Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 12:30:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ЯМБОЛ - 2-ра част  (Прочетена 95157 пъти)
 
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 10, 2010, 12:31:32 »

Здравейте бъдещи булки smile
Като ви слушам, малко ви завиждам, защото точно преди година и аз бях като вас- трепети по организацията на сватбата - ресторатн, покани, рокля и всички останали дреболийки.При нас (както и при някои от вас) и ние не живеем в Ямбол.Мъжото е от там,но аз съм от Стара Загора,но живеем в Бургас.Сватбата ни беше в ресторант Боровец.Беше много красиво всичко. Украсата беше от тях, така,че си спестихме някой лев.DJ бете Стоян-най-готиния dj  yahoo 6-ца от всякъде. Пускаше точно това, което се искахме.Нямаше ниаккви забележки  good
Оператора ни беше Елко Елков - за него мога да кажа както много хубави, така и лоши неща.Дисковете са повече от страхотно качесво. При това си платихме за 3 бр. а получихме 4бр. като 1 бр. включваше 5 диска. Обясни ни,че е има толкова интересни неща, че е било невъзможно да скъси филам smile Единствената ни ЗАБЕЛЕЖКА е,че след сватбата ни му се случиха много проблеми и започна да бави сватбата. Започнахме да му звъним всеки месец и познайте кога си получих дисковете - не съм много сигурна вече но мисля,че беше 7-8 мес. Вече почти бях забравила,че съм се омъжила(ако ме разбирате) Но въпреки това, као ми се наложи нещо да се снима с камерра, пак бих го избрала,защото както казах по-горе, качеството е много хубаво, обработено е професионално и е уцелил музикалното оформление.Проблема е,че трябват малко нервички.Но сега незнам как е.Може вече да е наваксал с всички сватби.ДАНо да е така.
Роклята си я взех от Стара Загора, защото когато оглеждах сватбените салони и в Бургас и в Ямбол, там беше най-евтино. Ако щете вярвайте,но тогава аз не можех да повярвам,че рокля от СтЗ ще е по евтина от Ямбол. Мисля,че е защото имаше само 2-3 магазина и всичко беше на конкурентни цени.Обмислях да ходя до Асеновград,но сватбената къща ("ГАЛЕНА") зареждаше рокли от Асеновград, аз това ми беше излишно пътуването.Повечето дреболиййки си взех от СтЗ, същата св. къща.
Това е за сега. Ако мога да ви помогна с нещо, на драго сърце ще го направя.
Успех с подготовката и едно съветче - не се нервете smile Всичко ще стане както вие го искате, само се отпуснете и се насладете на това удоволствие.
УСПЕХ на всички....
Активен
tanitaa
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #31 -: септември 10, 2010, 17:56:30 »

sis4eto и ние сме така от ямбол сме но живеем в бургас и сватбата ще е в ямбол голямо ходене и мн нерви  е така но е за хубаво и нашия дж ще е стоян дано и ние останем доволни
Активен
sis4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 12, 2010, 09:08:48 »

Стискам ти палци,tanitaa. Така е, много разходки те чакат,но си заслужава  всяка капка пот good
Активен
tanitaa
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #33 -: септември 16, 2010, 11:13:31 »

благодаря ти sis4eto
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 21, 2010, 13:24:54 »

Момичета,къде се изгубихте?Скоро Vessy и Tanitaa ще са булки.Малко остана ще се радвам да кажите до къде сте стигнали.Иначе и на двете ви пожелавам спокойна подготовка.
Активен
tanitaa
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #35 -: септември 21, 2010, 16:24:48 »

оф почти съм готова аз има още някоя дреболиика само но хич не ми е спокоино
Активен
VessyKrasimirova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 25, 2010, 16:59:28 »

И на мен ми е много нервно,днес ходих до Бургас да си взема роклята и перцата за закичване и се оказа,че са объркали модела и ще могат да ми доставят чак в сряда от тези които искам...много се ядосах,защото не мога всеки ден да се разкарвам до Бургас,но яда ми поотмина smile
При нас почти всичко е готово,останаха дребни неща,или по точно уточнения с ресторанта,дж-я,прическата,агенцията за украсата,тортата...и общо взето това е smile А нямам и бижу,но ще си намеря нещичко smile
Активен
tanitaa
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #37 -: септември 25, 2010, 19:02:05 »

момичета тръгвам за ямбол и ще пиша вече след сватбата успех на всички желая и веси на теб една мн щастлива сватба може да се засечем някъде smile
Активен
VessyKrasimirova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 26, 2010, 11:57:39 »

Благодаря ти Танита,весела сватба и на вас smile Очаквам снимки след събитието smile
Активен
tanitaa
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #39 -: октомври 23, 2010, 18:35:13 »

здр и от мен нашата сватба беше страхотна smile всичко мина добре и мн съм доволно от дж агенцията и видиото веси вие как изкарахте
Активен
VessyKrasimirova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 24, 2010, 14:44:58 »

И при нас всичко беше перфектно smile Публикувала съм снимки в албума,който желае може да разгледа smile Естествено съм качила само една малка част,която не би могла да ви даде ясна представа за всичко случило се,но все пак е нещичко smile
Активен
tanitaa
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #41 -: октомври 24, 2010, 21:29:18 »

страхотни сте веси аз по късно ще сложа снимки между другото маи прическите ни ги прави една и съща фризиорка smile
Активен
VessyKrasimirova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 24, 2010, 21:51:19 »

Да,и прическите,и грима smile
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: декември 22, 2010, 11:29:45 »

Здравейте,

В темичката виждам че вече са минали сватбите за 2010, така че мисля, че е време да се включим с тези които предстоят 2011. Надявам се да има и други момичета, с които да споделяме опит и емоции по време на орагнизацията. Аз получих съвсем скоро предложението си  give_rose, но не смятаме да отлагаме дълго следващата стъпка и ако успеем пролетта ще организираме сватбата. Не живеем от доста време в Ямбол, но сме от там и мислим и там да е сватбата  smile
Активен
abs_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #44 -: януари 04, 2011, 13:54:52 »

Здравейте! Нашата сватба ще е в Ямбол, на 26ти февруари. smile Двамата сме от там и искахме там да я направим. Нямам никакво време за организиране, разчитаме на родителите ни да помогнат с каквото могат там, на място. Ние сме си в София.
Бихте ли ми препоръчали място за грим и прическа? Мисля в деня на сватбата, преди взимането ми, да отида в салона и да се поглезя малко там на място, а не да викам жените вкъщи, където предполагам, че ще е малка лудница. smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines