Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 20:53:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински рокли -15"  (Прочетена 230717 пъти)
 
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #15 -: юли 14, 2010, 10:32:57 »

smile Аз така или иначе съм по-пълничка и от "едричката" манекента.
 pleasantry
Ще ходя тези дни да меря долу съм ви показала как ще е ... така,че даже "побългарения" вариант е по-адекватен на желанията ми,а за по-горе май ще ми придава излишен обем  huhhuh.gif.А за високата талия мерила съм и наистина това е моята рокля. За бременност  biggrin,ако има съмнения явно трябва да е по въздушно-капков път от 2000 километра  tease .
Аз не искам да съм много "надиплена" ,че ми придава излишен обем  nea .
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 14, 2010, 12:41:42 »

Мацки, aз малко наникъде се включвам, но искам да споделя за обръчите. Моите бяха безобрано неудобни, по-скоро най-долния. Роклята ми беше с доста обем и по повода обръча-долния беше доста голям...Беше поставен много ниско долу на роклята и постоянно го настъпвах с обувките. Казвам ви, ужасно неудобно. За това като ходите за рокля много внимавайте къде ви слагат обръчите, за да не се спъвате цяла вечер.
Активен
Gnometo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #17 -: юли 15, 2010, 13:35:20 »

Момичета, мечтаех си за този ден!
 yahoo ИМАМ РОКЛЯ  yahoo  danceg  tease
Благодаря на всички, които помогнаха с мнения и инфо!  good
P.S. Снимка в галерията
Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #18 -: юли 15, 2010, 17:17:03 »

zdravejte, haresah si roklq, no se okaza ,4e v Bg e 1800 lv  Oh my ...- koeto mi se struva mnogo. namerih sa6tiq model v ebay i e na mn po-niska cena. nqkoi ima li vpe4atleniq i ako da da gi spodeli s men ,molq.

P.S. ve4e igraq na targ za neq. danceg


Модератор: Писането на кирилица е задължително!
« Последна редакция: юли 16, 2010, 10:46:14 от maria_lakova » Активен
Злате
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #19 -: юли 15, 2010, 19:00:23 »

Маги Сотеро е страхотна, наскоро ми се наби в очите, и цените разбира се (  pardon ), ама е основателно де. Обаче се реших да не си дам всичките пари за роклята, ще търся нещо хубавичко и по-евтинко.
Кате, и аз там си харесах доста неща, успех в търга  good
Гномето, я кажи за роклята, много е сладурска smile
Пебълс, страхотни обяснения си дала за високата талия  funnytooth преди много години и аз си мислех за висока талия, ама оттогава успях да сваля малко и има още време да смъкна още малко, та сега търся нещо с талия.
По принцип това ми се върти за тукашната сватба, понеже ще е само подпис в съда, и после ще съберем някой приятели и който дошъл от БГ, тоест нищо голямо. Та ще ми е функционална, и за след сватбата Wink Роклята на Злат�
Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #20 -: юли 16, 2010, 10:33:16 »

Zlate,az spe4elih targa, no mi se struva malko samnitelno, za6toto e "bez pari".  no sled kato vzemem pod vnimanie fakta,4e prodava4a e ot 6anhaj - maj vs e ok. Wink dano kato q platq vs naistina da e ramkite na normalnoto. :danceg:6te pi6a za podrobnosti.

Модератор: Писането на кирилица е задължително!
« Последна редакция: юли 16, 2010, 10:45:39 от maria_lakova » Активен
Zafira
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #21 -: юли 17, 2010, 21:37:01 »

Много добре е написала pebbles за високата талия и родата. Аз също много харесвам рокли с висока талия, но като знам как щяха да реагират роднините... щеше да е шушукане целия ден. А и повечето продавачки в сватбените магазини ме питаха: "Ама Вие да не сте бременна?" Ех тия стереотипи, тия преразсъдъци. И в крайна сметка минах на друг модел.
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 18, 2010, 17:30:42 »

момичета - помощ  give_rose
шия си рокля в асеновград, избрахме ето тези неща за украсителните шевове , но дизайнерката не може да ги намери - донесли са й няколко за мостра, но за момента доставчикът е неоткриваем. виждали ли сте нещо подобно по шивашките магазини? представлява метална лента от кръгчета с дупки по средата, производителят е турски - eforteks. моите са сребърни. в общи линии положението е сериозно - без тях роклята просто няма да стане  sad
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 18, 2010, 19:24:05 »

ако питаш къде в софия би могло да се намерят - провери в магазините за платове на едро и дребно на хр. ботев, както и в кинкалериите на пиротска и малките магазинчета около женски пазар.

успех!
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #24 -: юли 18, 2010, 21:14:35 »

Момичета  give_rose
Вав събота роклята ми ще е готоваааааааааааа  Bravo yahoo нямам тарпениеееееееееееее ще сложа снимки ако любопиткото не е вкащи  funnytooth Категорично ми е казал , че не иска да я вижда до деня на сватбата
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 20, 2010, 11:57:23 »

момичета, да имате някой познат в истанбул? ако е възможно да ми купи лентата, за която писах по - горе и да я изпрати по рейса? положението е безнадеждно - в софия няма такива, обиколих всички кинкалерии в центъра, а с полу-готова рокля ... няма как да стане  help ще съм благодарна за всеки съвет и помощ
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 20, 2010, 13:53:43 »

 :offtopic:не съм вярвала, че в БГ няма такива ширити, ако беше казала по-рано щях да ти донеса от Америка, но вече се прибрах, нямат ли по шивашките ателиета?
Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #27 -: юли 21, 2010, 11:00:16 »

Здравейте, момичета. Както писах преди няколко дена спечелих търг в ebay за булченска рокля. Имам малко затрунение с плащането (изкарвам си Visa), но ще я поръчвам. Някой може ли да ми даде някакви съвети и напътствия, или просто да сподели ако си е купил рокля от там.
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 21, 2010, 11:12:10 »

evane, ходи ли по кинкалериите на ул. Цар Симеон - успоредна е на Пиротска и Екзарх Йосиф в посока гарата. На тази уличка има 2-3 кинкалерии, които зареждат точно с турски стоки и има много богат избор на всякакви ширити smile
Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #29 -: юли 21, 2010, 11:13:30 »

 help имам още един въпрос - как да определя размера на булченската рокля. продавача ми е написал цял ферман с мерките, които са му необходими, но все пак нека да знам какъв номер сам.  Wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines