Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 21:59:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Dinna – 24.07.2010!  (Прочетена 30115 пъти)
 
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #90 -: септември 06, 2010, 19:25:38 »

Ariel, Nadelina88, Asseto, Michelle много ви благодаря, ужасно сте мили give_rose

Ние най-накрая приключихме първата част на местенето, т.е. дойде фирмата да ни пренесе вещите. Моят мъж вече е във Франция, а аз ще продължавам да снова между 2 държави още един месец, докато официално се пренеса. Сега сме на етап 2 търсене на апартамент, но Мартин ще се занимава, защото пристигна първи там blum А аз ще използвам времето да наваксам с четене на каквото съм пропуснала от организацията на сватбите на момичетата danceg и да гледам снимки Asseto още чакаме твоите blum
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #91 -: септември 06, 2010, 21:47:04 »

Страхотен разказ !!! Много сьм развьлнувана, пресьздала си 200% настроението и магията на момента  girl_in_love girl_in_love girl_in_love Наистина  е пренасящо... Останах трогната  cray

По вьпроса за страховете и прочие, искам да кажа, че явно сте сьумели да изберете добьр хотел и екип, нещо, което аз лично не успях и имах много разочарования. Радвам се, че очакванията ви са се сврьхоправдали, от това по-хубаво няма  Bravo Bravo Bravo

За в бьдеще ви пожелавам дьлги години на семейно щастие и да остареете заедно, рька в рька, както сте били в сватбения си ден.

Честито !!  Clover Clover Clover
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: септември 07, 2010, 08:08:47 »

Dinna, аз нямах възможност да видя снимките от сватбата ви, затова ще те помоля да дадеш пак достъп до лина, ако може!  give_rose smile
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #93 -: септември 07, 2010, 12:49:23 »

Inaxastra много благодаря give_rose Наистина случихме на професионалисти благодаря много за пожеланията. smile

Lunno Momiche пратих ти линка на лични blum и честито пак за изпита ти. Мниого се радвам Bravo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #94 -: септември 07, 2010, 20:55:29 »

Сега пак гледах снимките и не мога да се вьздьржа - роклята и прическата ти са разкошни  girl_in_love girl_in_love girl_in_love А ти толкова фина... прекрасна си !!

Страхотно удоволствие е да се разглеждат вашите снимки. Всяка една от тях е пропита сьс щастие, което изпьлва просто като ги гледа човек  heart Girl_sing heart

Толкова настроение има в тях... Веднага си личи колко сте щастливи и колко изключително специален и сьщевремено естествен е бил вашият ден.

Боже на какви анализи се отворих... Ама нещо ми дойде вдьхновение...  blush
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: септември 08, 2010, 08:04:13 »

Dinna, много, много ти благодаря!
Вълшебни сте!  Girl_hide  Bravo give_rose
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: септември 08, 2010, 10:00:10 »

 Offtopic
... и да гледам снимки Asseto още чакаме твоите blum

Признавам си, виновна съм.  blush Но силно се надявам до края на идващия уикенд да сме ги отсели, смалили и качили някъде, тогава ще пусна и разказчето най-накрая (то по-скоро разказище се получи, ама...). Късно се прибираме и вечер сме тотално скапани, а имахме и други неща да свършим последните две седмици, та се проточи.
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #97 -: септември 08, 2010, 20:57:54 »

Inaxastra, Lunno Momiche много, много, много ви благодаря give_rose

Asseto ние чакаме blum знаем какво е след сватбата, така че като имаш време smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: септември 14, 2010, 14:44:47 »

PS Спрях линка със снимките, така че ако някой е пропуснал мога да пратя на лични Wink

Изках да ми остане свободни време и спокойно да прочета разказчето за сватбения ден и да ти се насладя като булка. Само, че изпуснах снимките  blush Ще чакам с нетърпение да ми изпратиш на лични линк, за да ви се полюбувам . heart

Разказът ти е много реалистичен. Пренесе ме в сватбения ви ден.
Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот! Дано тази магия, любовта и вниманието от близките ви хора никога не стихват!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines