Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 14:49:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на asseto - 14.08.2010  (Прочетена 37034 пъти)
 
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #135 -: септември 21, 2010, 13:13:55 »

Асе, страхотен разказ на сватбения ден - много емоционален, подробен и истински! Удоволствие беше да се чете. Ще го покажа и моя годеник по-късно, вярвам, че ще му интересно.
Снимката ви е много интересна, наистина!

А бе всичко е чудно красиво с една дума (пардон, с няколко думи).  Bravo

Желая ви много щастие.  give_rose
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: септември 21, 2010, 13:41:09 »

Благодаря за милите думи, момичета!

Лионелса, тази снимка фотографът ни спонтанно беше избрал за начална на албума, качвайки снимките (всичките 1150...) на сайта си. А на нас толкова ни хареса, че я сложихме на корицата на фотокнигите, които поръчахме. smile

Иначе имаше още весели моменти, които виждам, че не съм описала... При чупенето на питата кумовете толкова внимаваха да я хванем симетрично, че накрая парчетата бяха абсолютно еднакви. Чуди се кумът, чуди се и разправя "Ми еднакви са!". Оттам Мишо – ааа, не, сега ще броим... Брои той и наистина – абсолютно по равно сме отчупили. Но като кавалер явно се почувства неудобно, отчупи едно парче от неговия дял и го плесна върху моята част! И точно в този момент ди-джеят обяснява, че щом е така, по равно пари ще носим в семейството... Е не мога да опиша погледа на Мишо в тоя миг!  laugh

Ето и още няколко снимчици за тези, на които не им се разглеждат всичките от линка, който дадох.







Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: септември 21, 2010, 14:10:40 »

прекрасни сте!!!
(разгледах и всичките от линка  Wink )
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: септември 21, 2010, 14:32:36 »

Определено ми привлече вниманието с първата снимка и "погледа трепач" от нея и намерих време да разгледам всички снимки от линка.  Yes Няма да се повтарям с комплименти да не ти пораснат много ушите blum
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: септември 21, 2010, 15:15:14 »

Благодаря!  blush
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #140 -: септември 21, 2010, 19:35:10 »

 asseto, страхотна сватба!
   Wink Имам си любима снимка-теб в близък кадър пред фонтаните как отмяташ воала, леко наклонила назад глава, смеейки се. Изглеждаш просто невероятно! (както и на всички останали).
  Сядам да си препрочитам(и съпреживавам) всичко пак  smile
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: септември 22, 2010, 11:06:45 »

michelle,  give_rose!
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: септември 23, 2010, 14:24:26 »

Много хубаво разказче Асе! Много ми хареса! Най ми хареса частта където детенцето хваща жартиера, хехе!  funnytooth А за снимките аз вече ти казах - уникални! Имали сте един страхотен и слънчев сватбен ден!

Много ми беше интересно да прочета за грима - аз дори и за момент не мисля, че е тежък и си спомням, че когато видях първата снимка от сватбата ви във ФБ си казах - уау, какви очи само! Мисля, че Слав се е справил повече от добре! А като цяло доволна ли си от всичко в Шератон, от агентката ви, изпълниха ли очакванията ви? Знам, че това не беше твоето планувано и желано място за сватба, но както и при нас така се получи.  pleasantry
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: септември 23, 2010, 17:01:50 »

Хаха, това с жартиера беше голям майтап. На няколко човека им се скачаше за него, но нещо май се притесняваха и застанаха по-назад. А останалите бяха много благодарни, че малкият сладур се хвърли самоотвержено!  funnytooth Той пък от своя страна не беше сигурен точно какво печели, но беше невероятно горд от себе си!  girl_haha

А гримът е нещо много относително. Имай предвид, че аз съм човек, който се гримира съвсем по малко. Да речем, минимално количество молив, освен това някакъв тип ФДТ (невинаги) и спирала. Т.е. почти нищо. А и на снимки гримът винаги изглежда по-незабележим, отколкото на живо. Та смятай как се стреснах в първия момент, като се видях отблизо.  sarcastic Освен това се притесних младоженецът да не се уплаши, че той с много грим май никога не ме беше виждал. Но не избяга де, даже твърди, че много съм му харесала така.  Xixixi

Отзиви за хотела и всички доставчици исках да дам още вчера, но писах, писах и постът ми се затри... Ще пиша тези дни пак, като ми остане малко време, но като цяло от почти всички сме доволни.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines