Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 11:14:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ЯМБОЛ - 2-ра част  (Прочетена 94549 пъти)
 
ledenatakralica
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: януари 28, 2013, 18:41:59 »

leni_beni_ blagodarq mnogo za spodelenite vpe4atleniq, i nie mai kym kabile sme se nasochili, stiga da e svobodna datata koqto si izbrahme s miloto. Daje skoro trqbva da se organizirame da se priberem do qmbol i da rezervirame pone restoranta.smile A kakvi predlojeniq i vpe4astleniq za fotograf, video i DJ,


Модератор :Моля ,пишете само на кирилица
« Последна редакция: януари 28, 2013, 21:55:08 от fiibi_bg » Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: януари 28, 2013, 23:37:09 »

Здравейте, да ви се оплача. Днес една цветарка изключително много ме ядоса! Тъй като не съм от Ямбол се налага доста неща бъдещата свекърва и Кумата да свършат. Помолих свеки днес да мине да попита някоя цветарка как стоят нещата с Хортензиите. След време ми звъни и се почва. Продавачката започва да ми казва как получавали тези цветя в саксии и как според нея не можело да ми сложат три топки и да е това букета, трябвало да ми сложела и някакви други цветя. Накрая ми казва как не можело сватбеният ми букет да е от хортензии ами щял да ми бъде от рози и орхидеи, от което аз направо щях да избухна ( с нея говоря по телефона). Това е вторият човек, който най-нагло решава да ми наложи мнение и да ме вкара в някаква смехотворна и кичозна история. Първата беше тази от ритуалното, която реши, че аз задължително искам да ми пускала гълъби  и да ми свирел сватбеният марш - за нея той е един единствен- този на Менделсон, явно тя не знае, че има още мелодии за встъпването в брак, а именно сватбеният марш на Вагнер,  Аве Мария, както и прекрасният Canon in D na Pachelbel. Тези хора са лишени от каквото и да е въображение, освен това имам чувството, че са заседнали в 50те години на миналия век. Надявам се все пак като отида да говоря с тях лично да не се стига до караници, защото честно казано голяма част от хората там ( поне тези с които аз съм контактувала ) незнайно защо решават, че те взимат най-добрите решения, а това вече започва наистина да ме дразни.
Активен
wella
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #137 -: февруари 04, 2013, 07:20:12 »

Здравейте момичета,
търся DJ за сватба. Бихте ли ми разказали за вашия избор и описали накратко какво е правил вашия DJ на сватбеното ви тържество. Тук четох за някои имена , но така и не ми става ясно с какво един е по-добър от друг.
Благодаря ви и лек ден!
Активен
Trapchinki
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


Бъдеща булка мечтател


« Отговор #138 -: февруари 04, 2013, 21:23:28 »

Здравейте момичета ние сме се спрели на ресторант Боровец поради две причини, възможност за изнесен ритуал и стила на самия ресторант подходящ за украса в каквито цветове си искаш. За мен това са две много важни неща, които автоматично направиха Кабиле и Тунджа да отпадне защото ми се струва ужасен като украса и цветова гама.  А също се оказа че кухнята в ресторант Боровец е най добрата в града още един плюс.

Evriala за цветята ти съчуствам и те разбирам напълно, толкова са зле и с такова закостеняло мислене че нямам думи, затова и аз незнам какво ще правя с букета си, мисля че най добрия вариянт е просто да си купя цветята предния ден и да си го направя сама букета. В ритуалната зала същата работа, искат да ми набутат гълъби и нз си още кво, еми благодаря ама и аз не искам банални неща, аз мислех след ритуалната зала като излезнем всички навън да се раздадат балони с хелии на всички гости а на всеки балон ще има завързано картонче със датата и имената ни и така ако някой намери падналите балони да ни честити и да ни каже къде ги е намерил. Незнам дали ме разбрахте, така правят във Швейцария.

Ние ще се женим на 22 юни
Активен
wella
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #139 -: февруари 05, 2013, 04:29:57 »

Trapchinki, кой ще бъде вашия DJ ? Много ме мъчи тоя избор. Чета за Наско Тачев , Стоян , Олег Арабов и Иван Колев , но не мога да избера така само защото някой казва той е добър.
Не живея в Ямбол и не съм ходила на техни сватби. Чудя се защо тези профионалисти нямат сайтове и клипове , та да можем да ги видим. Единственото видео, което намерих в интернет е на Иван Колев.
Моля ви момичета , помагайте!
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: февруари 05, 2013, 08:28:12 »

 Trapchinki, ние сме се спрели на Тунджа. Никога не съм влизала вътре, но до колкото видях от снимки, вътре е с червено, а цветът на сватбата е жълт, та ще стане доста шарено. Хубавото е, че гостите ни от ресторанта направо ще се качват в стаите си.
 Що се отнася до цветята, тази събота ще  идваме в Ямбол и трябва да говоря с цветар, който е казал, че няма да има проблем да ми осигури слънчогледи,  избрах тях, след като ми отказаха за хортензиите.
Смятам той да  ми даде цветята, а аз сама ще си правя букета, украсите и т.н.
Активен
sporty
Ентусиаст
**
Публикации: 63



« Отговор #141 -: февруари 05, 2013, 11:33:14 »

Здравейте,момичета!Мен ме вълнува също темата за сватбите,и то в Ямбол!Предстои ми такава септември месец,има много време,но от сега започвам да се интересувам за нещата,след като се оказа,че датата,която искахме първоначално за ресторанта беше заета,да не говорим пък,че в ритуалната зала имаше запазени часове дори за октомври месец...Навярно това е нормално,но в моите представи нещата бяха по друг начин,както и да е...  :)Бихте ли ми препоръчали DJ? *crazy*Благодаря предварително...  Wink
« Последна редакция: февруари 05, 2013, 12:02:42 от sporty » Активен
sporty
Ентусиаст
**
Публикации: 63



« Отговор #142 -: февруари 05, 2013, 12:05:40 »

Извинявайте,че се повтарям,видях, че wella вече е задала този въпрос,а за Наско Тачев и на мен ми казаха,че е най-добрият,но съответно и заплащането е най-високо!
Активен
Trapchinki
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


Бъдеща булка мечтател


« Отговор #143 -: февруари 05, 2013, 22:29:52 »

Ами специялно за dj ние си избрахме Стоян, поради простата причина че годеникът ми го беше виждал как води на някакво фирмено парти  и му е харесало. Срещнахме се преди време вече и много ни хареса защото беше позитивно настроен, весел много неща ни обясни и си паснахме, за мен това е важно.

След това питахме за отзиви и ни казаха че не е зле но е хубаво ние да му дадем музика и песни които да пуска да го насочим доста добре, но той самия Стоян ни каза ние да му дадем списък с песни които ни харесват, така че мисля че ще се справи. Друго нещо което е важно за един дж е да има хубава дикция, да му се разбира какво казва, че за нашия казаха че е добре, това мнения на фотографите и на агенцията които са виждали много дж.

За Наско Тачев е най добрия да, но той си пуска ретро музика това е, на него така му харесва, и никаква чалга, да знаете. Той е най скъпия май мисля че беше нещо между 450/500 лв което съм чувала за него, другите цените им са по ниски.
Активен
Trapchinki
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


Бъдеща булка мечтател


« Отговор #144 -: февруари 05, 2013, 22:37:17 »

За ритуалната ми се струва странно че вече има запазени дати, аз миналата седмица ходих да записвам за нашата сватба за Юни и нямаше никой на нашия ден само ние, така че това е много специфично.

По същия начин ни наплашиха за ресторанта че ще е резервиран за Юни месец, но не е така, спокойно има време.
 Въпреки че ако резервираш всичко възможно най рано си с предимство, все пак си първи. Аз така предпочитам с време.

Аз сега съм на тема покани... малко съм  crazy нищо не ми хареса и може би ще си ги правя, но пък и в печатниците ми се стори скъпо все още се чудя. Това което предлагат в каталозите ми се струва банално поне за моя стил.

Между другото радвам се че вече има булки от Ямбол за 2013 и ще споделяме напредъка си една с друга.
Активен
wella
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #145 -: февруари 06, 2013, 05:41:05 »

здравейте smile
 Trapchinki , и аз мисля точно като теб за DJ -я. Трябва да е човек с добра дикция , за да се разбира какво говори , а не да мънка или да бъде заглушен от музиката. В същото време музиката трябва да е събразeна с вкуса на младоженците и едновременно с това да създва настроение на всички.
 Обадихме се на Наско Тачев и той си каза цената, но рече "Вижте вкъщи дали ви е по джоба"
Това е меко казано нетактично , да не кажа и обиждащо.sad
Коментарите ги оставям на вас.
Както и да е нашия DJ е избран и се казва Стоян Христов.Сватбата е юни,  в р-т Тунджа , сватбена агенция Жеси.
Поздрави на всички бъдещи ямболски булки ! smile
Активен
Trapchinki
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


Бъдеща булка мечтател


« Отговор #146 -: февруари 06, 2013, 15:53:13 »

wella мисля че дж ни е същия  good

А за Наско Тачев и на мен ми се стурва доста нетактично, и то по телефона, от къде знае той какво ти е по джоба или не. А ако не е тайна каква цена ви каза?

Вие на коя дата сте?
Активен
sporty
Ентусиаст
**
Публикации: 63



« Отговор #147 -: февруари 06, 2013, 17:23:21 »

Здравейте отново! girl_wink...Наистина много неприятно с DJ-я,на нас в единият от ресторантите ни казаха,че той е най-добрият,но много скъпо взимал,някъде около 450-500лв.,и то само за да пуска музиката,ако трябва да води и сватбата,вероятно нещата се оскъпяват...пак казвам това ми казаха в единия от ресторантите,не съм говорила лично с него!Наистина обаче това,че е добър не му дава правото да се държи по този начин... *crazy*И аз много  се радвам,че има бъдещи булки и ще обсъждаме "Радините си вълнения" относно сватбите! Bravo
Активен
ledenatakralica
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: февруари 07, 2013, 06:06:07 »

Здравейте отново и от мен! Ние вече си имаме ресторант yahoo. РЕсторант "Боровец" на 24.08.2013 :)От ресторантът ни препоръчаха сватбена агенция "Шоколад" и Dj-я , с който те работят. Някои да има наблюдения от работата на агенцията и предлаганите услуги като качество и цени? А и имам един малко тъп въпрос, но не съм никак каясно с това- някоя от вас да е имала изнесен ритуал за да ми обясни точно каква е процедурата и какво представлява самия ритуал, изнася ли се книгата или трябжа преди това да подпишем?smile
Активен
sporty
Ентусиаст
**
Публикации: 63



« Отговор #149 -: февруари 07, 2013, 10:22:41 »

Здравейте! blum...Ето тук може да видиш снимки и видео относно агенцията,за която питаш,и ние сме се насочили към тях! https://www.facebook.com/svatbena.agenciq.chocolate?fref=ts
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines