Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 10:21:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани бебчета ЮЛИ-АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ 8"  (Прочетена 34648 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« -: юни 29, 2010, 18:21:25 »



Заповядайте, летни майчета, в темата, в която да споделяте всички трепети и вълнения покрай очакването на най - великото събитие в живота на човек..... Появата на новия човек ......




мама през ЮЛИ 

КатиНка  - 1 юли  stork-boy
matsinka - 10 юли
Scarlett - 14 юли  stork-boy
allisa - 16 юли
mi6kata_85 - 24 юли  stork-boy
emili85 - 27 юли
 petpet - 30 юли
 


мама през АВГУСТ 

Инка-маслинка  - 2 август  stork-gurl
digita - 5 август
pepina83 - 7 август
_matilda_  - 8 август
loni6666  - 9 август
rozovka - 9 август stork-boy
wanting - 13 август
chelseasw6 - 10 август
vivianka - 18 август stork-boy
krisssy - 21 август
radeni - 25 август
 

мама през СЕПТЕМВРИ 

eliss - 02 септември
Harmonia - 03 септември
Ani - 10 септември
valka27 - 22 септември
palmirka - 23 септември
valentina83 - 25 септември

За да излизате на 1-ва страница пращайте данните(ник,термин и ТЕМА) на ЛС.
Лека бременност  give_rose
« Последна редакция: август 01, 2010, 09:37:15 от Данитка » Активен
radeni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49


Моето малко съкровище!


« Отговор #1 -: юни 29, 2010, 18:55:48 »

Мили бъдещи мамчета, как сте как се чувствате? Аз лично вече често се иморявам, задъхвам , но пък бебчето ми като се размърда и започне да прави бабунки в корема на мама ми става тоолкова хубаво, че не мога да го опиша! good smile yahoo. Разбрах за Катинка че е родила да й е честито синчето , живо и здраво да е! give_rose
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 29, 2010, 20:47:10 »

А имаме си нова темичка  yahoo аз се чуствам прекрасно, нямам чуството че ще раждам скоро, въпреки че всички бебшки неща около мен говорят за обратното  sarcastic  а таткото все говори на корема ми: няма да излизаш още, нали smile а за изморяването няма начин.. с коремите напред няма как да не се задъхваме... 
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 29, 2010, 21:07:07 »

Ехе нова темичка smile Честито ви бъдещи мамчета! Лека бременност ви желая  girl_wink малко остана smile и ще си гушкате сладките бебенца! Momy
Активен
allisa
Сватбар
***
Публикации: 162



« Отговор #4 -: юни 29, 2010, 22:01:33 »

Започват да оредяват редиците ни. Първо Катето, след това... следващата юлка  smile. Има известен елемент на неизвестност и напрежение, като се има предвид, че бебетата рядко се раждат на термин. Нашите неща също вече са готови, само чакаме да видим кога ще ни се представи мъникът.
Активен
Ognena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 248



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 30, 2010, 08:26:07 »

Привет и от нас cap smile! Радвам се, че сте добре, наближават и нашите срещи yahoo, ама кога само мина това време Girl_hide.
Иначе ние вчера бяхме на късна ФМ - казаха, че всичко изглежда съвсем нормално, бебчо е добре и плацентата съвсем леко се е повдигнала, но все пак това е достатъчно в случая, за да не е прилежаща smile.
Иначе бебо е порастнал - вече е 1200кг и даже си има коса funnytooth  (добре, че му купихме гребен и четка ROFL). Момичета, знам, че за всяко бебче е индивидуално, но все пак 1200кг. не е ли малко за 30 г.с. (29.4 г.с.)? Все ми се искаше да е поне 3 кг. като се роди, то има време де. Ще се радвам ако споделите колко са порастнали вашите бебчовци.
Галки по коремчетата от нас.
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #6 -: юни 30, 2010, 09:15:35 »

Ognena всички бебчовци се развиват различно - ние в 28-ма седмица бяхме 1500-1600, но бебо си върви по-голям от самото начало, така че време има и няма повод за притеснение, според мен си е в границите на нормите.
Иначе бях на преглед в понеделник и се оказа, че доста сме дръпнали напред - от днес влизам в 33 седмица, а по ехографски мерки сме 36г.с. blum
Мъжа ми се бъзика с доктора и му каза, че сигурно има 3 кг и той като си взе мерки - само ни погледна и каза - да 3 кг сте (имаме толеранс с 200 гр нагоре - надолу), но нашят човек явно се е заел със задачата да расте и не си поплюва. Намаляли са ми малко водите, било нормално обаче pardon
Та така - доктора ми каза - Стягай багажа да ти е готов, може и след средата на юли да тръгне да излиза нашият малчо. И сега в събота ще си стягам багажа, да няма ранни изненади и ще си направим оставащите покупки за бебо
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 30, 2010, 09:19:39 »

Миличка, имам една табличка с приблизително тегло според седмиците. За 29г.с - около 1150гр, а за 30г.с - около 1320гр. Така че вашето бебче е с идеално тегло, не се притеснявай.  good
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 30, 2010, 09:48:50 »

Огнена,аз ходих на ЖК 30-та седмица и 2 дни и тогава бебчето тежеше 1550гр.,изобщо не се притеснявай за тези неща.
Активен
Ognena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 248



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 30, 2010, 16:10:38 »

Момичета, много ви благодаря за бързите отговори give_rose give_rose give_rose, страхотни сте!
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #10 -: юни 30, 2010, 16:14:23 »

Наслаждаай се на момента , моето инфо за 29 седмица е 1250г което сте рече че даже сте си малко дебелички:)))) От много неща зависи и при всеки е индивидуално така че споко и се зареди с позитивни мисли:))

http://www.myfelicitas.com/parent/za-ochakvashti-bebe-bremennostta-vreme-na-promeni/kalendar-na-bremennostta-sedmitza-28-ot-bremennostta-sedmitza-41-ot-bremennostta/73
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 30, 2010, 17:58:36 »

Ох, аз да се оплача, че имам странни болки в кръста и корема от днес. Уж минала по този път, но не помня точно какво чувствах предния път при контракциите  pardon И сега съм се шашнала да не е тръгнала мацката да излиза, че сме си с Ивон сами и незнам какво ще правя. Не че няма на кой да се обадя де, но предпочитах татито ни да се е прибрал като дойде момента.
Активен
_matilda_
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #12 -: юни 30, 2010, 20:52:19 »

Аз бих искала да попитам нещо. Напоследък кръста яко почна да ме боли. Ама то е само на моменти и не е някаква постоянна болка, ами е една такава пулсираща. Много ми е странно, ама и доста си боли.
От време на време и започва да ме боли корема. Болката е като при менструалните. Олееее, усещам че почвам да откачам   angry  smile ама просто не ми обръщайте внимание, ще ми мине. smile
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 01, 2010, 10:52:53 »

Честита ни нова темичка, момичета! Да я напълним само с положители емоции. smile
_matilda_, така както го описваш, ми звучи като подготвителни контракции. Няма страшно, организмът се подготвя за голямото събитие. smile
emilli85, стискам палци да устискате, докато се върне татито!
ognena, екстра си ти е бебчето на тегло. Те сега почват много стремглаво да наддават и ще видиш как на всеки следващ преглед ще те изненадва колко е пораснало.  good
При нас нищо ново след вчерашната ЖК (описала съм по-подробно в темичката). Нещата отиват към преносване според Док. Но когато тогава, нямам спешна работа.  pardon
Активен
wanting
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 01, 2010, 12:18:01 »

привет и от мен момичета smile честита темичка give_rose
аз да ви кажа миналата седмица бяхме на консултация за 45 дневния, и лекарката както го разглеждаше..изведнъж каза: "опааа, май има нещо м/у краката" shok..съответно аз изпаднах в шок..защото навсякъде ни казаха момиче..после я карах пак да гледа за пола...и каза,че нищо няма..явно й се било привидяло... angry и после седна да ми обяснява, че никога не можелода съм 100 %сигурна и т.н. girl_impossible
следобяд ще ходим за резултатиот последните изследвания...да видим хемоглобина как ни е и така...smile
а пък вчера взехме и креватче и скрин за дрешките на бебчо.. yahoo вече сме на финала с покупките.. smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines