Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:15:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Име за бебето - 5 "  (Прочетена 172195 пъти)
 
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: февруари 12, 2011, 21:52:36 »

Ами обмисляли сме Дарина,но ми звучи някак си грубо  pardon На края ще взема да я кръстя Мая и това е!Винаги съм искала да се казвам Мая  girl_wink.Исках да е с "Д" на майка ми,но просто нищо не ни харесва  nea,за това няма да е на никой  girl_wink
verdad аз не бих се сетила за Сиска-писка  pardon честна дума  pardon
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: февруари 12, 2011, 22:02:37 »

Ами обмисляли сме Дарина,но ми звучи някак си грубо  pardon На края ще взема да я кръстя Мая и това е!Винаги съм искала да се казвам Мая  girl_wink.Исках да е с "Д" на майка ми,но просто нищо не ни харесва  nea,за това няма да е на никой  girl_wink
verdad аз не бих се сетила за Сиска-писка  pardon честна дума  pardon

О веднага го измислих. Искам да си е нещо дето да не може да се измисли някаква дивотия. А ти какво го мислиш, щом винаги си искала да е Мая и въпреки, че искаш да направиш уважение на майка ти не харесваш нищо с Д? Мая е толкова женствено и прекрасно име.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: февруари 12, 2011, 22:40:45 »

Дара е готино според мен, племенницата на моето момче се казва така, а имена като Мая, без да искам да обидя накои ми звучат някак безгръбначно... Също много ми харесва от имената с Д, Далия, не знам дали сте го обмисляли и класически като Десислава или Деница.
А що се отнася до подугравките искат ли да им се подиграват има начи, ако не е от основното име ще е от галеното или някое извращение, аз познавах една Петя, която които иска да я дразни и вика Пуци, е кажете как да се сетят родителите и за това girl_impossible
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #153 -: февруари 13, 2011, 10:50:48 »

Мая също много ми харесва. Някак си нежно звучи , също като пчеличката Мая - любимото ми филмче , като дете smile.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: февруари 13, 2011, 10:55:39 »

 Offtopic

За подигравките с имената си имам една теория - не е от името, от хората е. Ако хлапенцето много се връзва - както и да се казва ще му се подиграват. Ако наоколо има някой дребен злодей - все ще намери защо да се подиграва на някого. За името е лесно, ама ако не успее да измисли - ще има прякор за чантата, която носи на училище, за някоя блузка с рисунка или каквото там се случи. Познавам Силвия - НИКОГА не ми е правила такива асоциации или да съм чула някой да се държи така с нея. А самото име много го харесвам, защото звучи достатъчно сериозно и в същото време има много сладко звателно - Силве.
 Offtopic
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: февруари 13, 2011, 10:56:11 »

red_roses и аз именно за това филмче се сещам всеки път smile  Girl_hide.
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: февруари 14, 2011, 19:39:59 »

carlyangel, ето едно предложение и от мен с Д - Дея.  give_rose
И аз сьм сьгласна с pebbles, че прякора зависи от човека.
Например аз сьм Анета, повечето ми приятели ми казват Ани, майка ми - Ачията, Ачи... pleasantry но на нея не мога да кажа нищо
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: февруари 16, 2011, 14:34:40 »

Да, това за имената - даже чак ми стана смешно баща ми като ми каза да не било някое екзотично име, че да не се подигравали децата. Ами то каквото и да е името, те ако решат да се подиграват, ще се подиграват. Ето например едно супер нормално и разпространено име като Иван - барабан, диван, е*ан и т.н. Да не ви казвам какви нецензурни неща са римували с моето име (Мария). Силвия - много лесно може да стане на Слива. Таня - баня и всякакви подобни... Така че това, че от Дария можело да стане диария - ми то всяко име може да стане на какви ли не грозни неща.
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: февруари 16, 2011, 16:05:23 »

Ох, ние не сме измислили, ми нищо не ми идва, а и май не искам да го кръщавам на никого.
Мисля, че като разберем какво ще бъде, името само ще си дойде Wink
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: февруари 19, 2011, 14:37:36 »

Ние като избирахме име, не сме мислили дали на останалите ще им хареса и т.н. Кръстихме я на баща ми. Винаги съм харесвала името му, а за момиче още повече  smile и така се спряхме на името Миролюба smile
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: февруари 21, 2011, 13:17:13 »

Да се цопна и тука  cap

Момичета помагайте, че сме изпаднали в един спор с милото за име на бебчо. Оещ с първата ми бременност си бях измислила име за момиче, ама то дойде момче, да ми е жив и здрав. И сега когато се разбра, че ще е момиче аз си държа пак на същотот име, многоооо си го харесвам - Ирен. Милото обаче нещо се противи. Той предлага Никол. На вас кое ви допада повече?
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: февруари 21, 2011, 13:24:20 »

mstoqnova  give_rose, твърдо за Ирен. Никол е вече много изтъркано (според мен).
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: февруари 21, 2011, 13:51:33 »

Да се цопна и тука  cap

Момичета помагайте, че сме изпаднали в един спор с милото за име на бебчо. Оещ с първата ми бременност си бях измислила име за момиче, ама то дойде момче, да ми е жив и здрав. И сега когато се разбра, че ще е момиче аз си държа пак на същотот име, многоооо си го харесвам - Ирен. Милото обаче нещо се противи. Той предлага Никол. На вас кое ви допада повече?

И аз съм за Ирен, честно казано. Или Ирена smile

Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #163 -: февруари 21, 2011, 13:59:50 »

И двете имена са хубави и женствени. Може би Никол ми допада мъъничко повече, звучи френско някак  smile. Пък и може да й казвате Ники на галено, а на Ирен няма точно галено име.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: февруари 21, 2011, 14:06:15 »

mstoqnova и аз съм "ЗА" Ирен  girl_in_love Много ми харесва това име.Обясни на мъжа си,че Никол е много разпространено и както lunno momiche  каза,малко изтъркано  pardon За протокола:почти всички мои колежки,родили  baby_girl,ги кръстиха Никол  pardon Не че не е хубаво,просто е прекалено разпространено и един ден в класа ще имат 5-6 Никол,но едва ли Ирен  girl_wink good
Ние вече решихме-ще го кръстим на кумата нашето момиченце.Името е Лора  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines