Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:03:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бременна на меден месец ;)  (Прочетена 15153 пъти)
 
hellen_law3
Новак
*
Публикации: 13


« -: юли 14, 2010, 15:15:11 »

Здравейте, момичета!
Ние планираме меден месец в Париж, Виена и Залцбург, но с агенция и пътуване с автобус.
Само че сме решили да почнем и бебеправене smile и представете си, тази сутрин имам положителен тест с 2 чертички и закъснение на цикъла от 2 дена.Раничко е още да се каже, но се замислих.....
Много искаме и двамата да имаме дете, но ако е налице положителен резултат със сигурност, какво ще правим с медения месец.Сватбата е в края на септември иако съм бременна, тогава вероятно ще бъда в 3 месец.
Не знам обаче дали ще мога да пътувам с автобус и непрекъснато да съм в движение 10 дни sad
Макар че меден месец винаги можем да си направим....някакси бях много развълнувана и ми се иска да отидем до Париж след сватбата smile
Моля, споделете, ако имате опит в подобна ситуация!
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 17, 2010, 18:25:47 »

Hellen _law3, честито  Bravo
Изобщо не е рано, 2-те чертички са си две чертички, дано само оттук нататък всичко да е наред.
За планирания меден месец... струва ми се, че в края на септември ще си в четвъртия месец вече, сравнително по-безопасен период smile. И все пак, ако приемаш съвети, не бързайте с резервацията. Винаги има изгодни ласт-минет оферти, по-добре изчакайте да се уверите, че бременността ти тече безпроблемно и тогава правете плановете. Доста път си е все пак... Няма ли вариант да летите до Париж?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 17, 2010, 19:56:29 »

Hellen _law3, честито и от мен!!! girl_wink
Аз бях бременна в 7-ми месец, когато бяхме на медена почивка/месец на Канарските острови!!! Нямах никакви проблеми, изкарахме си страхотно!!! yahoo (в албума ми има снимки)
НО... ние пътувахме със самолет!!! good

Пожелавам ти леки и безпроблемни 9 месеца!!! heart
Активен
falenopsis
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #3 -: юли 21, 2010, 12:15:51 »

Била съм на 10 дневна екскурзия с автобус - не тръгвай бременна! Пътуването не е леко, още повече в такова състояние.
Все пак, не отлагайте преживяването, виж в сайта на Wizz, има евтини самолетни билети до Париж. Съкратете до 4-5 дни и стойте само в Париж, хем ще имате повече време за романтика и да се потопите в атмосферата на града.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines