая,но проблемът е че нямат много стаи.Та някой ако има някакви сведения по въпроса,ще съм благодарна,ако може да помогне.По принцип сватбата ще е чак октомври 2012,но аз отсега си проверявам за всичко smile.Много е трудно да организираш сватба в град,в който почти нищо не знаеш кое къде е.Да се надяваме,че свекървата ще помага   smile. Още повече,че с моя работим на морето до 20 септември и ще имаме по-малко от месец за повечето работи.Някой знае ли дали разрешават да се изнася книгата от съвета?Хубавото е че поне намерих РОКЛЯТА!  danceg Прекрасна е,от Варна-бутик Емоция. И най-хубавото е,че до Нова година имат 20% намаление на рокли!  danceg danceg Моята е 460 с намалението.
Активен
blondie87
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #89 -: ноември 24, 2011, 17:18:57 »

Здравейте!Аз съм една бъдеща булка от Русе,но годеникът ми е от Ямбол и сватбата ще е там,защото повечето гости ще са от там.По принцип мислим да бъде в Тунджа,но още не сме ходили да говорим.От една приятелка от Ямбол разбрах,че там може да се намери куверт за около 25лв.Голямата ми мъка е въпросът с хотелите,понеже трябва да настаним 30тина гости от Русе.Намерих някакви двузвездни хотели за по 40лв. двойната стая,но проблемът е че нямат много стаи.Та някой ако има някакви сведения по въпроса,ще съм благодарна,ако може да помогне.По принцип сватбата ще е чак октомври 2012,но аз отсега си проверявам за всичко .Много е трудно да организираш сватба в град,в който почти нищо не знаеш кое къде е.Да се надяваме,че свекървата ще помага   . Още повече,че с моя работим на морето до 20 септември и ще имаме по-малко от месец за повечето работи.Някой знае ли дали разрешават да се изнася книгата от съвета?Хубавото е че поне намерих РОКЛЯТА!   Прекрасна е,от Варна-бутик Емоция. И най-хубавото е,че до Нова година имат 20% намаление на рокли!    Моята е 460 с намалението.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines