Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 18:46:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на spzd - 29.07.2010  (Прочетена 10472 пъти)
 
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #15 -: юли 15, 2010, 21:36:07 »

Днес си поръчах букета и този за колата, както и бутонерите и възглавничка за халките от живи цветя. Поръчах ги в една сватбена агенция, защото бях разглеждала техни снимки и ми харесаха нещата, сториха ми се много любезни момичетата.
Активен
falenopsis
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #16 -: юли 21, 2010, 12:12:28 »

Как върви подготовката, как са нещата? Гледам, не останало никакво време. То сега са най- вихрените и безметежни дни  smile заедно с тези след сватбата, де  Wink
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #17 -: юли 22, 2010, 08:12:10 »

Ужас е направо.
Първо успях да се разболея- кихам, тече ми носа, с температура съм, не смея да взема атнибиотици,  защото с мъжа ми правим опити за бебе и ми се струва неуместно. Това се случи благодарение на усилените климатици в магазините и най-вече в един в който висяхме час да избираме костюм на младоженеца.
С младоженеца сме до никъде- от неговия номер няма костюм с хубава кройка, уж поръчахме един за петък пък ще видим.
С фризъора същата работа вече 3та неуспешна прическа- направо изпадам в ужас.
В общи линии сме под стрес, дано нещата да се оправят,че никакво време няма.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 22, 2010, 08:24:51 »

Мила, не се шашкай, който е решил не е останал неоженен blum. Пък останалото са подробности. И дори да отидеш в салона в квартала само да те издухат, пак ще си най-хубавата булка. Не си струва заради такива неща да си вредиш на здравето. Лъжичка - две "майната му" и чайчета и парацетамол. Имаш си майка и свекърва, които да търчат, ако излезе нещо спешно. Опитът показва, че направо разцъфтяват като им се възложи нещо, за да могат и те да "умрат от притеснение, бързане и там, каквото друго препятствие има"
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 22, 2010, 10:01:09 »

spzd, бързо оздравяване ти пожелавам и наистина спокойна последна седмица, доколкото е възможно разбира се.
Слушай pebbles, много е права.  Wink

 Offtopic pebbles, по-добре просто не можеше да се каже:
Лъжичка - две "майната му" и чайчета и парацетамол.
...
Опитът показва, че направо разцъфтяват като им се възложи нещо, за да могат и те да "умрат от притеснение, бързане и там, каквото друго препятствие има"

 funnytooth
Активен
falenopsis
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #20 -: юли 22, 2010, 10:59:40 »

Преди 10 години, първата ми сватба, така се бях шашнала... Около 3 дни преди сватбата, вече косата подготвена - боядисана в салон, направиха ми нов цвят, не успяха същия да докарат..., роклята вече в къщи, всичко на лице. Облякох се, понагласих се и се погледнах в огледалото. Идеше ми да зарева! Реших, че ще съм най- смотаната булка на света - с тази тъпа рокля, гадна прическа и аз грозна - ужасссс......   angry  Е, само емоции. В крайна сметка бях много хубава булка и сега си гледам снимките и си се радвам, колко хубава съм била. Но тогава, от напрежение виждах всичко криво и черно. Така, че не се отдавай на паниката  Wink
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #21 -: юли 23, 2010, 08:17:23 »

Ох, благодаря ви, но за съжаление всичко сама си правя и много помощ нямам,дори ме товарят с повече неща и негативни емоции. Вчера въпреки че се чувствах много зле- болна, цял ден тичах, не бях яла и даже нямах време и за парацетамол. От свекървата помощ никаква нямам- тя само нарежда от далече,ще дойде само за събитието. Майка ми е много заета с работата си и също.
Вчера бях на нова пробна прическа- мисля че се получи нещо, въпреки че явно на мен прибрана коса не ми отива много и не мога да се възприема вобще.
Мъжа ми каза- не се безспокой мило и без прическа да дойдеш пак ще те взема. Хареса му прическата, но каза че на снимките тя няма да  се вижда и в лице ще изглеждам само с прибрана коса, което ме наведе на мисълта че  май не е добре.
Утре има рожден ден и ще отида да се направя пак- този път само навита на маша и леко прибрана с две красиви фиби, пък ще видим резултата и окончателно ще реша.
Надявам се днес костюма да е готов и да си отдъхна поне малко, иначе ме чака пак голямо обикаляне.
Активен
falenopsis
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #22 -: юли 26, 2010, 12:44:34 »

Ако наистина не ти отива с прибрана коса, не си прави прическа с прибрана коса. То не е задължително. Има прекрасни булки с разпуснати и разпилени коси...
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 27, 2010, 14:51:03 »

Хей, spzd, как е настроението? Още само два дни остават.  Bravo
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 29, 2010, 14:55:44 »

 Сватбаааа

Мила spzd, вече би трябвало официално да сте обявени за съпруг и съпруга!!!
Честито!!!!! Пожелавам ви много любов, разбирателство и да запазите тръпката от днешния ден завинаги в сърцата си, за да може в трудни моменти да ви крепи и да вървите заедно напред!!!

 nazdrave Горчиво!!!  smile
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #25 -: юли 29, 2010, 16:15:23 »

ЧЕСТИТО!!!   weddingday
Пожелавам ви много любов, късмет и щастливи моменти заедно!
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 29, 2010, 16:41:04 »

ЧЕСТИТО!!!! Много хубав и изпълнен с любов съвместен път!
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 30, 2010, 09:54:39 »

Честитооо! give_rose
Вървете винаги ръка за ръка и се обичайте все повече с времето! Желая ви много хармония и семейно щастие!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 30, 2010, 10:14:24 »

ЧЕСТИТО!  give_rose
Много семейно щастлие и само с красиви моменти да е наситен животът ви!  nazdrave
Активен
falenopsis
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #29 -: юли 30, 2010, 15:47:03 »

Честито и от мен! Очаквам снимки!  smile
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines