Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:56:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Име за бебето - 5 "  (Прочетена 172174 пъти)
 
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #15 -: август 01, 2010, 11:40:54 »

Току що таткото ме пита "И последно как ще се казва бебето?"
Е как викам! Симеон  Wink Просто не мога да си го представям с друго име. Ами аз даже и така си му говоря. А и галените имена са готини Мони или Симо  girl_wink
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 02, 2010, 12:53:16 »

Захира, и ние сме в чуденка с мъжа ми за имената, не знам как ще изберем, на него все никое не му е на сърце. За сега сме се спрели на

Павел,
Симеон,
Бирис,
Константин,
Стефан,
Георги

Като неговия фаворит е Павел, а на мен Борис... направо как ще решим не знам  crazy
Инъче и на мен Павел ми харесва, но единствено заради галеното "Павката" нещо не ми е на сърце, ама ще видим де.

grahovaprincesa, супер е, че сте се спрели на именце, а и то е много хубаво Bravo
« Последна редакция: август 02, 2010, 13:12:09 от mimozka » Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #17 -: август 02, 2010, 14:54:23 »

Мерси Mimozka
Ако питаш мен Борис повече ми харесва, но и Павел е много стабилно име.
Не се тревожи - ще го измислите!
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 17, 2010, 12:43:34 »

Момичета сега като разбрахме, че ще имаме момченце направо се луднах с тези имена. Харесват ми доста имена, но никое не ми ляга много на сърце така да го усетя близко. Най-много ми харесват Боян и Борис. Другите ми харесват, но или има някоя приятелка с такова име на детенце, или някой роднина, или пък няма галено име, а пък аз държа да има:


Александър   
Деян
Ивелин
Никола
Павел
Калоян
Светослав
Денислав



Вики, сигурно няма нужда да ти казвам - Александровци има в момента хиляди - ще бъдат живот и здраве в класа по3-4 smile Това мен лично би ме възспряло. Борисовци също се навъдиха доста. Калояновци - също. Деян на мен ми харесва и не е много много населено с Деяновци като че ли. Лично моето любимо е друго, много се надявам и ние един ден да избираме мъжко име   Girl_hide
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 17, 2010, 12:50:13 »

Захира аз понеже си имам един Денислав вкъщи blum,определено съм За  *THUMBS*това име ,аз го избрах най-вече защото не се среща често Girl_hide
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 17, 2010, 12:57:03 »

Мимозка, от изброените от теб имена най-ми харесват Павел, Симеон и Константин good
Сещам се за една моя колежка, която има дъщеричка Елена, а скоро роди и момченце и го кръсти Константин - красиви имена и ще празнуват имен ден в един ден, страхотно! smile Сорри за отклонението.
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 17, 2010, 14:52:44 »

Аз съм за Симеон и Борис blum
Активен
elen4e13
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139


Нашето слънце


« Отговор #22 -: август 23, 2010, 17:56:41 »

Здравейте момичета!
Наистина е много трудно да избереш име, ние лично се спрахме на Теодора( в превод от гръцки означава Божи дар) тъй като таткото се казва Тодор. На мен ми хареса и му казах да забрави за друго женско име, ама ако се окаже в последния момент момче идея си нямам тогава
 huhhuh.gif . Иска ми се нещо звучно и нестандартно, ама де да знам какво да бъде crazy
http://www.moetodete.bg/namelists_А_0.html на този сайт може да си изберете нещо и да разберете от къде произлиза...
« Последна редакция: август 23, 2010, 17:59:39 от elen4e13 » Активен
nadi711
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #23 -: август 26, 2010, 14:03:46 »

И ние в момента обсъждаме варианти за името.Моите фаворити за сега са:
Божидар
Владимир
Добромир
Християн
Станимир

Долу-горе всичко ми е се върти около тия имена.Вие какво ще кажете? blush
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 26, 2010, 14:12:14 »

И ние сме си харесали Добромир като втори избор за мъжко име (като му дойде времето де).  good
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 27, 2010, 11:15:22 »

Имам нужда от помощ за идеи за галено име на Симеон, освен Симо и Мони, някакви идеи... Wink
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 27, 2010, 12:02:41 »

nadi711, всички имената са много хубави, но имай впредвид как звучат и на галено. Вие може да не харесвате галени имена, но с течение на годините неговите познати ще го назовават на галено.  good
Marri, имам познат с това име и му викаме Симо, на мен лично ми харесва. Мони също е много готино, но още като е мъничък, после като порасне голям и силен мъж и започне за "върти" гаджета, може да му е неудобно, да се представи като Мони. Това е лично мнение.  good
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #27 -: август 27, 2010, 12:02:51 »

Аз поне не се сещам за други. И ние сме избрали това име, но ................  pardon
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 28, 2010, 17:40:54 »

Мончо  laugh laugh laugh laugh laugh laugh
В моя край така казваме на Симеон-овците!


Имам нужда от помощ за идеи за галено име на Симеон, освен Симо и Мони, някакви идеи... Wink
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 28, 2010, 17:55:53 »

...Мони също е много готино, но още като е мъничък, после като порасне голям и силен мъж ...

Свекър ми се казва Симеон, генерал от ВВС,и въпреки това всички го наричат Мони (когато не се обръщат към него с чин и фамилия, де  smile ) Така че не мисля, че това е проблем.  good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines