Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 00:08:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ЯМБОЛ - 2-ра част  (Прочетена 94883 пъти)
 
ledenatakralica
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юли 16, 2013, 21:01:20 »

 yahoo имам си вече рокля и всичко необходимо smilesmilesmile Взех си я от а... :)магазина срещу Билла в Сливен- "Стил" се казва, страхотно обслужване. Препоръчвам го с 2 ръце на всички бъдещи булки! Сега остава само да чакаме датата smile
Активен
sidjeik
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


« Отговор #211 -: юли 17, 2013, 15:48:16 »

ЧЕСТИТА ДА ТИ Е РОКЛЯТА ! smile  Bravo
Активен
papita
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #212 -: юли 21, 2013, 16:46:54 »

Честито за роклята, ledenatakralica, моята рокля също ще е от там, тази събота трябва да е готова, намам търпение, стискайте палци да ми хареса какво се е получило
Активен
ledenatakralica
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: юли 23, 2013, 05:45:06 »

Стискам палци всичко да е наред с роклята и да я покажеш smile А аз имам и един въпрос-за медицинските, които искат-няма ли къде и как да се напраяат без да се обикалят кабинетите, ако някой е чувал и знае ще съм много благодарна да сподели smile
Активен
papita
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #214 -: юли 23, 2013, 09:39:56 »

Аз доколкото знам все пак зависи от личния лекар, ако той ви набави нужните печати от колегите си, тогава няма да се бавите много.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: юли 23, 2013, 09:57:53 »

Ако искате медицинските да не ви струват цяло състояние, по-добре да отделите 1-2 часа и да обиколите 4-5 кабинета. На нас през 2009 г ни струваше по 25лв на човек в Ямбол .
Не помня коя от вас живееше във Варна, но тук може да ви ги направят за 120-130 лв за двамата, като само единия дава кръв и това е  pardon
Активен
ledenatakralica
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: август 03, 2013, 20:00:08 »

Здравейте отново момичета, можете ли да ми препоръчате студио на маникюр и медикюр в Ямбол и като цени как варират?благодаря ви smile
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: август 05, 2013, 10:24:50 »

 ledenatakralica , за моята сватба си правих маникюр/педикюр в едно студио зад училище "Димчо Дебелянов" . Изключително доволна останах, всичко ми направи както исках , педикюра ми издържа сигурно 2 месеца , като след сватбата ходихме на сватбено пътешествие и в доста от дните се киснех в джакузита , басейни и рекички  smile Момичето се казва Красимира , студиото не помня - нещо Нейлс беше  pardon Не е голямо студиото, но ме трогна с това, че беше затворила заради мен  smile
Сега  има големи лъскави салони в Ямбол, но не знам как са и не мога да препоръчам.

Намерих визитка на студиото . "Краси нейлс" се казва, ул "Хан Тервел" 17. Ако искаш ми пиши на лични да ти дам телефон smile
« Последна редакция: август 05, 2013, 11:02:43 от leni_beni_ » Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: август 08, 2013, 08:38:15 »

papita  , кутията ти със съобщения явно е пълна и не мога да ти пиша .
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #219 -: август 26, 2013, 13:32:42 »

Хайде и аз да се запиша smile Някой подготвя ли сватба в Ямбол за догодина? Нашата сме я решили за 26.04.2014 smile
Активен
papita
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #220 -: август 27, 2013, 11:10:13 »

vilinki на мен ми предстои съвсем скоро, надявам се да мога да ти бъда полезна, особено след самата сватба когато ще съм спокойна и осмислила нещата  :danceg:Ако имаш въпроси питай  smile

   А към момичетата, които вече са минали през това - когато остане съвсем малко до сватбата как се справяте с напрежението? Аз ще експлоадирам  bomb искам вече да идва и да минава  Сватбаааа а има цели 18 дни  Eeager
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: август 27, 2013, 11:21:15 »

papita, ние с мъжът ми, също бяхме доста напрегнати последните дни преди сватбата. Решихме проблема с една тридневна почивка на Созопол. Толкова релаксиращо ни подейства, че като се върнахме бяхме се заредили на макс. Определено цялото това натоварване може да повлияе на самия сватбен ден и емоциите да надделеят, но те съветвам да погледнеш на този ден, като един малък празник, в който само вие имате значение. Забавлявайте се без да обръщате внимание на малките недоразумения и всичко ще е перфектно good
Активен
papita
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #222 -: август 27, 2013, 12:51:27 »

Alitia, идеята с почивката много ми хареса  swim, но за съжаление имаме проблем с вземането на отпуск от работа, даже преди сватбата ще си вземам само 2 дни, за да ме пуснат след сватбата да отидем на заслужена сватбена почивка  moto banana
Активен
sidjeik
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


« Отговор #223 -: август 27, 2013, 20:59:12 »

Кажете МОЛЯ ВИ къде правят хубави букети  cray
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: август 28, 2013, 07:56:17 »

Кажете МОЛЯ ВИ къде правят хубави букети  cray

Бих ти препоръчала жената, която прави моя букет (можеш да го видиш в албума ми) Намира се на старата автогара, срещу пиацата на такситата. Магазините за цветя там са 2. Става въпрос за този, който се намира от дясно на кафето. Първоначално се бях спряла на магазина за цветя на Андижан, но там цените ми се сториха безумни, а и не искаха да ми доставят цветята, които търсех, а именно оранжеви калии, но иначе съм чувала хубави отзиви и за тях.
« Последна редакция: август 28, 2013, 07:58:02 от AliTia » Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines