Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 07:27:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани бебчета ЮЛИ-АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ 8"  (Прочетена 34645 пъти)
 
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 01, 2010, 23:44:56 »

И ние бяхме на консултация и уж предния път яко ни стреснаха ,че всеки момент едва ли не бебчо ще доиде,а сега...днес ни казаха,че както нямам никакви контракции и нулево разкритие едва ли ще е скоро. nea 
_matilda_ и аз имам болки в кръста ,чесно казано имах през по голямата част на бременността ,но от края на 8 ми месец се засилиха чуствително,така че според мен си е в реда на нещата,но винаги можеш и доки да питаш  good
wanting, наистина това с пола е малко стряскашто особенно ако вече човек си е свикнал с мисълта за това какво ще е бебчето.Но на мъжът ми най-добрия му приятел от 3 ти месец до края все момиче го виждаха,а се роди момченце. pardon
Активен
radeni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49


Моето малко съкровище!


« Отговор #16 -: юли 05, 2010, 14:31:30 »

Хайде бъдещи мамчета на летните бебчета, пишете че темичката запустява! smile Как сте, как се чувствате? При мен напоследък ми е отпаднало, замаено и некомфортно sad. Правих си изследвания на кръв и урина - хемоглобина ми е 101 - под нормата, също така и имам повишено ниво на левкоцити в урината, незнам на какво се дължи това...В края на месеца ще ми взимат влагалищен секрет и ще разберем какво има.  Дано всичко  е наред както с мен така и с бебето!!! good
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #17 -: юли 05, 2010, 16:32:35 »

Здравейте и от нас  give_rose И ние бяхме на лекар но отчета ни се свежда до две думи всичко е ОК  Wink Много оредя темета може би и защото е време за отпуски , за пола ..какво да ви кажа - каквото излезе .Вероятността да се види че е момиченце е много по голяма от колкото обратното.Колежка на майка ми акушерка - със специално внимание  pleasantry цяла бременност и казваха момче а накрая пикла  tease Та така и аз сега казаха момче но да видим не остана много , леко бременеене на всички, повече почивка и разходки kiss
Активен
wanting
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 05, 2010, 20:00:56 »

момичета, хайде и аз да се разпиша:)
ние напоследък бяхме на вълна пазаруване...вече сме почти готови...от днес започнах да пера дрешките и да ги гладя  smile та се поизморих днес...но няма какво да правя иначе вкъщи pardon
на ЖК сме на 12, иначе нищо интересно...пак ми отекоха краката в жегите и така:)
вие приготвихте ли вече чантите за родилното?
аз чакам да вляза официално в деветия... girl_wink
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 05, 2010, 22:06:51 »

Ами аз за чантата съм се замислила вече и ще я стягам,нищо не пречи малко по-рано,обаче не знам точно какво ще ми трябва и чакам в сряда да мина на преглед,та да питам докторката.
Активен
allisa
Сватбар
***
Публикации: 162



« Отговор #20 -: юли 06, 2010, 11:06:15 »

В интернет има множество примерни списъци на нещата, които са необходими за родилното. Свалих си един, след това го пратих на приятелка, която скоро ражда в болницата, където ще раждам и аз и така се получи перфектният вариант  good. Няма нужда да казвам, че моята чанта е готова от много време - при оставащите дни, съвсем логично  Wink.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #21 -: юли 06, 2010, 13:49:37 »

Аз пък само пера, без да гладя, хи хи, че много мразя да гладя. Въпреки че бебешорските неща сигурно се гладят много лесно. Все се успокоявам, че ще ги изгладя наведнъж след последните покупки, които планирам към края на тази седмица, но хайде да видим  Wink.

Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 06, 2010, 14:19:40 »

rozovka, и аз не обичам гладенето. Обаче бебешорските неща ги гладя с такъв кеф, направо не мога да се позная. Покрай тях и мъжът ми намаза две-три изгладени ризи да не се чувства пренебрегнат човека.  funnytooth
Vessi, направо не мога да повярвам, че още не може да се види пола на бебчо. Каквото такова, важното да е здравичко, обаче любопитството сигурно е голямо. smile
Аз утре съм на ЖК за запис на тонове, така че утре ще дам отчет. Засега сме си 2 в 1 с бебчо.
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 06, 2010, 15:03:38 »

rozovka, и аз не обичам гладенето. Обаче бебешорските неща ги гладя с такъв кеф, направо не мога да се позная. Покрай тях и мъжът ми намаза две-три изгладени ризи да не се чувства пренебрегнат човека.
  goodpost точно така се получи и при мен, много е готино чувството да гладиш мъничките сладурски дрешки..аз малко се поуморих с чершавчетата и пелените, но си ги разделихме с майка ми..
багажът за болницата и на мен ми е готов, макар че нямам чуството че скоро ще раждам  blush , и аз като алиса се ръководех от списък в интернет, а на следващия преглед при доктора, който ще ме изражда ще питам и конкретно в тази болница какво се иска... галки на всички по пупите  give_rose
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 06, 2010, 17:19:48 »

Здравейте сладкишчета  :girlhide:Браво на напредналите мамита с покупките и с прането, аз все още се поослушвам и то не защото нямам желание, ами защото непрекъснато ми повтарят, че е още рано и имало време...Ама пусто нетърпение ;)Относно пола на бебока, да ви се пооплача, че май само вие бихте ме разбрали-на прегледите ни казаха и потвърдиха,че ще имаме момиченце, обаче всякакви други"специалисти" където и да отида все ми наговарят момче ще е,момче...Коремът ми бил еди какъв си, това че много ритало и хиляди други бабини диветини-в началото не обръщах внимание, в крайна сметка бебо си е бебо, каквото и да е е нашето чуденце,но напоследък много започнах да се нервирам и даже днес на рев ме избива  cray Много мразя така да ми се натякват разни мисли, като например това, че сме избързали с таткото за покупките, трябвало да чакаме да се роди и тогава... Налага се да си крием покупките crazy  И такива работи...
Иначе се чувстваме идеално, на преглед сме на 16-ти, а от 27-ми излизам по майчинство  yahoo
Много целувки и галки по тумбетата и най-най-щастливите финални метри-още мъничко ни остана kiss2
« Последна редакция: юли 06, 2010, 17:22:13 от Ani » Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 06, 2010, 18:39:58 »

Момичета, аз мнооого отдавна не съм пускала отчет, но то е защото няма какво да пиша, всичко изглежда наред danceg
Но понеже заговорихте за пола... та и аз да се оплача sad
На втората фетална морфология ни казаха момиче... преди около месец бяхме на ехография на сърчицето при друг лекар и той каза "момче" ,аз  Oh my ... , таткото така се въодушеви yahoo... а аз "Докторе, сигурен ли сте, казаха ни момиче?" и той"Ми чакай пак да видя, ми много е близо до плацентата, ми то това май е пъпната връв..ми май е момиче, но си оставям 5% вероятност за момче".
Та сега съм на трета ФМ, да видим там какво ще кажат ( то е ясно, че е момиче, но поне таткото да се убеди Girl_hide)
Искам да попитам има ли желаещи за записване на "Отворени врати" в Шейново?
Активен
_matilda_
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #26 -: юли 06, 2010, 21:56:14 »

Да разпиша и аз някой друг ред. Утре съм на ЖК и доколкото разбрах ще разглеждаме по обстойно нещата. И списъка за болницата трябва да ми дадат, та и аз да почвам да си стягам багажленцето.  Иначе си риткаме много.  smile От към покупки и аз съм много зле. Направо даже ще си кажа че сме кръгла нула. Но смятам да не оставям нещата така и лека полека да започна да взимам някои нешица. Е поне знам че имаме кошара, която е още в магазина  huhhuh.gif ама скоро и нея ще вземем. Цунки на всички ви smile
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 06, 2010, 22:12:22 »

 Wink Изглежда не само мен ме шашкат за пола на бебока Wink Но важното е да са жизнени и здрави smile Стискам палци за хубави резултати на прегледите  Clover
« Последна редакция: юли 06, 2010, 22:16:25 от Ani » Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 07, 2010, 07:31:00 »

 :)Здравейте,сладуранки! give_rose
Да драсна и аз някой ред,сега се ориентирах ,че имаме нова темичка:) Разсеяна работа:)
При нас какво ново-миналата седмица бях на ЖК и бебчето се е обърнало с главичката надолу вече.Гледах сърчицето-толкова хубаво се виждаше,направо супер!Успокоих се с мерките на бебока средно 2200гр(знам,че  е относително,но все пак)Защото ме смъмрят,че малко съм качила като килограми,ама какво да се прави,като съм си над нормата.Организъм...Докторът ме успокои,че всичко си е наред,това не е мерило.Да видим дали няма пак да направи някой лупинг до края,въперки,че доки каза,че вероятността е много малка.
Ани това за другите "спецове" все едно аз съм го писала.И на нас ни казват момиченце докторите,а другите гадаят по това как съм изглеждала,че ще е момче.Не знам аз си чувствам повече ,че ще е момиче и дори ми става леко раздразнително,като твърдят обратното.Знам ,че не можем да сме на 100% сигурни все пак.Абе живо и здраво да е,няма да го върнем,ама и с тия предсказания по външния вид nea ,то работата си е до хормони и влиянието им в/у жената.
И аз се чудех време ли е вече да поизпера нещата и май ще се захващам днес или утре.Аз не съм купила всичко,защото имах ред забележки от баща ми и сестра ми ,че за тях не остава нищо.Та оставих и за тях и за кумовете и не знам там ...изненади.Имат списък и снимки  с какво съм взела.Да дерзаят.Ако нещо липсва ще взимаме вече ,след като се роди бебо.Явно все още доста хора се влияят от това-да се вземе след раждането на бебока.Чантата за родилното смятам тези дни да я постегна,взех някои неща,имам още да взимам.Но мисля ,че в рамките на няколко дни и аз ще я стегна.За успокоение,не че ако ида да раждам без чанта ще ме върнат.
Има ли други мами,на които не са им слушали още тоноветч на бебока?А и микробиология не са ми пускали? crazy
Айде,че много дълго стана.Аз трудно се наканвам да се разпиша,а после не мога да се спра. girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #29 -: юли 07, 2010, 15:19:28 »

Бори, на мен другата седмица ще ми слушат тонове и ще ми взимат секрет за микробиология. Тогава си имам час за лекар. Иначе за бебето май сме готови - почти всичко сме взели - остават вана, матрак и още някои неща, но са малко и не са спешни.
За познатите не им обръщайте внимание - то всеки много разбира от бебета и бременни жени. Това с формата на корема за мен са пълни глупости - зависи  от структурата на жената, как е застанало бебето, напълняване и др.
Иначе вече подготвям багажа за постъпване, май малко ми остана - основното е набавено. Мисля си някъде от 36 седмица да започна да пера и гладя, за сега още се доремонтираме и там трябва да приключваме разни неща, а времето си минава pardon
« Последна редакция: юли 07, 2010, 15:21:41 от vivianka » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines