Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 18:13:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вярвате ли в магии?  (Прочетена 7245 пъти)
 
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« -: юли 11, 2007, 12:22:06 »

Може да ви се стори тъп въпрос, ама винаги съм се питала имали наистина такова нещо като магия, всички ли гледачки си измислят че на някои "му е направена магия" ?
Ще се радвам да споделите  good
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 11, 2007, 12:41:13 »

Ами , аз съм с много смесени чувства . До преди 2 години не вярвах , но майка ми се разболя 2005г. Беше много зле и въпреки ,че е лекар  и  има приятели лекари, не успяха да разбареат от къде идват болките. Какви ли не изследвания си прави- пълни кръвни, туморни маркери, скенер  да не ги изброявам, но нищо всичко беше в нормата си.После майка ми разбра,че бившата жена на мъжа й се хвалила ,че направила магия на майка ми с фатален край  ,за да може Иван (мъжа на майка ми) да се върне при нея. Та незнам, със смесени чувства съм...Майка ми се принуди да отиде при лечителки, които в интерес на истината и помогнаха и сега отново е добре.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 11, 2007, 12:46:15 »

Miri, и аз мисля като теб, моята майка също беше болна и врачки и казаха, че и е правена магия и и помогнаха!!!!!! good може пък да има някои тъмни сили, които влияят на живота на хората!!!!! diablo
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 11, 2007, 14:44:39 »

Аз определено мисля, че такова нещо като магии не може да съществува. Още повече, че съм християнка и съм твърдо против такива измислици. Разни шарлатанки, които се чудят как да вземат паричките на хора, които си имат сериозен проблем или са в някакъ вид безизходица.
Магии-НЕ. По-скоро някакъв вид негативна енергия, която се предава на хората. Незнам, но мисля, че негативната енергия и един лош поглед понякога влияят много по зле от всичко друго.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 11, 2007, 14:54:58 »

digita, именно магията е негативна енергия, която се изпраща към даден човек.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 11, 2007, 14:57:46 »

никой не го вярва докато не се случи и не пожелавам и на най-лошия ми враг да му се случи!!!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 11, 2007, 15:17:12 »

никой не го вярва докато не се случи и не пожелавам и на най-лошия ми враг да му се случи!!!

Права си и аз не вярвах и отричах всичко такова, но след като майчето ми беше засегната изживяхме 4 кошмарни месеца докато тя се оправи. На никого не му пожелавам това ....
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 11, 2007, 20:03:40 »

Аз също съм с противоречиви мнения, дълги години нещастието преследваше семейство ни, баща ми боледуваше, случваха се едно след други ужасно лоши неща със семейството, нямаше обяснение, майка ми не вярва по принцип във врачки, ама след безобразно много опити(безуспешни) в продължение на 10 години да оправят нещата, най-после се придумаха да идат, разбира се срещаха и много шарлатани, да не казвам че само такива, но една от тях, незнам какво им каза, какво направи, но след месец два имаше коренна разлика във абсолютно всичко, най-вече болестта на баща ми  си отмина все едно никога не я е имало...

а що се отнася за християнството, незнам дали го има като ритуал ама на мен ми отряза попа при кръщенето кичур коса и ми каза да го слагам под възглавницата преди всеки изпит в живота, който ми предстоял...  pleasantry още се чудя това дали е част от кръщенето или и аз незнам... girl_impossible
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 11, 2007, 20:13:18 »

а що се отнася за християнството, незнам дали го има като ритуал ама на мен ми отряза попа при кръщенето кичур коса и ми каза да го слагам под възглавницата преди всеки изпит в живота, който ми предстоял...  pleasantry още се чудя това дали е част от кръщенето или и аз незнам... girl_impossible
На кръщенето се отрязва кичур коса по принцип, но това за под възглавницата преди изпит или може би вобще преди важно събитие за пръв път го чувам  crazy и ме накара да се замисля какво ли се прави с тези кичури  и къде ли е моя  Girl_sing
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 11, 2007, 20:30:35 »

а що се отнася за християнството, незнам дали го има като ритуал ама на мен ми отряза попа при кръщенето кичур коса и ми каза да го слагам под възглавницата преди всеки изпит в живота, който ми предстоял...  pleasantry още се чудя това дали е част от кръщенето или и аз незнам... girl_impossible
На кръщенето се отрязва кичур коса по принцип, но това за под възглавницата преди изпит или може би вобще преди важно събитие за пръв път го чувам  crazy и ме накара да се замисля какво ли се прави с тези кичури  и къде ли е моя  Girl_sing

И аз не съм го чувала това "за под възглавницата" Oh my ... Моят кичур си знам къде е, но никой не ми е казвал да го слагам под възглавницата!!!
Може би е нещо като внушение, нещо, което ни кара да вярваме в хубавия край на предстоящото ни начинание - изпит или друго важно събитие!!! Wink
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 11, 2007, 21:47:09 »

Аз донякъде бих казала, че вярвам в магии за нещастие и болести, защото знам че има много злобни хора, способни на всичко, за да навредят на някого, но вярвам и в друго - в силата на добрите мисли. Когато човек настрои подсъзнанието и съзнанието си на позитивна вълна, започват да му се случват хубави неща, по този начин човек вика добра енергия при себе си и може да я насочва и към околните. Аз лично, когато нещо неприятно се случи на близките ми, винаги започвам да си представям как всичко се оправя и да си го повтарям докато не го повярвам и когато го повярвам, нещата наистина са тръгвали към подобрение. Ако искате ми вярвайте, но наистина съм го забелязвала!
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 12, 2007, 09:27:03 »

prin4ipessa, много хубаво го каза... така си е  good

снощи ми спря нета, точно като бях написала, че тва с косата под въглавницата се оказа че е измишльотина на попа, майка така ми каза.. ама защо, как му е хрумнало, на мен ми мяза на вуду магия  laugh как е възможно някакъв УЖ божи служител да си измисля такива неща  angry  shok
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 12, 2007, 09:42:52 »

Аз по принцип съм религиозна, никога не съм ходила, при врачки, гедачки и други подобни глупости, първо защото е грешно човек да се занимава с такива глупости и второ, защото с положително мислене и Божията помощ, всичко се нарежда!!! Напълно съм съгласна с prin4ipessa!!! Положителното мислене и отношение към живота и околните е ключа към щастието, вътрешния мир и спокойствието!!! Е, то не става веднага, като с вълшебна пручица, но с постоянство, всичко се оправя! И когато накой от вас се обръщат за помощ към Бог с молитви, а желанията им не се сбъдват веднага, да помислят какво те са направили за него, че искат той да помогне на тях? Хпрата сме неблагодарни и бързо забравяме и масово, само когато сме в беда или имаме нужда ходим на църква да запалим свещ или се молим, а когато чудото стане, колко се сещат да благодарят, да жертват нещо от себе си??? Или колко от нас ходят на църква, без да имат нужда или проблем? Освен положителен, човек трябва да е и благодарен, дори и за малкото, което има!!!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines