Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 16:47:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на asseto - 14.08.2010  (Прочетена 37147 пъти)
 
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« -: юли 12, 2010, 12:28:41 »

Сватбен ден, сватбен ден
От силно лятно слънце озарен!
На Асето сватбата наближава
Малко време за подготовка й остава!
Чакаме разкази с нетърпение голямо,
Не се мотай, а сядай и пиши прямо!


Асе, остава месец и много малко до твоя ден, честита темичка мила!  give_rose

Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 12, 2010, 12:37:42 »

Лелееееее, опасна си!!! Girl_hide
Имам си темичкааа, лалалалала... Ох, извинявам се за лиричното отклонение, обаче винаги много съм се радвала на личните темички на момичетата.

Бррр, на работа съм и главата ми е мътна, спала съм 3 часа и половина, ще пиша малко по-късно пак.

Мерси за темичката, Ariel! give_rose
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 12, 2010, 12:43:50 »

asseto честита темичка. Още малко ви остана до заветната дата. Дано всичко с подготовката мине по план и с по-малко нерви с роднините(в частност свекито)  good
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #3 -: юли 12, 2010, 12:59:50 »

 Честита темичка, asseto  smile Само хубави неща да ви се случват отсега нататък, да има значение само това, което искате вие двамата. Весело, с усмивка и само напред  good
                                         
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #4 -: юли 12, 2010, 13:14:47 »

Тъкмо снощи рових из темите да видя, кога ти е сватбата. Ariel ме изпревари girl_wink Хайде честита тема и чакаме да разказваш Wink
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 12, 2010, 14:50:24 »

Благодаря ви много, момичета!
Всъщност аз в другите теми разхвърляно съм разказала горе-долу докъде сме. При последното прибиране в София успяхме да свършим доста работа. Роклята ми е готова, имам си обувки, було и бижута, уговорен фризьор и гримьор (мерси, Ариел!  Wink).
Моето момче си има костюм, обувки, жилетка и пластрон (не знам как се води на български, честно казано, тук така му викат), търсим в момента копчета за костюма, понеже оригиналните не ни харесват, както и още една риза за него и копчета за ръкавели. Поканите са раздадени (почти – всъщност има няколко души тук в Мюнхен, с които все не успяваме да се видим да им ги дадем blush).
Сега в момента си блъскам главата с украсата, отделно трябва да си намерим кола/коли, май ще ни трябват общо три, но ще видим, надали ще дадем толкова пари за това. Мислехме да ходим на кратък курс по танци, преди да се приберем, но май ще ни се размине.
Отделно моят човек е решил, че иска струнен квартет (видяхме го на филма от една друга сватба), които да свирят като фон по време на изнесения ритуал и поздравленията след това – трябва да се разбера с агентката по въпроса. Той разбира се само изяви желание, но все някой трябва и да го задвижи това.  pardon
А и за т.нар. ни сватбено пътешествие нищо не сме правили още – отговорността я оставих на половинката и съответно все още няма нищо задвижено.  pardon Накрая чувствам, че ще си останем с няколко дни на българското Черноморие – не че е лошо, но не е това представата ни за меден месец.

Ох, усещам, че мисълта ми се къса, зверски ми се спи и направо не знам как ще изкарам деня, а работа имам колкото за целия китайски народ.

А, да, в събота искахме да ходим до ИКЕА, но моят човек още тогава не беше съвсем добре и се отказахме, та затова не съм докладвала, противно на обещаното.

Отивам да си направя кафе, че след малко ще се гътна и ще захъркам под бюрото...
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 12, 2010, 15:09:43 »

Тъкмо снощи рових из темите да видя, кога ти е сватбата. Ariel ме изпревари girl_wink Хайде честита тема и чакаме да разказваш Wink

Хехе, аз много държах никой да не ме изпревари, затова дебнех като питбул!  angel

А, да, в събота искахме да ходим до ИКЕА, но моят човек още тогава не беше съвсем добре и се отказахме, та затова не съм докладвала, противно на обещаното.

Ужас, направо, гледай да го изправиш на крака преди сватбата, милото ти момче!
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 14, 2010, 09:25:46 »

Aсе, честита темичка.  give_rose
Пожелавам ти спокойна подготовка и по-малко нерви с близки и роднини.Наслаждавай се на емоциите по приготовленията и търпеливо чакай големия ден.Сигурна съм, че ще е страхотен.  give_rose
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 14, 2010, 09:44:21 »

Честита темичка, мила asseto ! Желая ти спокойно последно месече на подготовка и само хубави емоции свързани с ГОЛЕМИЯ ден!  give_rose
Така като гледам вие сте почти готови. Сигурна съм, че всичко ще мине по план, ще бъде уникално и неповторимо  good
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 14, 2010, 11:16:51 »

Асе, а ти ще сменяш ли името след сватбата, какво сте решили? Rabit
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 14, 2010, 11:27:19 »

Благодаря ви, момичета!  smile
Леле, от днес остава точно един месец! Много ми е странно, понеже ние всъщност още миналата година, края на август взехме решението, а същинската подготовка започна през зимата. Доскоро все ми се струваше далечно събитие, нещо, за което само се подготвяме, пък то си остава някъде в бъдещето.  pleasantry
Обаче откакто останаха по-малко от два месеца, почнах да се сеферясвам, че "събитието" наближава и даже ще вземе да се случи.  girl_impossible

Да, сега проблемът ни е основно, че момчето ми не е много добре. Не че е нещо сериозно, но комбинацията от нетърпими жеги, зверско натоварване в работата и постоянни стомашни проблеми го карат да се чувства като парцал и не е в състояние да предприеме каквото и да било.
Тъй като ни остават още доста нещица за вършене, макар и дребни, се опитвам аз да ги подготвя, пък него да го занимавам, само когато се налага наистина.
В съботата много ми беше докривяло, че пак ме върза с ходенето по магазините, ама на него си му е било зле. Следващата вечер, като ходихме до спешното, чак ми беше едно такова гузно, че съм му се сърдила.

Ариел, да, ще го сменям. smile Мишо каза, че не държи никак, но аз нямам особени сантиментални чувства към сегашното си име, а и не съм постигнала кой знае какви професионални висоти с него.  pleasantry
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #11 -: юли 16, 2010, 15:24:06 »

Asse, честита темичка! Пожелавам ти един страхотен последне месец, безметежен и пълен само с добри емоции и незабравими спомени   weddingday weddingday

Невероятно е колко бързо минава времето, така че наслаждавай се на последните дни от подготовката, че и те бързо ще отлетят.

И да пишеш редовно в темичката и да ни информираш за напредъка ви girl_wink
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 16, 2010, 22:40:06 »

Мерси, tsvetentse1!
Ние тази вечер спонтанно ходихме по магазините да разгледаме за вази и др. подобни. Положението е зле, в ИКЕА за един комплект от 3 вази с различни големини ми искат 15 евро. Ако си купиш един комплект, изглежда евтино, обаче на мен като ми трябват 10...
Бях харесала много един друг вариант за украса – с декоративни латернички и цветя/зеленина около тях. Но единствените хубаво изглеждащи латерни (наистина много сладки бяха), струваха 10 евро парчето. Бях почти готова да ги прежаля, когато моят човек каза, че изобщо не му харесвала идеята за тях и му напомняли за погребение и не знам си какво.  sad
И сега нито вази, нито латерни... Обединили сме се около два варианта, но и за двата в крайна сметка ни липсват основните консумативи. Ще кача малко снимки в галерията – в крайна сметка и двамата харесваме варианта с цилиндричните вази, както и идеята за големи свещници с малко цветя в средата между раменете им.
Утре ще ходим да търсим другаде, но щом в три мебелни магазина с всякакви боклучки и декорации в тях не намерихме нищо, което да ни устройва, съм вече доста скептична.

Бях написала и един дълъг мейл на агентката ми, в който и описвах различните варианти, които си представям, както и че изборът ни ще зависи от това, което намерим по магазините тук (понеже тя такива консумативи няма). Какво получавам в отговор?! "Не мисля, че има проблем да се осъществи всяка една от идеите, само кажи какво искаш." Е, сори, аз мисля, че има проблем, защото нямам желание (а и възможност) да хвърля няколко средни български месечни заплати само за украсата) Клиентът като си търси и осигурява всичко, как да има проблем от нейна гледна точка... Много се издразних.  sad
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 16, 2010, 22:50:03 »

Съжалявам, но явно ще трябва да пусна поредни постове – има някакъв проблем с галериите, днес цял ден ми дава грешка.
Ето и картинките: първата е тази с цилиндричните вази, нещо подобно си представях.


Това са аранжировките с латерничките:



Последната я прикачам, че нещо не мога да я намеря в нета.

П.П. Нещо не мога да открия тази с големите свещници, а е прекалено голяма, за да я прикача, явно ще трябва първо да се оправи проблемът с галериите.


* lantern.jpg (34.98 KB, 310x300 - видяно 2503 пъти.)
« Последна редакция: юли 16, 2010, 23:04:33 от asseto » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 17, 2010, 08:22:27 »

Честита темичка  yahoo
Пожелавам ти да бъдеш по-скпокойна през следващите дни и всичко ще се нареди!

Първата снимка на украса много ми харесва. Вие в ресторант или на открито ще празнувате? Питам, защото свещниците са иделни за сватба на открито, но никак не ми се връзват с ресторантите. pardon
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines