Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 07:45:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Dinna – 24.07.2010!  (Прочетена 30099 пъти)
 
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #75 -: август 20, 2010, 16:02:53 »

Продължавам само да не ви досаждам give_rose

Пристигнахме с 20 мин по рано пред църквата и сигурно сме единствените младоженци, които не закъсняха подобаващо blum Голяма част от гостите стояха пред църквата и чакаха пристигането, а другата бяха вече вътре настанили се на предните редове да не изпуснат нещо от церемонията girl_wink

Добре че имах малко повече руж, защото французите нали имат традиция да се целуват по бузите, когато се видят.
Мартин беше инструктирал френските гости, че в България сватбите почват на време, нещо , за което можем да поспорим, но той реши, че така ще си гарантираме присъствието на повечето точно в 5 и беше прав.

Всички бяха навреме.

Влязохме в църквата, където ни посрещна отеца и ни даде инструкции как да се подредим, както и ми даде кратка информация за цялата церемония, за да мога да преведа на кръстника и кръстницата. И двамата бяха толкова стресирани милите, защото се притесняваха да не сбъркат някъде. Отеца беше много мил и обясняваше бавно, за да мога да превеждам.

Подредихме се и точно в 5 церемонията започна.

Ние избраха за церемонията катедралата, вярно, че беше по-скъпа от другите църкви, но не съжалявам църквата беше магична. Стените напълно реставрирани от зимата, красивите тежкй полюлей, отеца, хора...

Церемониата започна в предверието на църквата, където става реалното разменяне и поставяне на халките и след това бяхме въведени до олтара в църквата. Влизайки, чух хора, и цялата настръхнах, имах чувството, че се намираме в друга реалност. Последният път, когато бяхме в тази църква беше за погребението на майка, емоциите бяха много силни, но нямаше следа от тъга, всичко около нас просто светеше. Много ми е трудно да обясня, но светлината, която влизаше от прозорците, семействата ни, приятелите. Всичко допринесе за приказна церемония, която признавам не очаквах.

Винаги съм си мислела, че ще е много притеснително да стоиш в центъра и всички да те грледат и снимат, обаче се оказа, че въобще не беше така. Знах, че хората са около мен, но не ми беше притеснено, според моя приятелка това се дължи на положителните емоции, които хората са ни изпращали.

Церемонията ми се стори кратка, макар да беше 40 мин и докато се усетим вече бяхме навън, а камбаните биеха за нас.

Гостите ни бяха зашеметени от изживяването, голяма част от тях дойдоха да ми кажат, че са плакали по време на цялата церемония и че това е първата церемония, която не са искали да приключва girl_wink

Направихме си снимки и докато гостите чакат автобуса решихме да отидем с Мартин да си направим малко снимки, за да може когато ни е пристигнем на коктейла гостите да са там.

Отидохме в марската градина и направихме малко снимки. И двамата с Мартен не искахме голяма фотосесия, защото искахме да имаме повече снимки с гостите на сватбата, а и Любо, фотографа успява да улови невероятни моменти.

След около 30 мин потеглихме обратно към Гранд Хотел Варна. Пристигнахме, тъкмо навреме гостите бяха там. Коктейла беше в градината на хотела около басейна, притеснявах се да няма още лежащи гости на хотела около басейна, обаче нямаше.

Коктеила изглеждаше супер, точно това, което искахме, а не бяхме сигурни дали ще се получи. От хотела се справиха блестящо. Нямахме абсолютно никакво напрежение, те се грижеха за всичко, това което ни казаха с влизането беше това е вашия ден, каквото и да стане ние ще се погрижим и така и беше.

Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #76 -: август 20, 2010, 16:03:24 »

С Мартин си казахме наздраве с гостите и отидохме веднага до ресторант Гранд Албатрос да видим как са подредили масите и дали декорацията е пристигнала. Честно казано и да го бях организирала нямаше да се получи толкова хубаво, изчистени и семпли маси, подредена декорация и никакви бутилки по масите освен вода. Големия ни страх:)

Агентката ни вече беше там и се грижеше всичко да протича спокойно. С мартин си отдъхнахме и отидохме на коктейла, направихме си семейни снимки, говорихме с гостите. Атмосферата беше спокойна и релаксираща.

Вечерята трябваше да започне в 20.30ч, но при това хубаво време и още шампанско на коктейла не беше лесно да придвижим хората към ресторанта, но някъде към 21ч всички бяха там. Влязохме с Мартен като всички около нас ръкопляскаха беше супер.

Вечерята беше невероятна. забавлявахме се през цялото време. Дори и за един момент не се стресирахме, което дължим на хотела и на агентката ни. Речите минаха супер, имахме дори танцов ансамбъл, по желание на младоженеца, което въпреки моите резерви беше хит.

Ние искахме да разделим вечерята от танците както е на френските сватби, затова по време на вечерята имаше речи, танцовия ансамбъл, презентации за нас двамата и едва след като отрязохме тортата беше първият ни танц с Мартин.
 
Продължихме до 1ч, когато се преместихме в G Bar на хотела, който беше запазен за нас, тъй като ресторанта беше открито и не можехме да правим шум до много късно.

В бара на хотела стояхме с Мартин до 5.30 сутринта, когато ние си тръгнахме, тъй като бяхме капнали от умора, но оставихме гостите, които последствие разбрахме, че са продължили до 8 сутринта funnytooth

С Мартин вървяхме към апартамента и си говорехме, че колкото и нерви и средтва да отиват за една сватба си заслужава, за да изпиташ това, което ние имахме. Пристигнахме в апартамента, който беше украсен за нас и ни чакаше бутилка шампанско и кощница с плодове.

На следващата сутрин се събудихме в 11ч, когато се усетих, че нямам дрехи освен сватбената ми рокля laugh , а имахме обяд за всички от сватбата в 12ч. Бързо звъннах на баща ми, който ми донесе дрехите от в къщи и с Мартин отидохме на обяда.

Аз много се противих на тази френска традиция, но беше много приятно. Да видиш всички от предната вечер, да си поговориш с тях и да обсъдим сватбата. Обяда продължи до 4ч, когато всички се преместихме към басейна.

Сватбата официално приключи.


За да отговоря на Ariel, когато започнахме да организираме сватбата бях пълна със страхове, че все нещо няма да стане така както го искахме, че ще ни излъжат или че храната няма да е хубава. Толкова много неща изчетох във форума, признавам си беше ме страх. Това което мога да кажа е, че всичко беше перфектно. Професионализма на  екипа в хотела е за възхищение. Те оправдаха страховете ми и направиха сватбата ни невероятна. Което означава, че е възможно човек да организира сватба от чужбина и да получи перфектно обсужване и качество. Не трябваше да се притеснявам за това въобще.

Ние се спряхме на семпла декорация и продължавам да съм убедена, че беше правилното решение. Сестра ми е права, хората гледат младоженците, ако те са доволни и щастливи на никой не му прави впечатление дали тейбъл картичките са жълти blush (нещо на което аз много държах blum)

Важното е храната и виното да са хубави, защото това се запомня, а другото наистина зависи единствено и само от младоженците. Ако те се радват на деня и гостите това правят. Трябваше да слушам сестра ми повече и за това  girl_wink

И заслужава си да си купиш роклята, която искаш усещането е неповторимо girl_wink

Ще кача снимки през уикенда ако ви се гледат.
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 21, 2010, 10:16:28 »

 :girl_in_love:Ех че хубаво е билооо Dinna ,така се радвам за Вас.Страхотно изживяване,
пълно с емоции... girl_in_love направо се пренесох в хубавата ви атмосфера... girl_in_love

Много мило ми стана като чета как готино си прекарала Големият ден и си се наслаждавала на всеки елемент и си припомних тези хубави моменти от преди 2 години....ех, спомени... twohearts

Скъпа Dinna , пожелавам ви всичката любов на света, бъдете щастливи и нека винаги има нежни ласки между двама ви във всеки ден от съвместния ви живот!
Честито!



P.S.Ще очаквам снимките с нетърпение  girl_wink
« Последна редакция: август 21, 2010, 10:18:10 от marchela » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 21, 2010, 14:09:22 »

Dinna, много благодаря, че сподели с нас твоя вълшебен ден! С такъв интерес го прочетох, както никога досега!

И много благодаря за съветите и насоките, определено ми бяха полезни!  give_rose
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #79 -: август 25, 2010, 12:27:47 »

Здравейте момичета най-накрая успях да кача снимки давам ви линка, защото са много големи за галерията  http://picasaweb.google.com/konstantinasts/OurWedding24072010VarnaBulgaria?authkey=Gv1sRgCMyyrIra4eb9Rw# 

Извинявам се, че се забавих, аз май не споменах, но се местим обратно на континента и е малка лудница в къщи и на работа.

Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #80 -: август 25, 2010, 13:01:59 »

Dinna, с нетърпение следях подготовката на сватбата ти и много се вълнувах, защото всичко около теб изглежда различно и много интересно. Сега не съм стигнала дори до половината снимки, но не се сдържах да не напиша, че си прекрасна булка, а кадрите от сватбата са възхитителни! Толкова емоция има в тях, че човек не може да остане безразличен. Искрени комплименти за вас, за сватбата, която сте подготвили и за цялостния облик!  Bravo

Желая ви много щастие и късмет с преместването и новото място.  give_rose
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #81 -: август 25, 2010, 19:10:57 »

Деничка Звездичка, благодаря много за милите думи и за пожеланията. Трогната съм! give_rose
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 25, 2010, 19:20:21 »

честито семейство, Dinna !!! бъдете винаги така сияещи !!!

сватбата е била страхотна (в което бях сигурна, следях с интерес твоята тема, въпреки че не се включвах  blush )
всичко е изпипано до последния детайл, семпло, изискано и замислено с много вкус.
поздравления!!! бъдете щастливи !!!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 25, 2010, 19:42:36 »

Dinna,била си прелестна булка  give_rose Пожелавам ви винаги да сте толкова щастливи и влюбени  twohearts
След снимките от първата ти сватба не бях влизала в темата,но останах очарована и от 'втората' ти сватба  girl_in_love
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #84 -: август 25, 2010, 21:55:18 »

Добре, че засякох съобщението в друга тема, че има снимки на линия, та да си дочета и разказа. Много вълнуващ и трогателен! Снимките също са прелестни и с много стил, поздравления!
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #85 -: август 26, 2010, 19:03:39 »

Vilenceto, Miss™,  Conflate, Marchela благодаря ви много за пожеланията и за хубавите каментари.

И на останалите момичета исках да кажа, благодаря ви много за съветите и коментарите, за това че ми четяхте темата give_rose Емоциите тук във форума бяха една огромна част от организацията на сватбата. Благодаря ви за положителната енергия и усмивките, които ми донесохте. Незаменими сте момичета Bravo Благодаря ви много!

PS Спрях линка със снимките, така че ако някой е пропуснал мога да пратя на лични Wink
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 27, 2010, 00:27:07 »

Успях, успях, успях да видя снимките вчера, когато влязох за малко! Искам да кажа само, че толкова усмихната булка скоро не бях виждала, имаш прекрасна усмивка, която озаряваше кадрите! Ех!  girl_in_love
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #87 -: август 27, 2010, 10:26:28 »

Снимките са много истински, струи невероятна емоция, 24-каратовата усмивка не слиза от лицето ти нито за миг! Желая ти цял живот така да те кара да се чувстваш твоя вече съпруг. А като цяло сватбата е била много стилна, истинска красота!  heart
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 27, 2010, 10:41:12 »

Еххх, аз едва сега наваксвам с форума и не успях да стигна до снимките. Дали би могла да ми пуснеш линка на лични, респ. парола или нещо такова?  give_rose

А иначе, разказът ти е прекрасен, благодаря ти, че го сподели с нас! И още веднъж едно голямо ЧЕСТИТО! Желая ви много, адски много щастие заедно!
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #89 -: август 29, 2010, 18:12:37 »

 Dinna, прекрасна сватба! А вие двамата излъчвате толкова неподправено и искрено щастие. Такава трябва да е една сватба-всички се радват за вас, от всяка една твоя дума в разказите и от снимките блика топлота. Пожелавам ви винаги да е с вас това щастие-на любовта, на обичта на хората около вас.
 Поздравявам те за лекото и пролетно чувство, което идва от всеки един елемент на сватбата  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines