Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 03:49:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Dinna – 24.07.2010!  (Прочетена 30116 пъти)
 
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 02, 2010, 23:57:45 »

Мнооооого яки снимки!!! Страшни сте, ей! Много благодарим, че сподели с нас този тъй прекрасен ден! А споменах ли, че сте много сладки?  danceg
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 03, 2010, 08:47:50 »

Честито мила  give_rose....много хубави снимки....много хубава булка..... LOVING
...на един дъх изчетох разказа ти....винаги много се вълнувам на смесените бракове..
Пожелавам ти много семейно щастие и един незабравим купон на сватбата във Варна!!!!
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #17 -: юли 03, 2010, 11:20:53 »

Ariel, Toni много ви благодаря blush

Да ви кажа докъде стигнахме:)

Вчера на мъжа ми му направиха ергенско паррти изненада. 10 от неговите приятели му организираха уикенд в Барселона. Беше много смешно, защото в обедната почивка отидох да му опаковам багажа и да търся паспорта му и след това, да занеса багажа на приятелите му. Наложи се да му звъня и да питам, къде му е паспорта и да излъжа, че ми трябва копие за църквата във Варна laugh Милия беше в пълно неведение funnytooth Ние с него работим в един офис и в 4.30 минаха покрай бюрото ми с приятеля му и направо му наредиха да си остави часовника и компютъра при мен. След това, му завързаха очите и го качиха на едно такси, за да не види къде отива. Минали паспортната проверка и пак му завързали очите и като говорили и със стюардесите, които им съдействали качили го на самолета и той разбрал в коя държава е като кацнали там  funnytooth

Сега са целия уикенд 10 мъже в Барселона girl_wink Предполагам, че ще се приберат изгорели и с главоболие girl_wink

И така, докато той се забавлява за мен остана да поръчам тейбъл картичките и да разместя плана, кой къде ще стои, тъй като за съжаление миналата седмица ни се обадиха две двойки,  да кажат, че се развеждат и от четирима само един ще дойде на сватбата. Много неприятно, но както каза леля ми, за съжаление това се случва.

Бях в голямо недоумение как да закрепя тейбъл картичките, тъй като вечерята е в открит ресторант (дано не вали). Мислех различни варианти и накрая реших да не се вманиачавам и купих, от тези малките щипки и ще ги закрепя за чашата. Слижих снимка в галерията, че тук нещо не мога да кача файла, но нашите щипки са съвсем семпли и без пеперудите smile Какво мислите много ли е семпло?



Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 03, 2010, 12:01:07 »

Дина, аз съм малко от нередовните в този форум, за това и чак сега виждам темичката ти, както и разказа за френската сватба.
Много се развълнувах, защото вече съм ходила на доста френски сватби и намирам винаги че в кметството е голяма скука, чак ме е яд, че не се опитват малко по-малко бюрократизъм да вкарат. Все пак празник е.
Така че за такъв жест като на вашата сватба не съм и предполагала, само мога да си представя емоцията ... и да настръхна пак!  smile
Браво на хората - то си се знае че тук по селата (или по-скоро малките градчета, че то в цяла Франция по принцип май само 2 села на кръст има) хората са далеч по-приятни и гостоприемни.
Успех с организацията в България. Не се притеснявай, защото на българска сватба е съвсем друга атмосферата и ще видиш, че и емоциите ще са различни.  girl_wink

И за тейбъл картички да си дам мнението , че не ми изглежда семпло, даже напротив.
Още повече ако имаш и друга украса и подаръчета и т.н. ще помогне масата да не е много претруфена.
« Последна редакция: юли 03, 2010, 12:03:51 от minalina » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 03, 2010, 23:09:31 »

Много ви се радвам *INLOVE*Всичко, което разказваш е много сладко и нежно girl_in_love
Поздравявам те за избора на прическа и рокля за френската сватба  :bravo:Много оригинален и същевременно нежен ми се вижда вариантът за тейбълките good

А на отвличането на мъжа ти много се смях.  funnytooth Ще чакам да разкажеш и продължението, ако ти доверят какво е било  girl_wink
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #20 -: юли 04, 2010, 18:48:28 »

Леле Данна, честита темичка, аз съвсем съм изпуснала и честита френска сватба  Сватбаааа и снимките изпуснах за съжаление  cray но съм сигурна че си била прекрасна  good Ще следя с интерес разказите ти, успешна подготовка за предстоящата сватба  smile А ти няма ли да имаш моминско парти?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 04, 2010, 23:14:49 »

еее не е честно, и аз изпуснах снимките, моля те пусни ми да видя поне една.
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 05, 2010, 10:21:36 »

Ееех, и аз ги изтървах, не бях влизала тук през уикенда. Пусни пак да видим, моля, моля, моля!  Bravo
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #23 -: юли 06, 2010, 23:04:06 »

Момичета пак качих снимките в галерията girl_wink Имам да ви разказвм, но отивам пак да пренареждам масите, че току що ни се обадиха още четирима души, че няма да идват cray
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 06, 2010, 23:24:08 »

Ей, всичко наред ли е при вас?  scratch one-s head
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #25 -: юли 06, 2010, 23:28:19 »

Да, да Ariel просто в последния момент много хора ни пишат, че няма да дойдат само това нищо друго:)
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #26 -: юли 06, 2010, 23:31:15 »

Dinna, разказвай какво става покрай вас. И не се разстройвай толкова за хората, които няма да дойдат. То си е за тях, твоя ден е един и искам да си го изживееш с най-прекрасните емоции. Не позволявай такива неща да свалят усмивката от лицето ти. smile
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 07, 2010, 10:21:05 »

Супер са снимките, страшно сладки сте!  smile
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #28 -: юли 07, 2010, 18:24:22 »

Показвам се пак за малко, защото имам толкова много работа за приключване преди да излезем в отпуска, че не ми остава време да пиша huhhuh.gif

Обещах да разказвам снощи и май стреснах Ариел  blush извинявай give_rose

В събота след като ви писах , по план имах да свърша няколко неща останали около сватбата, но времете беше неприятно и не ми се излизаше много и реших да звънна на сестра ми. Изведнъж ми се звъни от входната врата на блока. Помислих, че са от пощата, но когато отговарям на домофона, чувам моято приятелка, който ми казва, че идват да ме вземт да пазаруваме. Аз малко се стреснах, защото по план трябваше да излезем с тях в 2ч, а беше в 12 и аз още се разхождах по пижама и с чаша кафе из къщата. Казах и че съм по пижама и не съм готова, но да се качват аз ще се облека. Трябва да си призная, че леко ес притесних, тъй като те не се появяват така на вратата ми без предупреждениеи взех на бързо да подреждам хола, че беше лек хаос. И докато аз се щурам вече ми се тропа на вратата и аз отварям и щях да припадна пред мен стоят 3 приятелки едната пристигнала от София, другата от Париж и приятелката ми от Дъблин. Не можах да реагирам такъв шок. Стоя и ги гледам, а те ми се смеят и ми казват да ги пусна да влязат, защото трябва да ми опаковат багажа. През това време чувам как сестра ми от skype  се радва и повтаря пристигнаха пристигнаха.  yahoo
Докато аз се освестя, те ми казват, че са ми организирали момински уикенд и че трябва да ми опаковант бгажа, а аз да им направя кафе и да се облека.

Бързам аз още в шок, защото не съм очаквала, когато на врата ми пак се звъни и пристигат още две приятелки. В един момент хола ми беше пълен с жени, които си говореха с недомлъвки и се смееха. по едно време едната ми приятелка се показва и ми държи куфара в ръка и ми казва тръгваме.

Докато се устя бяхме в две таксита и пътувахме на някъде извън Дъблин. Пристигаме пред един чуден хотел на блега на морето, красота навън пече едно слънце и вървим към рецепцията, когато 2 от приятелките ми ме вземат под ръка и ме завеждат аз да поръчвам обяд те докато ни чекират в хотела. Докато обядваме те ми казват, че плана ми за деня е масаж, facial  и спа. Пълна релаксация.
Изкарахме си чудесно, даже имахме час да си починем. След релаксиращия ден се преоблякохме и отидохме на вечеря, където още една приятелка се присъедини. Беше толкова хубаво да видя на едно място мои приятелки, които не се познават и само са коминикали по имейл , за да ми организир изненада. Колкото и мелодраматично да звучи се чувствах най-щастливия човек на света да има приятели, които да го познават и обичат толкова много, че да дойдат от другия край на континета да ме изненадат.

След вечерята отидохме да пием коктейли и да танцуваме до сутринта.

На другия ден закусихме заедно и си направихме чудна разходка край морето. След това прекарахме слетобеда на припек на една тераса, където си хапвахме торти. Въобще не очаквах да имам моминско парти, а накрая имах момински уикенд yahoo
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 07, 2010, 18:26:13 »

Dina, толкова си слънчева, усмихната и красива!  Girl_hide  LOVING  judges
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines