Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:28:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ЯМБОЛ - 2-ра част  (Прочетена 95189 пъти)
 
ledenatakralica
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: февруари 07, 2013, 22:54:13 »

Много благодаря за информацията. Хареса ми представеното от Иван Колев. А имаш ли информация за цените на които работят? Вие избрали ли сте фотограф и видеооператор? Как варират като цени? Извинявам се за много въпроси, но от Варна организирам сватбата и ми е малко неясно кое, как, защо .... smile
Активен
sporty
Ентусиаст
**
Публикации: 63



« Отговор #151 -: февруари 08, 2013, 09:44:46 »

Спокойно,никакъв проблем не ми представлява да споделям информацията,която зная...нали за това е форумът,да си помагаме! girl_wink...Относно цените нищо незная,на място не съм ходила да питам,просто и на мен ми хареса като гледах видеата,дори се просълзих първият път,когато ги гледах  Sunshine!За фото и видеозаснемане гледам,че масово ползват услугите на http://www.bordikmedia.com,но като цена,спрямо услугите,които предлагат ми се струва скъпичко!Мисля да се поогледам за нещо друго... може и от Сливен примерно.. Wink
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: февруари 09, 2013, 15:15:24 »

Нашият ДЖ беше Иван Колев . С воденето също се справи много добре. Останахме доволни, а и цената беше доста добра.
Активен
wella
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #153 -: февруари 11, 2013, 05:46:48 »

Trapchinki , датате е 1 юни.
Цената на Наско е 400 лв и по 50 за всеки допълнителен час след 1 часа.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: февруари 12, 2013, 11:09:17 »

Evriala, видях в темата за булчинския букет, че имаш затруднения в откриването на желаните от теб цветя, в Ямбол. За да не задънвам темата с излишно инфо, пиша в тази тема. Препоръчвам ти моята цветарка, която откри оранжеви кали чак от Холандия и то за няколко дни. Намира се на старата автогара, срещу пиацата за такситата, но не до рибарския магазин, а до кафето. Жената е голям професионалист и работи на "нормални" цени. Качвам снимка на моя букет, за да не съм голословна Wink


* Bordik media Ltd 240-002.JPG (69.22 KB, 232x320 - видяно 3692 пъти.)
Активен
PlanetaHera
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


Когато звездата си ти - herabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: февруари 15, 2013, 10:56:16 »

Здравейте отново и от мен! Ние вече си имаме ресторант yahoo. РЕсторант "Боровец" на 24.08.2013 :)От ресторантът ни препоръчаха сватбена агенция "Шоколад" и Dj-я , с който те работят. Някои да има наблюдения от работата на агенцията и предлаганите услуги като качество и цени? А и имам един малко тъп въпрос, но не съм никак каясно с това- някоя от вас да е имала изнесен ритуал за да ми обясни точно каква е процедурата и какво представлява самия ритуал, изнася ли се книгата или трябжа преди това да подпишем?smile

Книгата се изнася и може да подпишете в ресторанта,но може да подпишете и предварително,а в деня на сватбата водеща да ви направи ритуала по подписването.
Активен
papita
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #156 -: март 04, 2013, 13:09:16 »

Здравейте момичета, нашата сватба ще е на 14.09.2013г. Досега сме избрали ресторант Кабиле, видеооператор - Васко Гинчин, фотограф - Николай Димитров, а за Dj капарирахме Стоян, но си мисля че за последния допуснахме грешка. Доста се чудехме кой да е нашият Dj, имахме среща  с въпросния Стоян и с още една "звезда" и един слънчев ден ми звъни телефона - А? Dj Стоян - "Извинете, искам да ви питам дали ще ме наемете, защото току що ми се обадиха за вашата дата и искат да капарират" И ние естествено в шок и ужас... и да не останем накрая с кофти dj го капарирахме, след което се оказа, че е направил абсолютно същия номер на една позната     Oh my ... . Гледахме негово старо видео от 2006г. и въобще не ни хареса. Моля помагайте с имена на други dj-еи. Благодаря предварително!
Активен
sporty
Ентусиаст
**
Публикации: 63



« Отговор #157 -: март 06, 2013, 07:45:33 »

Здравей Папита,и нашата сватба ще е в ресторант Кабиле,седмицата след вас smile...Ние сме се спрели на DJ Иван Колев..(сватбена агенция Шоколад) ;)А номерът,който са ви спретнали е доста подъл мисля аз...
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: март 06, 2013, 13:31:25 »

papita , много подъл номер според мен  beating
Ако бях аз, щях да го насмета. А и парите си поискайте, какво е това нещо  diablo
Активен
nataliq
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #159 -: март 07, 2013, 11:58:28 »

Здравейте момичета,нова съм в форума реших и аз да споделя емоциите и подготовката околу нашата сватбакоято ще е на 21.09.2013год.Тези дни започнахме да организираме всичко и започнахме от ресторанта видях,че има добри отзиви за р-т ''Боровец'' и го резервирахме защото не са ни малко гостите околу 150 са и другия рестоорант на които се бяхме спряли беше ''Тунджа'' но разбрахме за него,че там карат младоженците рано да приключват и веднага се отказахме. За DJ си мислехме разговаряхме с няколко от тях и се спяхме на Олег Арабов и неговия син -те са водили сватбата на моя приятелка на която аз не можах да присъствам но те заедно с половинката и, и гостите са много доволни от всичко което са направили за тях -ритуали,музика,развлечения-игри просто каза ,че е било голям купон. След като разговаряхме и ние с него и гледахме дискове от други сватби се обедихме несъмнено,че това ще са DJ-те на нашата сватба .Сега търсим оператор и фотограф спяхме се на БОРДИК МЕДИА тези дни ,ще говорим с тях и други даите ми телефони на други оператори и фотографи ако имате момичета.Ами предполагам ,че този форум ще ми е полезен и за всичко друго а забравих и другото важно нещо сватбената агенция давайте препорьки -ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ И УСПЕХ НА ВСИЧКИ БУЛКИ В ПОДГОТОВКАТА
Активен
nataliq
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #160 -: март 07, 2013, 13:07:54 »

Леле,леле момичета помагаите в шок съм само преди малко повече от един час писах във форума и сега изненада оказа се ,че ресторант ''Боровец'' е станало грешка ние писах го резервирахме преди 2 дни но днес милото отиде да занесе капаро и тои бил зает за нашата дата ...УЖАС....и сега ходене по мъките дано другите ресторанти които сабират околу140-150 човека са свободни уффффффф и сга стана една а аз си мислех ,че е рано..................
Активен
papita
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #161 -: март 10, 2013, 01:35:11 »

nataliq, много кофти се е получило....и аз си мислех, че е рано...но уви...ние бяхме си избрали датата 07.09.2013, но се оказа че в Кабиле е заета и затова я сменихме на 14.09...какво да се прави.... а относно твоя случай за 140-150 човека се сещам само за Боровец, Тунджа и Кабиле  angry щом Боровец е зает на вашата дата...за Тунджа със сигурност след 1 часа приключват...остава Кабиле, мисля че ще побере 140-150 човека, но пак трябва да говориш с управителя....ако и така не стане най-вероятно ще се наложи да сменяте датата  sad

Опс като гледам 21.09 и в Кабиле е заета, нали sporty?

Сетих се, че отвориха р-т Златен рог, който се намира в края на градската градина, за него съм чувала, че е голям и хубав  smile
« Последна редакция: март 10, 2013, 01:57:56 от papita » Активен
papita
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #162 -: март 10, 2013, 01:40:58 »

а относно "нашия dj".....общо взето сме оставили нещата на самотек  angry т.е. чудя се дали да не изчакам до май месец /когато е сватбата на моята позната със същия dj - тя реши да не го сменя - и тогава да видя как стоят нещата/ само да не е твърде късно тогава и да съжалявам pardon
Активен
nataliq
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #163 -: март 11, 2013, 16:16:43 »

Здравей  papita
  благодаря, че има с кой да споделя това което ме питеснява за момента по подготовката малко се успокоих защото вече капарирахме ресторант само че,не е във Ямбол а във Сливен аз съм от Сливен а милото от Ямбол и така стана по-добре защото свекара и без това много искаше сватбата да не е в Ямбол а след като стана и такава ситуацията той много се зарадва и каза че превоза за гостите от     Я мбол ще го уреди та така имаме си ресторант за сватбата ''Национал'' много ни хареса всичко което предлагат и DJ-Олег Арабов каза, че няма никакъв проблем и така сега избираме сватбена агенция която ще е от Сливен а фото и видео най-вероятно ще е '' ПАРКОВ'' и те са от Сливен и така продължаваме с другите приготовления.Пожелавам и на вас подготовката да е по-лека и да нямате ядове smile smile smile
Активен
ledenatakralica
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: март 12, 2013, 07:21:33 »

Здравейте момичета отново и от мен! И аз да си споделя вълненията smile Вчера отидохме да капарираме р-т Боровец и още с влизането с ресторанта ни посрещна един млад господин. Ние бяхме си избрали лятната градина на ресторанта, НО какво се оказва-музиката ще трябва да я намалим след 22.30, ще чуваме повече музиката от нощния бар долу и на всичкото отгоре ще ми се премятата в краката посетителите на въпросния бар. Добре казвам....да видим вътре и хоп пак изненада-той почва да ни обяснява за ресторанта и какво се оказва...никакво покритие с обясненията и условията дадени от първата ни среща...И в крайна сметка при това положение се отказахме от Боровец и се спряхме на р-т Кабиле, капарирахме го, свободен е за нашата дата и сега след тежкия минал ден вече съм по-спокойна. А и да също така капарирахме Фото, Видеооператор и ДЖ с водеща, всичкото от "Шоколад". Някой. който има впечатление от екипа на агенцията от ДЖ и водеща, мисля че се казваше ?Евгени дж. :)Лек и спокоен ден на всички
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines