Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:17:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ЯМБОЛ - 2-ра част  (Прочетена 95185 пъти)
 
abs_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #60 -: януари 17, 2011, 14:20:40 »

...Иначе ние платихме 250лв-за надпис "Младоженци" за автомобила,украсено шампанско и кошница по наш избор,украсена количка за тортата пак по наш избор,гълъби,украса на официалната маса (която беше супер),завеса която се слага зад официялната маса,голяма арка,6 малки стойки,платно и 20 балона с хелий....
jivetoo, това при коя агенция е било?
Ние засега имаме цена само за украса на официалната маса - 200лв. от 2 места - "Жасмин" и "Вълшебен ден", обаче пък не знам какво точно включва. huhhuh.gif
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: януари 17, 2011, 23:31:47 »

Агенцията е "Шоколад" украсата както и всичко останало си го избираш.Хубаво е да отидеш на място за да видиш какво ще ти предложат.За "Вълшебен ден" нищо не мога да ти кажа понеже за първи път ги чувам. "Жасмин" са малко по–скъпи,но предлагат хубави неща.
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 18, 2011, 08:56:54 »

Да, Жасмин са много добри, ние също ползвахме част от техните услуги, но тъй като в ресторанта, в който бяхме безплатно ти украсяват масата на младоженците и като видях снимки предварително, ми хареса, не ползвах агенция за това.
Активен
abs_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #63 -: януари 18, 2011, 10:05:43 »

Благодаря!
Това, ресторантът да предлага украса, е много полезно и удобно, но пък тогава за какво ще са агенциите.  smile Макар че предполагам, че работят с някоя агенция, едва ли сами всичко правят. Аз затова много харесах Меркурий - предлагаха украса на масата, балони, питах дали може да се облекат всички столове в ресторанта - веднага се обади да провери жената и ми каза, че може за 3 лв./на стол и каза, че каквото искаме, ще се опитат да изпълнят. Общо взето единствено ниския им таван и разчупената зала ни попречиха да е там сватбата. В Тунджа пък момчето, което ни посрещна там, упорито повтаряше Шоколад, Шоколад, Шоколад... biggrin
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 18, 2011, 11:43:01 »

van4ii, благодаря ти много!  give_rose  Най-вероятно ще бъдат доста повече от 50 човека, но ако са до тази бройка задължително ще се отиде до "При кмета".
При кмета, наистина е много хубав ресторант и според мен може и 70 човека да събере спокойно. Въпросът е какво е събитието и гостите, защото ако ще има много и масови танци, мисля не е много удачно за повече от 60 човека smile
Меркурий също е много добър вариант за толкова хора, особено ако е през пролет-лято, защото има и градина.
Активен
raya_koleva
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #65 -: февруари 13, 2011, 12:17:46 »

jivetoo, това при коя агенция е било?
Ние засега имаме цена само за украса на официалната маса - 200лв. от 2 места - "Жасмин" и "Вълшебен ден", обаче пък не знам какво точно включва. huhhuh.gif

Има и още една агенция, която доста добре се справят с украсите. Имат и профил във фейсбука. FIORE се казва.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #66 -: февруари 25, 2011, 15:18:19 »

Здравейте отново  smile Пак съм аз с питане за ресторант за  поне 100 човека(може до 120). Засега знам за този в хотел "Кабиле", "Тунджа", "Боровец". Много рядко се прибирам в Ямбол и не знам дали няма някое ново заведение или хотел с подходящ ресторант. А в интернет информацията не е много подробна.
Та така-търся ресторант за 100 човека и достатъчно място за много танци.
Благодаря на всички предварително  give_rose
Активен
abs_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #67 -: март 01, 2011, 19:25:33 »

Нашето събитие мина за мое голямо съжаление! smile На 26.02. smile Всичко мина чууудеееесно!  yahoo Чакам снимките и видеото с голямо нетърпение.  smile
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 02, 2011, 09:30:47 »

Нашето събитие мина за мое голямо съжаление! smile На 26.02. smile Всичко мина чууудеееесно!  yahoo Чакам снимките и видеото с голямо нетърпение.  smile
Супер!
Пожелавам ви мнооооого семейно щастие и чакаме снимки smile
Активен
Bubu86
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #69 -: март 17, 2011, 15:57:51 »

Здравейте на всички!Поздравления за темичката много ми харесва  give_rose Ако има булки интересуващи се къде да направят своя грим мога да дам информация за едно момиче от Ямбол,което работи изключително добре аз останах много доволна както за бала си така и за сватбения грим.
знам и много други мои приятелки доволни от нея.

Активен
karapeeva
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #70 -: август 02, 2011, 12:28:40 »

Здравейте и от мен на всички бивши и бъдещи булки!  smile

На 28 юли тази година получих и аз предложението си за брак и още опиянена бързам да се включа към форума да се похваля и потърся вашите съвети относно подготовката за сватбата  yahoo

С милото сме родом и двамата от Ямбол, но живеем в София от 11 години. Първата ми молба за съвет към всички е от къде да започна с всичко. Мислех си, че може би е най-добре да решим дата и място, където ще се проведе сватбата. Предстои ми пътуване да Ямбол този петък, за да празнуваме годежа с родителите и на двете страни и предполагам освен да споделим общата радост ще се повдигнат първо тези въроси. Малко съм объркана и незнам кой месец да бъде, колебая се между май и юни, както дали пък да не е септември или октомври. Първо от гледна точка финансово незнам горе долу колко ще излезе всичко, а понеже смятаме всичко сами да си поемем и затова се чудя дали не е по удачно по-късно за да имаме време да съберем паричките. Ще се радвам ако някой горе долу е правил груба сметка колко излиза да сподели, за да се ориентирам. От друга страна се чудя дали да не е на пролет но се притеснявам дали пък май месец или началото на юни няма да вали, дали ще е хубаво времето, а и нали края на май са баловете. Моля някой ако си е правил сватбата тези месеци да ми помогне и каже как е било. Наясно съм че всяка година е различно времето, но все пак...
Другото което се чудя относно мястото дали да не е по добре в София от гледна точка, че всичките ни приятели са в София, а те ще са по-голямата част от гостито (около 70 души груба сметка, а общо 100 души да е сватбата) и няма ли финансово по добре да ни е, но пък в София цените са по скъпи на хотели и куверти в ресторантите и може би ще ми излезе еднакво за сметка на това дали ще платим хотела на гостите в Ямбол или пък по малко стаи ще резервираме за сметка на по високите цени на хотела и ресторанта в София. Общо взето незнам и ми е много объркано sad Ако има някой който е като нас или е минал през това и горе долу е сравнил цените ще се радвам да ми пише и сподели. Благодаря на всички предварително, до скоро! lol
« Последна редакция: август 02, 2011, 12:49:32 от karapeeva » Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 02, 2011, 14:06:27 »

karapeeva , добре дошла при ямболските булки  smile
Честит годеж , много любов и разбирателство ви желая   CHEERS
И при нас ситуацията беше подобна- и двамата родом от Ямбол, но от години не живеем там.
Ние решихме да направим сватбата в Ямбол поради няколко причини. Първо, че е по-евтино. Другото е, че пътуването за младите е много по-приятно , отколкото за по-възрастните роднини.
За сезона не знам какво да те посъветвам, и май и октомври може да е дъждовно.....природа  pardon Нашата сватба беше на 20 септември и времето беше страхотно  smile Колкото по-рано решите, толкова по-добре. Ние отидохме февруари месец да запазим ресторанта и вече беше резервиран предния ден преди нашата сватба ,, а си мислех, че в Ямбол за 7 месеца напред си е доста време.
Иначе за сравнение куверта в ресторанта ни струваше 21 лв, а във Варна нямаше за по-малко от 35 лв (това за 2009 год)
Ако има още нещо, ще се радвам да помогна
 smile

Активен
karapeeva
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #72 -: август 02, 2011, 14:31:05 »

Олелеле Ленче не мога да повярвам че си ти lol Благодаря ти първо за съветите ти и приятно изненадана останах като реших да видя снимките ти и се оказа, че се познаваме и сме били съученички цели незнам си колко много години lol) Радвам се да ти пиша и видя тук, разбрах че ще има и среща на класа, жалко че няма да мога да дойда и ви видя всички, за съжаление не съм ви виждала толкова много години...
Айде поздрави на всички и весело да си изкарате, ще се радвам да ми помагаш с нещо което ще ми е от полза. Чао и до скоро виждане надявам се! lol

П.С. предполагам си се сетила коя съм, аз съм Елена Карапеева blum Wink smile
Активен
karapeeva
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #73 -: август 04, 2011, 08:51:48 »

 sad Няма ли булки в Ямбол, които да ме насочат с нещо, което ще ми е от полза за организирането. Вече решихме твърдо в Ямбол ще е, брой гости 90-100. Незнам още коя дата, но грубо май ще е по добре септември другата година, за да имаме време достатъчно хем да съберем паричките, хем и за организацията, понеже не си ходя често до Ямбол. Моля някой да ми пусне на лични съобщения или тук телефоните на този DJ Начев и Огнянов, който също някои го хвалят. Интересува ме те горе долу колко взимат и играят ли го като водещи през вечерта или само си пускат музика, за да знам дали да търся и водещ за ресторанта. Благодаря предварително и се надявам скоро някой да се включи и ми даде информация. Лек ден на всички тук във форума.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 04, 2011, 09:06:54 »

karapeeva , имате достатъчно време за организацията  good
Ние не сме ползвали услугите на тези DJ , но имах записани някакви телефони и ще проверя дали нямам на някой от тях. Дано се включи и друга съфорумка с по-актуална информация  smile
По принцип DJ играе ролята и на водещ на сватбата , поне нашия беше така.
 
Offtopic Познах те веднага  blum
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines