Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:28:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ЯМБОЛ - 2-ра част  (Прочетена 93455 пъти)
 
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: декември 17, 2012, 10:54:50 »

Цитат на: Trapchinki  link=topic=25488.msg568888#msg568888 date=1355689906
Само остана да вземем дата в съвета и ритуалната зала.
Едно от основните неща ви е останало  smile

Хубаво е, че си спокойна. Аз започнах организацията за моята сватба 9-10 месеца по-рано , но пак имаше шокови момвнти  tease Но в това е тръпката, не може без изненади (дори и дребни) , а сега дори и за някои неприятни моменти си спомням с усмивка  smile
Активен
Trapchinki
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


Бъдеща булка мечтател


« Отговор #121 -: декември 18, 2012, 01:22:27 »

Мерси за съветите leni-beni. Надявам се да няма шокови моменти, аз обичам всичко да ми е организирано и планирано.
 При теб какви бяха трудносите? Кажи за да знам и да се готвя от рано, че дори и това да е планирано. Със хората с които съм капарирала досега всички ми изглеждат доста сериозни и на тях самите им харесва че от рано някои ги запазва, така ме помнят всички, най вече от ресторанта Боровец, отидохме да си запазим ресторанта в началото на Октомври  Bravo че освен нашата запазихме ресторанта и за следващата седмица за братовчеда на младоженеца които не живее в бг. Човека от ресторанта каза че още нямал тефтер за 2013 година но ще ни запише  pardon

Сега съм на тема покани, ще си ги правя сама, писала съм в темата за поканите. Чета във форума че поканите се давали 2 месеца преди сватбата а пък аз искам да ги дам 5 месеца по рано, но пък имам и причина, гостите ми от чужбина трябва от рано да си вземат билети и да си организират пътуването.

 Та така върви подготовката всичко от далече да е готово защото нито мисля да тичам нито да се притеснявам, и искам месец преди сватбата всичко да е готово и да се наслаждавам. Да видим дали ще го постигна.

Едно въпросче по темата за общината, само с личните карти дали ще мога да си запазя дата и час в ритуалната? Защото знам че искат и медицинско но то се прави месец преди сватбата.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: декември 18, 2012, 09:48:31 »

Аз нашите покани ги раздавах около 2 месеца преди сватбата, но всички така или иначе знаеха кога ще е сватбата.
В общината може и някой друг да запази час, не е задължително да е лично. След това (до колкото помня) около седмица преди сватбата отидохме в ритуалната да платим . Но пък за медицинското не помня къде го оставяхме  crazy , май в общината заедно с преснети лични карти и имената на кумовете.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: декември 18, 2012, 21:11:58 »

Честита подготовка Trapchinki Точно така е както казва leni_beni_ За запазването на час, не са ти необходими документи. Ние медицинските ги занесохме седмица преди сключването на гражданския брак. Поканите аз също си ги правих сама и започнах да раздавам, половин година по рано blush , но имах много гости от чужбина и беше по- добре за тях да знаят по- рано, така че да организират времето си спокойно.
Активен
Trapchinki
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


Бъдеща булка мечтател


« Отговор #124 -: декември 18, 2012, 21:43:27 »

Благорадя ви момичета, значи в най скоро време ще ида да запазя час за нас и за братовчеда в общината, стана ми ясно вече как става записването, иначе в общината много зле нищо не казват.

А за поканите значи и аз така ще деиствам, Януари най вероятно ще ги направя и раздам.

Alitia къде мога да видя твоите покани?
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: декември 19, 2012, 11:18:39 »

Имам ги и в албума си, но ти ги показвам и тук Wink

Активен
Trapchinki
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


Бъдеща булка мечтател


« Отговор #126 -: декември 20, 2012, 00:47:26 »

Суперски са AliTia, разгледах ти албума и имаш много хубави неща, ти ли си ги прави всички.

Аз също мислех да подарявам бурканчета с мед на гостите, но още не съм стигнала до там. Ти откъде си взе твоите бутилчици.
Видях твои снимки във феисбук, на страницата на Фиоре и аз ще работя с тях, доволна ли си? Като качество, внимание, цена всичко? Хареса ми че сватбата ти е модерна и не толкова традиционна, а кумовете са страхотни  good

Общо взето вкуса ти много ми харесва, ето и чашите ти харесвам, не толкова претрупани и изрисувани къде ги купи?  а за халките ви ако искаш ми вярваи и аз бях харесала същия модел но май ще са други.

Много въпроси станаха хаха но тепърва ми предстоят да купувам тези неща и се вълнувам. 
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: декември 21, 2012, 11:34:29 »

Благодаря smile
С удоволствие ще отговоря на всичките ти въпроси, все пак сме тук за да си помагаме.
На въпроса дали всичко съм украсявала сама... Да! Отне ми много време, но всичко стана, както аз си го представях.
Бутилчиците си поръчах от ето този сайт: http://welcomegifts.bg/, но ги пълних с мед сама и сама ги украсявах.
Фиорките са много креативни и внимателни момичета. Съобразиха се с всичко, което поисках от тях и  го реализираха на макс. Препоръчвам ти ги горещо, няма да съжаляваш.  За цена, най- добре е да говориш с тях, какво точно искаш и те ще ти направят ориентировъчна, за да прецениш дали те удовлетворява или не.
Чашите купихме от София, в една уличка близо до централни хали. Бяха най- изчистените, които видях, а аз не исках рисувани. С малко дантела и двойно залепващо се тиксо и се получи желания ефект.
Халките, също са от София, от Сватбения център. От там си купих роклята, така ползвахме и отстъпка в цената им.
Ако има още с какво да съм ти полезна, с голямо удоволствие ще помогна good
Активен
Trapchinki
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


Бъдеща булка мечтател


« Отговор #128 -: декември 21, 2012, 23:37:15 »

Благодаря ти  AliTia наистина всичко се е получило много добре, аз ще видя какво ще си направя.

Наистина за чашите май няма да си взимам нарисувани, защото видях едни много красиви които за 30 лева струват 6 чаши за шампанско и то кристални, че така и аз ще се поразгледам да си харесам нещо подобно.

За бутилчиците мерси и аз исках аз да си ги пълня с мед, но май повече ми харесват във форма на бурканче.

А за Фиоре супер много се радвам че ми ги препоръчваш значи ще се разберем с тях. И така за сега се поспирам със сватбените емоции покрай празниците, и след това пак.

Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: януари 25, 2013, 23:45:05 »

Здравейте момичета, на мен тази година ми предстои сватба и тъй като милото  е от Ямбол, тя ще се състои  там. Тъй като съм в София ми е малко трудно да ръководя всичко, та да ви питам, дали може да ми предложите някой наистина добър фотограф от Ямбол. Разгледах сайта на Бордик и не ми хареса това, което правят.  photograph
Активен
ledenatakralica
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: януари 26, 2013, 18:20:25 »

Здравейте дами! Ето още една бъдеща булка от Ямбол! Ние сме си определили дата за 24.08.2013г. И двамата сме от ямбол, но живеем и работим във Варна, та от тук ще организираме сватбата. Въпросът ми е дали някоя от Вас има впечатления за р-т Боровец или Кабиле и какви са долу горе цените на сватбените менюта, препоръки и контакти на DJ, фото и видео?Качеството им на работа, цени? Благодаря Ви предварително за информацията smile
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: януари 27, 2013, 09:00:23 »

За фотограф мога да ти предложа да разгледаш сайта на Николай Димитров. Цените му са високи, но фотографиите му са хубави, а пък в крайна сметка не си заслужава да дадеш 300лв. на някой, който просто ще натиска копчето на фотоапарата, това по принцип и гостите ще го правят безплатно. За сега ние сме се спрели на него,но ще видим. Хубавото, е че държи на качеството, а така ще мога и аз спокойно да си изявявам претенциите. За ресторант не мога да ти помогна, не съм ходила в нито един  pardon, ние сме се спрели на Тунджа, че ще ни трябва и хотелска част. Кумата ми предложи да е там тържеството та ще видим и каква оферта ще предложат.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: януари 28, 2013, 09:49:25 »

Здравейте момичета  smile
ledenatakralica , нашата сватба беше в Кабиле. Гостите ни бяха около 120 души и единствено там можехме да се съберем и да се чувстваме добре, да не е нагъчкано .
Цените на кувертите бяха много добри. Имаше някакъв минимум , не знам сега колко е , преди 4 год беше към 21-22 лв. И ние си измислихме менюто . Цените бяха ниски и избрахме много хубави неща. От самия ресторант ни предложиха да ни закупят бира , вино и водка на доставни цени, с уговорката само което се изпие- него да платим. Много бяха коректни , всичко беше на ниво. Много съм доволна  good
И ние и двамата сме от Ямбол , живеем във Варна , а сватбата си беше в Ямбол  smile
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: януари 28, 2013, 10:03:21 »

Да ви питам, че не ми е много ясно, как е положението с безалкохолното? За алкохола ясно, ще си внесем ракия и  уиски примерно, но не знам какво става с безалкохолното - всеки си поръчва от заведението ли ?
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: януари 28, 2013, 10:48:55 »

Ние към куверта бяхме включили по 2 безалкохолни на човек. От там нататък всеки си поръчваше, като пак от заведението ни предложиха да поръчат няколко каси и да си ги платим на доставни цени-- колкото се изпият.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines