Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 20:09:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -15"  (Прочетена 230716 пъти)
 
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: януари 24, 2011, 01:27:06 »

Мануела даже роклята е в най-новия им албум пуснат във ФБ

ДА, аз от там я видях! И се чуех тяхна ли е, затова им писах, понеже в сайта им я няма, но пък явно е по поръчка...  Girl_hide
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: януари 25, 2011, 18:09:10 »

Manuela, http://cgi.ebay.co.uk/Bride-wedding-dress-white-ivory-stock-SZ-6-8-10-12-1416-/300513241638?pt=UK_Wedding_Clothing&var=&hash=item8bb35dc9f0 tease


 Момичетааааааа :'( тооо мръсен и подъл китаец, от когото си бях харесала роклята ме мотае нещо, а аз съм в чуденка каквоо да правя.
Предисторията: харесах си топ селър продавач. Препоръчан от българка. Харесах си рокля, по-точно дантелата и питах дали може да я попроменят малко. Пратих му нагледно снимки. Каза ок. Обаче иска да му я платя сега, след като е готова да ми прати снимки и ако я одобря, праща към бг.
Това ми е писал жълтуркото

HI,$199 USD including shipping cost is fine.Please give me your paypal email address and I will send you invoice via paypal,and because we have Spring Festival holiday now so if you place your order now we can send at the beginning of Mar.And we can take pictures to you if dress finished and ship after you satisfy but please remind me after you paid,because we not take picturses for all customers,thanks!

Няколко пъти го натискам за снимка на дантелата, но отказва. Дантелата е фантастична на снимка и съм влюбена в нея. Не искам да рискувам, ама нещо ме гложди...
Искам съвет!

Някой ще се навие ли да му иска снимка на роклята през неговия акаунт в и-бей, плииийз!
« Последна редакция: януари 25, 2011, 18:44:33 от posum » Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #437 -: януари 25, 2011, 21:00:02 »

виж дали имаше 90 дни за refund в пейпал... ако имаш - давай смело, ще ти върнат парите smile
или му кажи, че ако не ти прати снимка на дантелата, няма да си поръчаш..че не се чувстваш сигурна в избора и т.н.. все ще измислиш нещо в този стил smile
« Последна редакция: януари 25, 2011, 21:22:34 от karamelche_ » Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: януари 25, 2011, 21:54:34 »

Manuela, http://cgi.ebay.co.uk/Bride-wedding-dress-white-ivory-stock-SZ-6-8-10-12-1416-/300513241638?pt=UK_Wedding_Clothing&var=&hash=item8bb35dc9f0 tease


 Момичетааааааа :'( тооо мръсен и подъл китаец, от когото си бях харесала роклята ме мотае нещо, а аз съм в чуденка каквоо да правя.
Предисторията: харесах си топ селър продавач. Препоръчан от българка. Харесах си рокля, по-точно дантелата и питах дали може да я попроменят малко. Пратих му нагледно снимки. Каза ок. Обаче иска да му я платя сега, след като е готова да ми прати снимки и ако я одобря, праща към бг.
Това ми е писал жълтуркото

HI,$199 USD including shipping cost is fine.Please give me your paypal email address and I will send you invoice via paypal,and because we have Spring Festival holiday now so if you place your order now we can send at the beginning of Mar.And we can take pictures to you if dress finished and ship after you satisfy but please remind me after you paid,because we not take picturses for all customers,thanks!

Няколко пъти го натискам за снимка на дантелата, но отказва. Дантелата е фантастична на снимка и съм влюбена в нея. Не искам да рискувам, ама нещо ме гложди...
Искам съвет!

Някой ще се навие ли да му иска снимка на роклята през неговия акаунт в и-бей, плииийз!


Ейййй, каква си самооо, как успя да я откриешшшш, БЛАГОДАРЯ ТИИИ smilesmilesmile
Скъпа, ЖЪЛТУРКОТО те мотае, не му се връзвай! Не е попаднал на правилната булка...  beating
Къде ги има тия да платиш преди да си видял стоката? Хах!
Ще ти дам един съвет... АЛЕГРА, имат страхотни дантели, защо не идеш да ги разгледаш... жълтия таласъм нещо не му вярвам поне аз лично...  blush
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #439 -: януари 25, 2011, 22:42:45 »

Може ли да ми кажете мнение за Valentins Bridal House? една от роклите, които съм харесала я има там .. и ценички горе-долу ?
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: януари 26, 2011, 10:29:55 »

аз също бях харесала рокля там и ми бяха казали че цените им са 1200-1500 лв. Ако искаш им прати запитаване по е-мейл за конкретната рокля, на мен тогава ми отговориха много бързо.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #441 -: януари 26, 2011, 10:43:40 »

Посум, Карамелче е права, в и-бей си има правила, виж дали важи клаузата за връщането на парите и продължавай да си пишеш с шивача. В крайна сметка е нормално той да иска предплата, иначе по интернет някой му поръчва, той влага в материали, шие и накрая бъдещата булка отсича, че нещо не й харесва и той увисва. В крайна сметка, рокли-бол, ама и булки - също, нека не сме така категорични, както мнението по-нагоре.

Някой скоро да е мерил рокли на ателие Симон - Гергана Симеонова? И да знае роклите от по-стари колекции на какви цени са ориентировъчно? Писах им, но нямам отговор засега. Моя приятелка се интересува и обещах да помагам.
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: януари 26, 2011, 10:48:45 »

Посум, Карамелче е права, в и-бей си има правила, виж дали важи клаузата за връщането на парите и продължавай да си пишеш с шивача. В крайна сметка е нормално той да иска предплата, иначе по интернет някой му поръчва, той влага в материали, шие и накрая бъдещата булка отсича, че нещо не й харесва и той увисва. В крайна сметка, рокли-бол, ама и булки - също, нека не сме така категорични, както мнението по-нагоре.

Някой скоро да е мерил рокли на ателие Симон - Гергана Симеонова? И да знае роклите от по-стари колекции на какви цени са ориентировъчно? Писах им, но нямам отговор засега. Моя приятелка се интересува и обещах да помагам.


Нещо против мнението ми ли имаш, или аз се обърках..  smile
Няма от какво да се притеснява, защото като не му я иска, утре ще я снима и ще я пусне отново на пазар и вече с готова снимка някоя булка ще се върже... Определено има нещо гнило и аз лично няма да подхранвам надеждите и, защото ми е съвестно да развалят деня на една булка smile
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #443 -: януари 26, 2011, 15:47:07 »

писах им мейл.. дали я имат налична..за да я видя и меря..чакам отговор smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: януари 26, 2011, 16:26:06 »

Момичета ,отклонявате се - за и-бей  и роклит онлайн си има друга темичка
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: януари 26, 2011, 16:30:42 »

според мен ибей са си супер, в краен случаи може да се плати с кредитна карта и така имаш двойна застраховка. А щом китеца ина висок рейтинг не би трябвало да е измама ако примерно има 1000 доволни от него булки надали сам си е играл да си напише коментарите  Wink Сори че е офтопик Offtopic Offtopic
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: януари 26, 2011, 16:37:52 »

Продължаваме по същество  smile
Роклята на Никол Ричи - страхотна и креативна! Махаш пухкавата част и имаш 2 рокли - втората прилепнала по тялото бродерия... доста интересно и неизморяващо smile Толкова красоти на тоз исвят, сега тотално се обърках какво искам за сватбата, тази идея е невероятна, особено с този пояс на корема, стои супер суперрр красиво!



Активен
Mauve
Ентусиаст
**
Публикации: 66



« Отговор #447 -: януари 27, 2011, 11:57:48 »

Дами, някакви отзиви от сватбен салон Симон с дизайнер Гергана Симеонова?  scratch one-s head
Активен
Кеди
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #448 -: януари 27, 2011, 12:56:13 »

Продължаваме по същество  smile
Роклята на Никол Ричи - страхотна и креативна! Махаш пухкавата част и имаш 2 рокли - втората прилепнала по тялото бродерия... доста интересно и неизморяващо smile Толкова красоти на тоз исвят, сега тотално се обърках какво искам за сватбата, тази идея е невероятна, особено с този пояс на корема, стои супер суперрр красиво!





много е гот допада ми само дето е запо-хладно време с тези ръкавки
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #449 -: януари 27, 2011, 13:01:38 »

Много интересна идея дава Никол!  good Допада ми!
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines