Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 18:13:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Dinna – 24.07.2010!  (Прочетена 30110 пъти)
 
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« -: юни 28, 2010, 15:41:53 »

Хайде сега, да докладваш вече и в твоята си темичка.  smile
Знам, че първата сватба мина, но поне за втората няма как да не ти отворим тема.  blum
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #1 -: юни 29, 2010, 12:46:21 »

Asseto как се зарадвах  yahoo много ти благодаря за темата@}->--

Сега като си имам тема незнам, от къде да започна blum какво съм свършила или какво още не съм smile

Давам със задачите за днес:)  имам да преведа българското меню на англииски, а после от английски трябва да бъде преведено на френски. Решихме, че ще оставим традиционните имена на ястията и просто ще добавим кратко описание какво съдържат.

Помолих днес баща ми да отиде до църквата, тъй като ми предложиха като си бях във Варна февруари да ми дадат текста на църковната церемония, който ние да преведм и да раздадем на гостите. Мисля, че само един е бил на православна церемония и за останалите ще е интересно да имат текста пред тях. Някои от вас правили ли сте нещо подобно?

И най-накрая говорихме с DJ, който се оказа, че е завършил в Лион, родния град на мъжа ми,  и двамата бяха толкова доволни, че ги оставих сами да се разбират smile

Ох има и още задачки за днес, но сега бягам, че имам много работа, но ще пиша пак smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 29, 2010, 12:50:54 »

Dinna, аз не знам за първата сватба. Разкажи ни повече.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 30, 2010, 14:30:30 »

Хей, Dinna, честита темичка! Браво на asseto, че се е сетила! Ще следя с голям интерес какво се случва!

Относно църквата, ние подготвяме същото нещо, само че няма да превеждаме думите на ритуала, а ще обясним кратичко какво представлява и съдържа. Агентката ми е пратила вече два подобни файла и ще си изберем какво да пише. Просто да не се чувстват чужденците като в небрано лозе.  smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 01, 2010, 07:41:13 »

ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА, мила Dinna!  give_rose
Приятно доорганизиране, с пожелание за една приказна сватба!  girl_in_love
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #5 -: юли 01, 2010, 11:56:56 »

Мерси много Ariel, Lunno momiche  give_rose

Lionesa аз писах за първата ни сватба в темата за организация на сватбата от чужбина и се извинявам на момичетата, които ми четоха писанията там, че се повтарям blush

Ние решихме да имаме две сватби, тъй като съпругът ми е французин и преценихме, че ще е хубаво да направим гражданския брак в Лион, Франция, а голямата сватба във Варна. Решихме, че френската сватба ще е в тесен семеен кръг. И двамата бяхме много ентусиазирани, като само не преценихме, че се захващаме с не лека задача, да организираме две сватби в две държави, а ние живеем в трета Ирландия  funnytooth

Избрахме и датите в Лион на 29 Май, а тази във Варна на 24 юли.


Цялата организация на френската сватба се оказа не по-лесна задача от организирането на българската. Френската бюрокрация е просто кошмарна. След месеци събиране на документи, ни отказаха да ни оженят в Лион, защото със съпругът ми в момента живеем в Ирландия и според френското законодателство трябва да се оженим във френското посолство в Дъблин. Първо много се стресирахме и двамата и после решихме, че не е голяма драма и отидохме в едно малко селце на 30 мин от Лион, където кмета ужасно много ни се зарадва и каза, че за него не е проблем и ще ни ожени:)

Представях си сватбата в Лион суха и кратка и без много излишни емоции, а се оказа точно обратното на това.

Не съм предполагала, че хората могат да бъдат толкова отзивчиви и мили. В селото се разчуло, че ще има сватба с чужденка и бабите дойдоха да ни видят. Искренно ни се зарадваха мъжът ми се шегуваше, че сме местните celebrities  smile

Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 01, 2010, 13:33:42 »

Dinna, звучи много сладко heart
Много добре разбирам какво имаш предвид. Нашата сватба беше с подобни емоции.

А до къде сте стигнали с българската? То време не остана.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 01, 2010, 13:37:25 »

Дина имаш си и ти темичка  Bravo
 спред мен просто копирай и постни тук разказа си за сватбата в Лион, защото е много вълнуващ и съм сигурна, че на всички, които не са го прочели ще им е инетересно.
 как върви подготовката, разказвай, а и показвай
 всъчщност няка ли да пуснеш поне една снимка от първата сватба, моля те
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #8 -: юли 01, 2010, 13:38:55 »

...Решихме, че ще оставим традиционните имена на ястията и просто ще добавим кратко описание какво съдържат...

Помолих днес баща ми да отиде до църквата, тъй като ми предложиха като си бях във Варна февруари да ми дадат текста на църковната церемония, който ние да преведм и да раздадем на гостите. Мисля, че само един е бил на православна церемония и за останалите ще е интересно да имат текста пред тях. Някои от вас правили ли сте нещо подобно?

Ние не сме имали цьрковен брак, но за бьлгарските традиции имахме брошурки, в които беше обяснено какво се случва и защо. Така всеки си я дьржеше в рька и следеше по нея сьбитията. Това ни избегна нуждата от преводач (не можахе да намерим такьв, а и ни трябваха два езика).

Менюто ни сьщо беше с традиционните имена и кратко описание. Мисля, че е оптимално  good
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #9 -: юли 01, 2010, 15:07:20 »

Благодаря Lionesa, Roumyan и Inaxastra give_rose  Ох извинявам се за снимките ще кача довечера blush

Копирам разказа от другата тема и пак се извинявам на момичетата, които ме четоха give_rose


Преди време Inaxastra беше казала, че покрай много емоции от сватбата и във Франция не са и останали много емоции за втората и сега напълно я разбирам.

Цялата седмица преди да отидем валеше дъжд, а  на деня се усмихна едно слънце красота.

Отидох на фризьор сутринта и след това всички роднини имахме сборен пункт в къщата на свекъра ми. Атмосферата беше прекрасна, къща пълна с деца (8 на брой:) и роднини, чаках баща ми и сестра ми, заедно със съпруга си да пристигнат  и от там потеглихме към кметството. Не помня дали ви бях споменала, че отказаха да ни оженят в Лион, тъй като със съпругът ми в момента живеем в Ирландия и според френското законодателство трябва да се оженим във френското посолство в Дъблин, поради тази причина се оженихме в едно малко селце на 30 мин от Лион, тъй като за кмета не беше проблем.

Не съм предполагала, че хората могат да бъдат толкова отзивчиви и мили. В селото се разчуло, че ще има сватба с чужденка и бабите дойдоха да ни видят. Искренно ни се зарадваха

Кметството на селото се помещава в старата сграда на училището, една красива стара къща наскоро реновирана и боядисана отвътре в толкова розов цвят, че да ви се замае главата  И двамата с мъжа ми искахме да избухнем в смях като видяхме, но хората бяха толкова горди с ремонта, че не ни даде сърце.

И така влязохме в залата настаниха ни всички и кмета гордо започва да чете на френски и на английски, тъй като аз за 4 години така и не научих френски  ( в моя защита вече ходя на уроци), на което аз безкрайно се зарадвах, защото поне ще разбера какво ми говорят. И в един момент кмета се обърна към мен и каза сега имаме изненада за вас, при което той започна да чете на развален български целия текст на церемонията. Както бях обещала да не плача сълзите ми потекоха моментално. Никога не съм си представяла, че напълно непознат човек е в състояние да направи подобен жест, който изцяло бе насочен към мен и баща ми, тъй като баща ми не говори чужд език. В един момент се оказа, че в залата не плача само аз ами сестра ми, съпруга и и половината французи трогнати от жеста.

Представях си церемонията суха и кратка, а се превърна в едно безкрайно положително изживяване с усилията на много хора около мен, на които съм безкрайно благодарна. В посредствие се оказа, че идеята за българският текст бил на мъжа ми, които пък помолил за превод моите братовчеди, които дори направили запис на текста, за да може кмета да слуша и практикува. На нас ни се струва лесно, но човека се препоти 100 пъти.

След 50 мин церемония беше време да пием по чаша шампанско, че от толкова вълнение май всички имахме нужда.

Продължихме с обяд в къщата на свекъра ни, където бяхме поръчали кетъринг, за да не готви никой:) Бяхме в градината, тъй като печеше такова хубаво слънце, с мъжът ми се шегувахме, че това е дело на майките ни. И двете не са сред живите вече, но на нас ни се искаше да вярваме, че и те са се включили в нашия ден. Истината, е че ужасно ни липсваха на деня, но това слънце беше направо по поръчка, за да не се натъжаваме:)

Имахме план след обяда да починем, защото за вечерта бяхме организирали парти за приятели, които няма да могат да дойдат до България, но нямаше време за почивка  Само бърз душ и смяна на дрехите и продължихме до 3 сутринта.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 01, 2010, 15:11:42 »

разбера какво ми говорят. И в един момент кмета се обърна към мен и каза сега имаме изненада за вас, при което той започна да чете на развален български целия текст на церемонията. Както бях обещала да не плача сълзите ми потекоха моментално. Никога не съм си представяла, че напълно непознат човек е в състояние да направи подобен жест, който изцяло бе насочен към мен и баща ми, тъй като баща ми не говори чужд език. В един момент се оказа, че в залата не плача само аз ами сестра ми, съпруга и и половината французи трогнати от жеста.
  cray Какъв жест само! Радвам се, че има такива хора. Много ме разчуства тази част от разказа ти  *INLOVE*Дано и за напред ви върви все така!
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 01, 2010, 15:26:11 »

Dinna, няма за какво да се извиняваш! Аз бях чела разказа ти и въпреки това пак го прочетох с голямо удоволствие и пак си подсмърчах!  smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 01, 2010, 15:34:25 »

И аз, и аз!  blum С голям кеф пак си го изчетох! Много готин жест!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #13 -: юли 01, 2010, 18:40:46 »

Много вълшебно е минала френската сватба. А този жест на кмета ме просълзи, милия сигурно изобщо не му е било лесно да се справи с българския, но упорито е искал да те зарадва. Страшно мило!  Bravo

Желая ти още по-приказно и с приятни изненади да мине и тук.
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #14 -: юли 02, 2010, 22:18:04 »

Благодаря ви много момичета give_rose качих няколко снимки от френската сватба и ще ги оставя там няколко дена girl_wink
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 02, 2010, 23:57:45 »

Мнооооого яки снимки!!! Страшни сте, ей! Много благодарим, че сподели с нас този тъй прекрасен ден! А споменах ли, че сте много сладки?  danceg
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 03, 2010, 08:47:50 »

Честито мила  give_rose....много хубави снимки....много хубава булка..... LOVING
...на един дъх изчетох разказа ти....винаги много се вълнувам на смесените бракове..
Пожелавам ти много семейно щастие и един незабравим купон на сватбата във Варна!!!!
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #17 -: юли 03, 2010, 11:20:53 »

Ariel, Toni много ви благодаря blush

Да ви кажа докъде стигнахме:)

Вчера на мъжа ми му направиха ергенско паррти изненада. 10 от неговите приятели му организираха уикенд в Барселона. Беше много смешно, защото в обедната почивка отидох да му опаковам багажа и да търся паспорта му и след това, да занеса багажа на приятелите му. Наложи се да му звъня и да питам, къде му е паспорта и да излъжа, че ми трябва копие за църквата във Варна laugh Милия беше в пълно неведение funnytooth Ние с него работим в един офис и в 4.30 минаха покрай бюрото ми с приятеля му и направо му наредиха да си остави часовника и компютъра при мен. След това, му завързаха очите и го качиха на едно такси, за да не види къде отива. Минали паспортната проверка и пак му завързали очите и като говорили и със стюардесите, които им съдействали качили го на самолета и той разбрал в коя държава е като кацнали там  funnytooth

Сега са целия уикенд 10 мъже в Барселона girl_wink Предполагам, че ще се приберат изгорели и с главоболие girl_wink

И така, докато той се забавлява за мен остана да поръчам тейбъл картичките и да разместя плана, кой къде ще стои, тъй като за съжаление миналата седмица ни се обадиха две двойки,  да кажат, че се развеждат и от четирима само един ще дойде на сватбата. Много неприятно, но както каза леля ми, за съжаление това се случва.

Бях в голямо недоумение как да закрепя тейбъл картичките, тъй като вечерята е в открит ресторант (дано не вали). Мислех различни варианти и накрая реших да не се вманиачавам и купих, от тези малките щипки и ще ги закрепя за чашата. Слижих снимка в галерията, че тук нещо не мога да кача файла, но нашите щипки са съвсем семпли и без пеперудите smile Какво мислите много ли е семпло?



Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 03, 2010, 12:01:07 »

Дина, аз съм малко от нередовните в този форум, за това и чак сега виждам темичката ти, както и разказа за френската сватба.
Много се развълнувах, защото вече съм ходила на доста френски сватби и намирам винаги че в кметството е голяма скука, чак ме е яд, че не се опитват малко по-малко бюрократизъм да вкарат. Все пак празник е.
Така че за такъв жест като на вашата сватба не съм и предполагала, само мога да си представя емоцията ... и да настръхна пак!  smile
Браво на хората - то си се знае че тук по селата (или по-скоро малките градчета, че то в цяла Франция по принцип май само 2 села на кръст има) хората са далеч по-приятни и гостоприемни.
Успех с организацията в България. Не се притеснявай, защото на българска сватба е съвсем друга атмосферата и ще видиш, че и емоциите ще са различни.  girl_wink

И за тейбъл картички да си дам мнението , че не ми изглежда семпло, даже напротив.
Още повече ако имаш и друга украса и подаръчета и т.н. ще помогне масата да не е много претруфена.
« Последна редакция: юли 03, 2010, 12:03:51 от minalina » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 03, 2010, 23:09:31 »

Много ви се радвам *INLOVE*Всичко, което разказваш е много сладко и нежно girl_in_love
Поздравявам те за избора на прическа и рокля за френската сватба  :bravo:Много оригинален и същевременно нежен ми се вижда вариантът за тейбълките good

А на отвличането на мъжа ти много се смях.  funnytooth Ще чакам да разкажеш и продължението, ако ти доверят какво е било  girl_wink
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #20 -: юли 04, 2010, 18:48:28 »

Леле Данна, честита темичка, аз съвсем съм изпуснала и честита френска сватба  Сватбаааа и снимките изпуснах за съжаление  cray но съм сигурна че си била прекрасна  good Ще следя с интерес разказите ти, успешна подготовка за предстоящата сватба  smile А ти няма ли да имаш моминско парти?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 04, 2010, 23:14:49 »

еее не е честно, и аз изпуснах снимките, моля те пусни ми да видя поне една.
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 05, 2010, 10:21:36 »

Ееех, и аз ги изтървах, не бях влизала тук през уикенда. Пусни пак да видим, моля, моля, моля!  Bravo
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #23 -: юли 06, 2010, 23:04:06 »

Момичета пак качих снимките в галерията girl_wink Имам да ви разказвм, но отивам пак да пренареждам масите, че току що ни се обадиха още четирима души, че няма да идват cray
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 06, 2010, 23:24:08 »

Ей, всичко наред ли е при вас?  scratch one-s head
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #25 -: юли 06, 2010, 23:28:19 »

Да, да Ariel просто в последния момент много хора ни пишат, че няма да дойдат само това нищо друго:)
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #26 -: юли 06, 2010, 23:31:15 »

Dinna, разказвай какво става покрай вас. И не се разстройвай толкова за хората, които няма да дойдат. То си е за тях, твоя ден е един и искам да си го изживееш с най-прекрасните емоции. Не позволявай такива неща да свалят усмивката от лицето ти. smile
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 07, 2010, 10:21:05 »

Супер са снимките, страшно сладки сте!  smile
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #28 -: юли 07, 2010, 18:24:22 »

Показвам се пак за малко, защото имам толкова много работа за приключване преди да излезем в отпуска, че не ми остава време да пиша huhhuh.gif

Обещах да разказвам снощи и май стреснах Ариел  blush извинявай give_rose

В събота след като ви писах , по план имах да свърша няколко неща останали около сватбата, но времете беше неприятно и не ми се излизаше много и реших да звънна на сестра ми. Изведнъж ми се звъни от входната врата на блока. Помислих, че са от пощата, но когато отговарям на домофона, чувам моято приятелка, който ми казва, че идват да ме вземт да пазаруваме. Аз малко се стреснах, защото по план трябваше да излезем с тях в 2ч, а беше в 12 и аз още се разхождах по пижама и с чаша кафе из къщата. Казах и че съм по пижама и не съм готова, но да се качват аз ще се облека. Трябва да си призная, че леко ес притесних, тъй като те не се появяват така на вратата ми без предупреждениеи взех на бързо да подреждам хола, че беше лек хаос. И докато аз се щурам вече ми се тропа на вратата и аз отварям и щях да припадна пред мен стоят 3 приятелки едната пристигнала от София, другата от Париж и приятелката ми от Дъблин. Не можах да реагирам такъв шок. Стоя и ги гледам, а те ми се смеят и ми казват да ги пусна да влязат, защото трябва да ми опаковат багажа. През това време чувам как сестра ми от skype  се радва и повтаря пристигнаха пристигнаха.  yahoo
Докато аз се освестя, те ми казват, че са ми организирали момински уикенд и че трябва да ми опаковант бгажа, а аз да им направя кафе и да се облека.

Бързам аз още в шок, защото не съм очаквала, когато на врата ми пак се звъни и пристигат още две приятелки. В един момент хола ми беше пълен с жени, които си говореха с недомлъвки и се смееха. по едно време едната ми приятелка се показва и ми държи куфара в ръка и ми казва тръгваме.

Докато се устя бяхме в две таксита и пътувахме на някъде извън Дъблин. Пристигаме пред един чуден хотел на блега на морето, красота навън пече едно слънце и вървим към рецепцията, когато 2 от приятелките ми ме вземат под ръка и ме завеждат аз да поръчвам обяд те докато ни чекират в хотела. Докато обядваме те ми казват, че плана ми за деня е масаж, facial  и спа. Пълна релаксация.
Изкарахме си чудесно, даже имахме час да си починем. След релаксиращия ден се преоблякохме и отидохме на вечеря, където още една приятелка се присъедини. Беше толкова хубаво да видя на едно място мои приятелки, които не се познават и само са коминикали по имейл , за да ми организир изненада. Колкото и мелодраматично да звучи се чувствах най-щастливия човек на света да има приятели, които да го познават и обичат толкова много, че да дойдат от другия край на континета да ме изненадат.

След вечерята отидохме да пием коктейли и да танцуваме до сутринта.

На другия ден закусихме заедно и си направихме чудна разходка край морето. След това прекарахме слетобеда на припек на една тераса, където си хапвахме торти. Въобще не очаквах да имам моминско парти, а накрая имах момински уикенд yahoo
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 07, 2010, 18:26:13 »

Dina, толкова си слънчева, усмихната и красива!  Girl_hide  LOVING  judges
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 07, 2010, 21:52:17 »

Dinna, ти си щастливка! Щастлива си да имаш такива добри приятелки, не всеки човек може да се похвали със същото! Сигурна съм, че този момински уикенд ще остане в графата: Най-хубави спомени от сватбата! Браво!  Bravo
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 08, 2010, 10:04:46 »

Лелеее, супер!  Bravo Страхотни приятелки имаш, браво на тях!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 08, 2010, 13:36:30 »

Специално да поздравиш приятелките си - направили са ти страхотна изненада heart
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 08, 2010, 13:59:10 »

Dina, прочетох разказчето ти. Наистина имаш много добри и истински приятелки!  Bravo  Sunshine
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #34 -: юли 08, 2010, 14:30:01 »

Приятелките ти са много печени, грешка нямат. Евала! За такова изживяване можеш да си мечтаеш, пък да ти се случи изненадващо, било е много готино!  yahoo
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #35 -: юли 08, 2010, 17:22:33 »

Благодаря ви много момичета, наистина съм щастливка да ги имам yahoo

Сега си препрочетох и предния пост и видях, че е пълен с правописни грешки, къде съм бляла blush да ви се извиня

Да ви кажа докъде стигнахме, вчера направихме менютата и днес трябва да ги разпечатаме и отивам да поръчам тейбъл къртичките.

Вчера поръчахме и цветята, и се надявам да могат да ми доставят жълти лалета за букета. Това май беше единственото нещо, което наистина си бях наумила от много отдавна blush Стискайте палци

Поръчах и декорацията, която ще е доста семпла. Качих снимка в галерията. Как ви се струва? Цветчетата ще са жълти, а не розови.

Ние решихме да нямаме подаръчета за гостите, обаче ще имаме лек туист в декорацията на масата:)

Във Франция всяка сватба има тема, например, места, които двойката е посещавала, любими книги и тн и така се именуват масите. Моят французин много държеше и ние да си имаме тема:)

Много мислехме, когато ни дойде идея, която или ще харесате или ще ви се стори абсурдна. Моята майка почина неочаквано преди 3.5 години, а на мъжът ми преди 2 и за нас беше много важно в сватбата да има нещо, което да е свързано с двете ни майки. И затова решихме, че масите ще носят имената на любимите рецепти, който те са правели girl_wink И двете правеха невероятни събирания в къщи пълни с емоции и положителна енергия.

Затова решихме всяка маса ще има една рецепта, която ще бъде преведена на български и френски и всеки от гостите ще може да получи рецептата, като подарък. А за бащите ни ще ги съберем и направим книга с тях.

Това ни е изненадата за гостите:) И така и двете ни майки ще присъстват с нас без да натъжаваме никой.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 09, 2010, 00:25:39 »

Dinna, идеята ви е много оригинална. Същевременно много сантимантална и практична като подарък. Поздравления!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 09, 2010, 06:23:32 »

Dinna, отдавна не следя сватбите във форума и случайно се зачетох в темата ти, но така ме разчувства всичко, което разказваш... От френската ти сватба, до ергенската и моминската изненада и наименованието на масите, което сте решили - просто радост за душата си. Благодаря ти, че си споделила и снимките, прекрасни сте! Пожелавам ви всичкото щастие на света!  give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 09, 2010, 07:14:56 »

Дина, ти продължаваш да измисляш страхотни неща, мисля, че много добре сте го замислили това с рецептите smile а преди това бях писала, но явно пост ами се е изтрил, че снимките са толкова нежни и наистина допринасят за цялостното впечатление, и двамата излъчвате толкова щастие и любов, много се радвам за вас
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 09, 2010, 07:18:13 »

Dinna, идеята ви е трогателна и мила!  good  Flower
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 09, 2010, 14:05:54 »

Поръчах и декорацията, която ще е доста семпла. Качих снимка в галерията. Как ви се струва? Цветчетата ще са жълти, а не розови.

Dinna, да знаеш, декорацията ти е просто уникално сладка и стилна! Много ми харесва!  Bravo А идеята за рецептите... нямам думи!
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 09, 2010, 14:07:57 »

Dinna, смятам, че идеята за масите е страхотна – едновременно оригинална, сантиментална и много лична.

Украсата, която си качила, също много ми допада – хем семпла, хем елегантна, браво!

Опа, Ariel ме изпревари.  smile
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #42 -: юли 12, 2010, 15:12:25 »

Благодаря ви много момичета, дано и на другите гости им се стори добра идея  give_rose

Най-накрая приключих с тейбъл картичките и менютата, ще ги снимам довечера  да ги видите. Почнах и да приготвям списък с всички неща, които трябва да вземем за Варна. Трябва да опаковам багаж за 3 седмици и гледам да не пропусна нещо.

Имам и малка дилема с прическата за сватбата. Бях решила да е тази в галерията ми, но сега прецених, че става много и май предпочитам обикновен кок. Роклята е с толкова много камъчета и перли, и не искам да изглеждам претрупано, а и моята максима е, че искам ако след 10 години разглеждам снимките да не си казвам "боже какво съм си мислила' Wink Да сте попадали на нещо хубаво и семпло? Ще се радвам на идеи

Обадиха ми се и за лалетата, ще ми доставят жълти yahoo Такава радост.

Ох бягам да работя, по-късно ще кача снимки smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 12, 2010, 15:27:40 »

Дина прическата в галерията ти е съвсем семпла и изчистена, не се сещам за по-добра да ти кажа честно, съвсем си е класическа, без разни кичури, без къдричнки, стилен кок, не знам защо се колебаеш, какво по-изчистено от това
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 12, 2010, 15:28:56 »


Имам и малка дилема с прическата за сватбата. Бях решила да е тази в галерията ми, но сега прецених, че става много и май предпочитам обикновен кок. Роклята е с толкова много камъчета и перли, и не искам да изглеждам претрупано, а и моята максима е, че искам ако след 10 години разглеждам снимките да не си казвам "боже какво съм си мислила' Wink Да сте попадали на нещо хубаво и семпло? Ще се радвам на идеи


Ами според мен тази прическа в галерията ти определено попада в графата семпло, даже обикновен кок като че ли е малко по-претрупан от тази прическа. Но може пък да имаме различни идеи за това какво е семпло.  blum

Между другото, едни от най-често забравяните неща при пътуване са: всякакви видове зарядни (лаптоп,GSM, ipod,електрически четки за зъби), документи, ключове, очила, фотоапарати и др. Провери дали ги имаш тези нещица, аз много мразя като забравя някое от тях. insane
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 13, 2010, 14:32:48 »

Да се присъединя и аз към мненията за прическата – много е семпла и едновременно изискана и официална, според мен би била прекрасно допълнение към роклята с камъчета и перли.  smile

А да, зарядните са любимата ми тема, когато пътувам. Като си тръгвахме към България бях твърдо убедена, че съм си взела зарядното на служебния телефон, но се оказа, че си беше останало тук. Зарядното на фотоапарата също "обичам" да го забравям.  smile

Кога пътувате? Че май съм пропуснала.
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #46 -: юли 15, 2010, 15:44:46 »

Ariel, Asseto мерси много, сложих всички зарядни в куфара good

Asseto пътуваме тази събота през Виена с роклята като ръчен багаж. Ще кажа как е минало после girl_wink

Днес преди обед отидох да си пробвам роклята за последно и да си я взема, но се оказа, че съм отслабнала, което определено не беше целенасочено, и в момента я стесняват отново и трябва да си я взема довечера след работа. Толкова много и се радвам. Сега като е вече по моите мерки е перфектна, не ми е тежка и свободно мога да си ходя с нея. Нямам търпение пак да я облека.

Булото също е готова, семпло без дантела покрая и дълго до земята, реших като ще е гарга да е рошава girl_wink

Преди да взема роклята само ще мина да си купя обици, защото съвсем забравих за тях и с моя толет сме готови yahoo

За косата реших да съм с най-обикновен балерински кок, ако не си променя решението до другия вторник, когато пак съм на пробна прическа.

Осигурихме и озвучаването по време на вечерята и сега ми остана да направя плана за деня и вечерта, за да мога да го дам на фотографа.

Мислех да почна да се приготвям от 12ч на обед, сватбата е в 5 как ви се струва?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 16, 2010, 07:52:38 »

Дина, супер сте напреднали, браво!
за планиране на времето, питай гримьора и фризьора, колко време ще им е необходимо, при мен беше за грим час, час и половина, за прическта 2 и нещо, да имаше време да се облечеш и си остави резерва, прецени кога ще те взимат, ако ще те взимат де, колко време е необходимо за придвижване и такива работи
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 16, 2010, 08:04:30 »

Съгласна съм с roumyana - допитай се до всички за продължителността на услугите и винаги си оставяй резерва, защото нещата обикновено не вървят по план.
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #49 -: юли 16, 2010, 14:28:45 »

Roymyana, Lionesa след вашите коментари се замислих и сте прави, ще взема по от ранко да се приготвя.

Ние няма да имаме традиционното вземане. Аз не съм му голям фен. В къщи ще сме само жени плюс баща ми естествено. Апартамента ни не е много голям и ще сме само най-близките ми. На моя мъж му беше дори много странно, че трябва да мине да ме вземе от вкъщи, при католиците нали той чака на олтара, но каза, че щом трябва така ще е:) Не планирам големи почепки, всъщност сестра ми ми предложи да направи сладки неща, тя е невероятен факир, така че разчитам на нея.

Вчера взех роклята, и много и се радвам, но за моя  изненада тежи адски много shok Въобще не съм очаквала. Като я облека не я чувствам така, но сега само като я пренасях от магазина до в къщи и то с такси доста се озорих. Трябва да измисля план до утре, че трябва да сме в 5.30 сутринта на летището.

Lionesa много ми хареса грима ти на сватбата и почвам да се замислям дали и аз да не се гримирам на същото място, ако е възможно естествено. Толкова си красива и естествена, аз не обичам тежък грим, а като ходих на пробен, така ме намазаха, че се изплаших като се видях.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 16, 2010, 15:12:34 »

Lionesa много ми хареса грима ти на сватбата и почвам да се замислям дали и аз да не се гримирам на същото място, ако е възможно естествено.

Защо да не е възможно? pardon Аз се обадих два дни преди събитието и имаше свободен час.
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #51 -: юли 16, 2010, 17:01:17 »

Ох, ами защото ако тук не си запазиш час поне 3 седмици по-рано, никой няма да те вмести blum
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 16, 2010, 21:55:07 »

Разбира се, не разчитай на късмет като мен, а се обади веднага щом имаш възможност.  girl_wink Например, за мен нямаха свободен час за прическа и от предната вечер ми изправиха косата а след грима сутринта само я дооформиха.  pardon

Лек път от мен air_kiss
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 19, 2010, 23:17:42 »

Хей, Дина, как е положението при теб? Как мина пътуването с роклята като ръчен багаж?  smile
Остана съвсем малко още, надявам се да си спокойна – вярвам, че всичко ще мине перфектно!
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 23, 2010, 17:42:51 »

Последен деееен!  yahoo Предполагам напрежението расте, булката тръпне, всичко е готово? Приятни последни часове преди големия ден!
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #55 -: юли 23, 2010, 21:22:01 »

Здравейте момичета, само да кажа, че съм добре и много развълнувана give_rose Нямах интернет до вчера и затова не съм писала- Подготовката мина добре и сега се надявам утре всичко да е наред.
Asseto нямах никакви проблеми с роклята  Wink от Дъблин до Виена пътува в пилотската кабина, а от Виена до варна при стюардесите. Хората бяха безкрайно мили и много и се радваха. Хем аз бях и с малък куфар, дамска чанта и роклята.
Последната седмица беше леко стресираща, но сега с нетърпение очаквам утре yahoo Стискайте палци утре да не вали, защото поледните дни имаше много порои.
Утре сутрин се събуждам и отивам на грим в 11 и в 12 на фризьор. После си чакам гостите и потегляме към църквата в 17ч.
Надявам се в неделя или най-късно понеделник да ви пиша yahoo
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 23, 2010, 21:59:41 »

Желая ти утре един прекрасен сватбен ден, изпълнен с много емоции, щастие и любов  give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 23, 2010, 22:11:48 »

Dinna, желая ти много късмет утре с времето и мнооооого хубав ден! Купонясвайте на воля и те чакаме после после пак при нас!  Flower Flower Flower
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 23, 2010, 22:57:12 »

И от мен пожелания утрешният ден да е една сбъдната мечта!  give_rose
Чакаме разказчето и за българската сватба  good
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 24, 2010, 21:39:41 »

Честито, Dinna! Много, много щастие ви пожелавам, обичайте се цял живот както на този ден!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 26, 2010, 12:49:51 »

Dinna честото!!!! weddingday
пожелавам ви много щастие, искрена любов и уважение, да постигнете много успехи заедно , да сте здрави и много късмет.
ааа и чакаме снимчици и разказче, като знам първата сватба каква беше, направо нямам търпение
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 26, 2010, 13:08:51 »

Миличка Dinna, честито!  give_rose  weddingday
Пожелавам ви безгранично семейно щастие, вечна любов и много успехи!  nazdrave
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 02, 2010, 14:16:41 »

Dinna, честито! Нека семейството ви е изпълнено с много любов, също както на сватбения ви ден и скоро да имате дори по-голямо семейство!


Чакаме с нетърпение разказче!  smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 09, 2010, 09:34:31 »

Дина, ама не може така, ще се караме, къде изчезна?нито разказ, нито снимка, нищо...
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #64 -: август 09, 2010, 12:36:44 »

Момичета показвам се само за малко да ви кажа, че снощи се прибрахме в Дъблин от кратък меден месец без интернет достъп и довечера ще разказвам и качвам снимки. не съм ви забравила Wink Много ви благодаря за милите пожелания! Трогната съм! До довечера, че в момента съм в офиса и след 3 седмици отсъствие е лудница
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #65 -: август 10, 2010, 16:35:33 »

Ето ме най-накрая почвам с разказа;) Макар че от толкова много емоции незнам от къде да започна.

Когато пристигнахме във Варна всичко беше много спокойно, бяха ни останали само няколко неща да доуточняваме и решихме да си починем. Гледахме да имаме по задача на ден, а останалото време да си почиваме и да се виждаме с гостите, които почнаха да пристигат.
Деня след като пристигнахме отидохме  да видим ресторанта, тъй като го бяхме виждали само зимата. Сватбата беше в Гранд Албатрос на Гранд хотел Варна. малко ни беше притеснено, тъй като незнаехме какво точно да очакваме, но бяхме очаровани. Красиво, зелено, чисто. Отношението и професионализма на екипа, които организираше сватбата беше просто невероятно.Това ми подейства супер успокояващо и притеснението изчезна.
В интерес на истината повече се притеснявах за гостите и как ще се оправят отколкото за самата сватба.

С наближаването на деня обаче започна и да идва еуфорията. За мен беше много сюреалистично да виждам всичките си приятели, които почнаха да идват от толкова много държави във Варна. Усещането, че повече от 90 души дойдоха заради  нас беше наистина незаменимо.
Деня преди сватбата имах запазен час за Спа, заедно със сестрата на мъжа ми изкарахме 5 блажени часа. Пълна релаксация.

След това се прибрах в къщи, а Мартин отиде в хотела. Баща ми беше отишъл да посреща сестра ми на летището и в един момент се оказах сама и ми стана изведнъж много тъжно. Сватбата беше на следващия ден, но на мен ми домъчня за майка ми. Гледах да се взема в ръце и взех да подреждам и да гладя роклите на малките шаферки, когато на вратата се звънна и като отварям виждам едни огромни букети цветя пред мен и главата на Мартин усмихна от край до край:)

Стана ми толкова смешно и хубаво на душата, каза че е поръчал цветята, защото видял, че почнало да ми става тъжно и че искал да разведри къщата и да я направи цветна:) през това време пристигна сестра ми и баща ми и той тръгна към хотела да прекара слетобеда със семейството си и с приятелите си.

В петък слетобед бяхме със сестра ми и с племеника ми и това ми подейства зареждащо с положителна енергия. имах чувството, че майка е с нас и ми беше спокойно. Надвечер сестра ми потеглиха към хотела с мъжа си и племенника ми, за да мога аз да спя спокойно без бебо да ме събужда през ноща. останахме двамата с татко и седнахме в в хола да вечеряме, когато на вратата звънна съседката ни и решихме да отворим едно шампанско и да си отпуснем душите. Вечерта беше спокойна и към 11ч вече дълбоко спях.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 10, 2010, 17:31:34 »

Ура! Dinna разказва! Началото е много обещаващо! Искрено ме интересува как се оправиха вашите гости от чужбина, защото аз сега имам същите притеснения като теб. Много ги мисля. Кажи, хареса ли им? Проблеми при пристигането, транспорт, хотел?

Много мил жест от Мартин, разтопих се!  give_rose
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 10, 2010, 18:05:14 »

Мила Dinna, не бях писала в твоята темичка, затова първо искам да ви пожелая да сте все така слънчеви и влюбени!!! Откакто разгледах снимките ви от френската сватба ме пленихте с вашата лъчезарност и финес и тайничко си наднинчам тук с надеждата, че си разказала нещичко и за сватбата ви тук.
Страхотен разказ butterfly, очаквам с нетърпение продължението  :girlhide:сигурна съм ,че всичко е било пекрасно  smile
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #68 -: август 11, 2010, 15:49:45 »

Ariel преди да продължа, ако трябва да бъда честна справиха се не ги мисли. Проблеми са имали с такситата най-вече, защото масово са ги лъгали. Аз лично се скарах с двама таксиметрови шофьори, когато посрещах сестрите на мъжа ми на летището. Масово ги лъжеха. Едни от гостите ми са платили 120 лв от летището във Варна до св Константин и Елена, което е макс 25 лв.  Иначе много бяха доволни от храната и масово вечеряха шопска салата, таратор и паниран кашкавал blum Впечатлени от музеите, възмутени от пътищата, но безкрайно доовлни като цяло.
Единственото, което имай наум, е че ще почнат да ти звънят нон стоп за съвет къде да вечерят, къде да отидат да пият вино или да танцуват. Въоръжи се с търпение blum
Проблеми с хотела никакви, при нас основно бяха настанени в Гранд Хотел Варна и всеки един от гостите получи специално отношение и внимание. Безкрайно съм доволна от това. Имаше една част, която стояха в града и те бяха супер доволни.
А много бяха впечатлени от церемонията и обяснението на ритуала, което ми прати беше супер. Гостите бяха толкова благодарни smile, а пък аз съм ти два пъти повече give_rose Благодаря отново.

Rossito много ти благодаря за милите думи give_rose От както се върнах съм затрупана с работа, но ще опитам да пиша пак малко по-късно пак Wink
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #69 -: август 12, 2010, 08:57:50 »

Здравей Динна! Честито за сватбата, пожелавам ти безкрай усмивки и любов с твоята половинка, цял живот да вървите един до друг и да гледате заедно напред, щастливи и влюбени! twohearts

За първи път пиша в твоята тема, но следя с интерес развитието при всички във форума, рядко пиша, но съм в час  pleasantry
Разказа за първата сватба наистина ме трогна, настръхнах докато го четях и даже се разплаках ... много мил жест. Сега прочетох цялата тема до тук и просто съм очарована от разказите ти ...  Girl_hide

Ще чакаме снимки с нетърпение, но ... когато имаш време ги качи  girl_wink
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 12, 2010, 12:19:19 »

Dinna, страшно полезна информация ми даваш, много, много ти благодаря! Точно както си мислех - такситата са проблемът!  diablo Макар да сме им обяснили, кои таксита са фалшиви и кои не, все ще се намери някой да попадне, знам си.  girl_impossible За звъненето не се притеснявам - аз им приготвих на гостите файл с местенца за хапване и  пийване и указания как да стигнат дотам. А за църковната книжка - нямаш грижи, много се радвам, че им е харесала!  LOVING

Чакаме продължението.  Girl_sing
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #71 -: август 17, 2010, 16:36:13 »

Здравейте момичета, пак се извинявам за забавение отговор, но съм страшно заета от както се върнахме. Обаче пиша днес:)

Продължавам smile

Събудих се сутринта в 7ч, въпреки големите ми планове да спя поне до 10ч:) Баща ми отдавна ходеше напред назад из къщи и мога само да предполагам, в колко е станал. Отворих вратата на стаята и той стои в коридора, а очите му светят, чакал ме да стана да му кажа какво искам за закуска. Сестра ми се беше погрижила да напомни и на него и на мен поне 10 пъти, колко е важно да закуся и добре, че беше тя честно. Реших, че за солидна закуса в 7 сутринта бюрек ще е супер и докато баща ми отиде да купи аз направих кафе. Закусихме двамата с него  подредихме малко сладки и бонбони и бяхме готови в 9ч. Такова спокойствие да си призная, че по едно време даже се притесних, че ми е толкова спокойно. Признавам си до 10.30 само стояхме и си говорехме с баща ми, когато фотографа ми звънна, че е пристигнал от София и ме чака пред гримьора. (фотографа ни е същия като на Asseto Любомир Любенов) Баща ми ме закара, а тои се прибра да чака сестра ми да отиде в къщи. Гримьора беше супер. Отидох при него след като видях снимките на Lionesa Wink Голям късмет, че имаше свободен час. Максим беше супер експедитивен и след 40 мин бях готова. Направена и подобрена версия на себе си Wink

С Любо отидохме при фризьорката, която ме постригва от детските години, атмосферата беше много хубава, един куп жени в салона, които ми се радваха. Няколко дена преди това с нея измислихме нова прическа, така че и при нея приключихме за 40 мин и в 12.30 с Любо вече бяхме в колата на път за вкъщи.
В къщи вече бяхме сестра ми, съпрута и и племенника ми и баща ми, които продължаваше да ходи напред назад развълнувано.
В къщи нямаше вече какво да се върши. Аз не съм фен на традиционното вземане на булката, затова заедно със сестра ми решихме, че ще имаме сладки и бонбони, много вода и безалкохолни, защото на тази жега просто човек от това има нужда.

Исках да сме спокойни в къщи и, затова казахме на лелите ми и на братовчедите ми да дойдат след 3ч. Аз хубаво казах след 15ч обаче след , 13.30  на мен почна да ми липсва, че около мен няма много хора,  докато стояхме със сестра ми си мислех, че имам същото чувство, когато бях 10 годишна и имах рожден ден, знаеш, че предстои нещо хубаво, но ти трябват хората, които да започнат да създават шум и атмосфера около теб. Майка ми правеше празниците ни такива, с много емоция и с много радост.

Докато си меслех това се звънна на вратата и се показа съседката ми, заедно с булчинския букет. Тя пое инициативата да ми го донесе и добре, че беше тя, че нямаше друг доброволец. Цветята бяха разкошни. Бели и жълти лалета, тези лалета бяха едно от малкото неща, които знаех, че искам за сватбата. лалета, тъй като бяха любимите цветя на свекърва ми, а жълто любимия цвят на майка smile

След малко изведнъж пристига баща ми от някъде, а той отишъл да посрещне лелите ми на гарата и да ги закара до хотела и те му дали подаръците си, направо да ги донесе в къщи. Той беше толкова еуфоричен, че докато се усетя вече ги разопаковаше да ми ги покаже  funnytooth Едва го възпрях, като му казах, че трябва да чакаме младоженеца все пак.

Докато се завъртя обаче на вратата вече се звънеше и пристигнаха, двете сестри на мъжа ми и снаха му заедно с две от децата си. Признавам имах голям страх, че хората ще получат културен шок от асансьора и блока, но те бяха толкова слънчеви и мили, че глупавите мисли ми изчезнаха от главата.

В един момент стоях в хола и еуфорята беше там, на вратата пак се звънна и се показаах леля ми и братовчедка ми сияещи и гримирани. С икебана от бели и жълти лалета give_rose

Целият апартамен беше пълен с жени smile Всеки се щураше наоколо да се запознае, с който не познава и да разгледат роклята , цветята и да опитат невероятните сладки на сестра ми. Тя е просто факир. smile Докато си говорехме изведнъж виждаме двете ми племеннички всяко сложила по една от халките, а едната от тях държи булчинския букет, стана ни толкова смешно и двете се изчервиха като ги видяхме и бързо, бързо върнаха пръстените в кутийката (само за информация едната е на 4 другата на 5 )

Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #72 -: август 17, 2010, 16:37:19 »

Всички почнаха да ме питат, кога ще се обличам, защото минаваше 15.30, а Мартин трябваше да доиде малко след 16ч. Запътих се към спалнята, но тя беше окупирана от всички жени в къщата, едни се обличаха, други се гримираха, а някои просто си говореха. Приличаше на гримьорна между първо и второ действие на Лебедово езеро. Влязох само тихомълком да преместя роклята в моята стая, но всички ме усетиха и изведнъж спряха да се обличат и  решиха, че идват докато се обличам. Моята идея беше да сме само двете със сестра ми, защото тя ми действа много успокояващо, но съсвем изключих, че всички ще искат да присъстват на заветното събитие с обличане на роклята.  girl_wink

В един момент всички бяха насядали, помолили Любо да излезе докато се преоблека и всички останали със заредени апарати.

Трябваше ми помощ да облека роклята  girl_wink навън беше много горещо, а аз избирах и поръчах роклята октомври без да мисля, че навън ще е 35 градуса smile Влязох в нея, сложих обувки и сестра ми ми сложи булото. Всички около мен снимаха, когато вратата вече беше отворена и ЛЮбо ми правеше снимки и баща ми доиде. Развълнуван и сияещ:)

Чувството беше невероятно. В един момент на врата пак се звънна и пристигнаха другите ми лели с огромни букети цветя. Къщата официално не можеше да побере повече хора.

В един момент обаче всички се преместиха в хола и останах сама имах, седнах да си поема дъх  blush  Реших да се преместя в хола да си видя гостите, когато чух някои да казва Мартин е долу, но асансьора е развален и той се качва пеша funnytooth

Хванах си роклята и само излязох в коридора да видя баща ми как посреща Мартин и Арно, кумът ни Wink Никога няма да забравя лицето на Мартин, сияещт. Прегърна ме smile Всички ни снимаха, а той не можеше да говори. Предполагам не е лесно да дойдеш в къщата на булката пълна с роднини, които чакат сюблимния момент да влезе младоженеца. Баща ми доиде и ми каза искаш ли да отворим една бутилка шампанско да си кажем наздраве, явно обаче не чух само аз и всички приеха идеята възторжено.

Аз бях купила сватбени чаши, но не остана място в багажа и ги оставихме в Дъблин. Баща ми обаче влезе в стаята държейки сватбените им чаши с майка и ми ги подаде,  в този момент се зарадвах, че не остана място за нашите в багажа.  Пихме по една чаша шампанско направихмме си снимки и вече беше 16.30 време да тръгваме за църквата.

Настъпи лек организационен  хаос, тъй като имахме хора от 3 различни държави, които трябваше да се организират с таксита, но сестра ми се справи с този проблем Bravo Баща ми ни поля вода и обясних на Мартин, че трябва да стъпи на нея, за да ни върви по вода цял живот.

Асансьора продължаваше да е развален, така че се наложи да слизаме по стълбите пеша. Беше супер весело с моята рокля, Мартин държи цветята и съседите, които отваряха вратите да ни видят. На излизане от входа още веднъж ни поляха вода и отидохме към колата.

Колата беше избор на мъжа ми. Мен никога не ме е вълнувало това с каква кола ще отида до църквата, но за него беше важно. Той държеше да е стар модел руска кола, защото е нещо, което е все още типично за нашите улици без да е първенюшко, и няма да повярвате каква ни беше колата blum Реставрирана волга на един приятел, който участва в ретро ралита с нея и я дава за снимки за различни списания:)

Влязохме в колата и потеглихме към църквата, когато тръгнахме и блока ми остана зад нас нахлуха едни от най-силните емоции, които съм изпитвала досега. Не мислех, че ще се разплача, но не издържах емоциите, вниманието, липсата на майка и въпреки това вниманието на баща ми сестра ми и всички около мен да направят деня, това което е.

Отне ми няколко минути да се съвзема, за което Мартин ми помогна и изведнъж усетих, че в колата е много горещо и осъзнахме, че ретро руска кола означава без климатик funnytooth Ама кои ти да се сети през февруари. Беше супер смешно.

Докато пътувахме към църквата хората ни снимаха, когато спирахме на сфетофарите и ни махаха.
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 17, 2010, 17:20:36 »

Dinna, страшно силно ме развълнува, чак не мога да се успокоя още...Разказът ти е повече от приказен....  Bravo
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 19, 2010, 13:38:21 »

Леле, колко реалистичен разказ, направо се усетих там! Много сърцераздирателно ми стана на моменти! Задължително искам снимка на лалетата, страшно ми харесва комбинацията бяло и жълто! И много ми беше интересно да прочета кой е бил най-емоционалният момент за теб от цялата сватба - в колата!  smile Защото за всеки е различно. И малко извън разказа искам да попитам - кое според теб си заслужаваше да правиш и за кое не си е заслужавало от цялата подготовка на сватбата, сега като вече е зад гърба ти?

Искрено се надявам, че разказчето ще има продължение и в ресторанта!  smile
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #75 -: август 20, 2010, 16:02:53 »

Продължавам само да не ви досаждам give_rose

Пристигнахме с 20 мин по рано пред църквата и сигурно сме единствените младоженци, които не закъсняха подобаващо blum Голяма част от гостите стояха пред църквата и чакаха пристигането, а другата бяха вече вътре настанили се на предните редове да не изпуснат нещо от церемонията girl_wink

Добре че имах малко повече руж, защото французите нали имат традиция да се целуват по бузите, когато се видят.
Мартин беше инструктирал френските гости, че в България сватбите почват на време, нещо , за което можем да поспорим, но той реши, че така ще си гарантираме присъствието на повечето точно в 5 и беше прав.

Всички бяха навреме.

Влязохме в църквата, където ни посрещна отеца и ни даде инструкции как да се подредим, както и ми даде кратка информация за цялата церемония, за да мога да преведа на кръстника и кръстницата. И двамата бяха толкова стресирани милите, защото се притесняваха да не сбъркат някъде. Отеца беше много мил и обясняваше бавно, за да мога да превеждам.

Подредихме се и точно в 5 церемонията започна.

Ние избраха за церемонията катедралата, вярно, че беше по-скъпа от другите църкви, но не съжалявам църквата беше магична. Стените напълно реставрирани от зимата, красивите тежкй полюлей, отеца, хора...

Церемониата започна в предверието на църквата, където става реалното разменяне и поставяне на халките и след това бяхме въведени до олтара в църквата. Влизайки, чух хора, и цялата настръхнах, имах чувството, че се намираме в друга реалност. Последният път, когато бяхме в тази църква беше за погребението на майка, емоциите бяха много силни, но нямаше следа от тъга, всичко около нас просто светеше. Много ми е трудно да обясня, но светлината, която влизаше от прозорците, семействата ни, приятелите. Всичко допринесе за приказна церемония, която признавам не очаквах.

Винаги съм си мислела, че ще е много притеснително да стоиш в центъра и всички да те грледат и снимат, обаче се оказа, че въобще не беше така. Знах, че хората са около мен, но не ми беше притеснено, според моя приятелка това се дължи на положителните емоции, които хората са ни изпращали.

Церемонията ми се стори кратка, макар да беше 40 мин и докато се усетим вече бяхме навън, а камбаните биеха за нас.

Гостите ни бяха зашеметени от изживяването, голяма част от тях дойдоха да ми кажат, че са плакали по време на цялата церемония и че това е първата церемония, която не са искали да приключва girl_wink

Направихме си снимки и докато гостите чакат автобуса решихме да отидем с Мартин да си направим малко снимки, за да може когато ни е пристигнем на коктейла гостите да са там.

Отидохме в марската градина и направихме малко снимки. И двамата с Мартен не искахме голяма фотосесия, защото искахме да имаме повече снимки с гостите на сватбата, а и Любо, фотографа успява да улови невероятни моменти.

След около 30 мин потеглихме обратно към Гранд Хотел Варна. Пристигнахме, тъкмо навреме гостите бяха там. Коктейла беше в градината на хотела около басейна, притеснявах се да няма още лежащи гости на хотела около басейна, обаче нямаше.

Коктеила изглеждаше супер, точно това, което искахме, а не бяхме сигурни дали ще се получи. От хотела се справиха блестящо. Нямахме абсолютно никакво напрежение, те се грижеха за всичко, това което ни казаха с влизането беше това е вашия ден, каквото и да стане ние ще се погрижим и така и беше.

Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #76 -: август 20, 2010, 16:03:24 »

С Мартин си казахме наздраве с гостите и отидохме веднага до ресторант Гранд Албатрос да видим как са подредили масите и дали декорацията е пристигнала. Честно казано и да го бях организирала нямаше да се получи толкова хубаво, изчистени и семпли маси, подредена декорация и никакви бутилки по масите освен вода. Големия ни страх:)

Агентката ни вече беше там и се грижеше всичко да протича спокойно. С мартин си отдъхнахме и отидохме на коктейла, направихме си семейни снимки, говорихме с гостите. Атмосферата беше спокойна и релаксираща.

Вечерята трябваше да започне в 20.30ч, но при това хубаво време и още шампанско на коктейла не беше лесно да придвижим хората към ресторанта, но някъде към 21ч всички бяха там. Влязохме с Мартен като всички около нас ръкопляскаха беше супер.

Вечерята беше невероятна. забавлявахме се през цялото време. Дори и за един момент не се стресирахме, което дължим на хотела и на агентката ни. Речите минаха супер, имахме дори танцов ансамбъл, по желание на младоженеца, което въпреки моите резерви беше хит.

Ние искахме да разделим вечерята от танците както е на френските сватби, затова по време на вечерята имаше речи, танцовия ансамбъл, презентации за нас двамата и едва след като отрязохме тортата беше първият ни танц с Мартин.
 
Продължихме до 1ч, когато се преместихме в G Bar на хотела, който беше запазен за нас, тъй като ресторанта беше открито и не можехме да правим шум до много късно.

В бара на хотела стояхме с Мартин до 5.30 сутринта, когато ние си тръгнахме, тъй като бяхме капнали от умора, но оставихме гостите, които последствие разбрахме, че са продължили до 8 сутринта funnytooth

С Мартин вървяхме към апартамента и си говорехме, че колкото и нерви и средтва да отиват за една сватба си заслужава, за да изпиташ това, което ние имахме. Пристигнахме в апартамента, който беше украсен за нас и ни чакаше бутилка шампанско и кощница с плодове.

На следващата сутрин се събудихме в 11ч, когато се усетих, че нямам дрехи освен сватбената ми рокля laugh , а имахме обяд за всички от сватбата в 12ч. Бързо звъннах на баща ми, който ми донесе дрехите от в къщи и с Мартин отидохме на обяда.

Аз много се противих на тази френска традиция, но беше много приятно. Да видиш всички от предната вечер, да си поговориш с тях и да обсъдим сватбата. Обяда продължи до 4ч, когато всички се преместихме към басейна.

Сватбата официално приключи.


За да отговоря на Ariel, когато започнахме да организираме сватбата бях пълна със страхове, че все нещо няма да стане така както го искахме, че ще ни излъжат или че храната няма да е хубава. Толкова много неща изчетох във форума, признавам си беше ме страх. Това което мога да кажа е, че всичко беше перфектно. Професионализма на  екипа в хотела е за възхищение. Те оправдаха страховете ми и направиха сватбата ни невероятна. Което означава, че е възможно човек да организира сватба от чужбина и да получи перфектно обсужване и качество. Не трябваше да се притеснявам за това въобще.

Ние се спряхме на семпла декорация и продължавам да съм убедена, че беше правилното решение. Сестра ми е права, хората гледат младоженците, ако те са доволни и щастливи на никой не му прави впечатление дали тейбъл картичките са жълти blush (нещо на което аз много държах blum)

Важното е храната и виното да са хубави, защото това се запомня, а другото наистина зависи единствено и само от младоженците. Ако те се радват на деня и гостите това правят. Трябваше да слушам сестра ми повече и за това  girl_wink

И заслужава си да си купиш роклята, която искаш усещането е неповторимо girl_wink

Ще кача снимки през уикенда ако ви се гледат.
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 21, 2010, 10:16:28 »

 :girl_in_love:Ех че хубаво е билооо Dinna ,така се радвам за Вас.Страхотно изживяване,
пълно с емоции... girl_in_love направо се пренесох в хубавата ви атмосфера... girl_in_love

Много мило ми стана като чета как готино си прекарала Големият ден и си се наслаждавала на всеки елемент и си припомних тези хубави моменти от преди 2 години....ех, спомени... twohearts

Скъпа Dinna , пожелавам ви всичката любов на света, бъдете щастливи и нека винаги има нежни ласки между двама ви във всеки ден от съвместния ви живот!
Честито!



P.S.Ще очаквам снимките с нетърпение  girl_wink
« Последна редакция: август 21, 2010, 10:18:10 от marchela » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 21, 2010, 14:09:22 »

Dinna, много благодаря, че сподели с нас твоя вълшебен ден! С такъв интерес го прочетох, както никога досега!

И много благодаря за съветите и насоките, определено ми бяха полезни!  give_rose
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #79 -: август 25, 2010, 12:27:47 »

Здравейте момичета най-накрая успях да кача снимки давам ви линка, защото са много големи за галерията  http://picasaweb.google.com/konstantinasts/OurWedding24072010VarnaBulgaria?authkey=Gv1sRgCMyyrIra4eb9Rw# 

Извинявам се, че се забавих, аз май не споменах, но се местим обратно на континента и е малка лудница в къщи и на работа.

Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #80 -: август 25, 2010, 13:01:59 »

Dinna, с нетърпение следях подготовката на сватбата ти и много се вълнувах, защото всичко около теб изглежда различно и много интересно. Сега не съм стигнала дори до половината снимки, но не се сдържах да не напиша, че си прекрасна булка, а кадрите от сватбата са възхитителни! Толкова емоция има в тях, че човек не може да остане безразличен. Искрени комплименти за вас, за сватбата, която сте подготвили и за цялостния облик!  Bravo

Желая ви много щастие и късмет с преместването и новото място.  give_rose
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #81 -: август 25, 2010, 19:10:57 »

Деничка Звездичка, благодаря много за милите думи и за пожеланията. Трогната съм! give_rose
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 25, 2010, 19:20:21 »

честито семейство, Dinna !!! бъдете винаги така сияещи !!!

сватбата е била страхотна (в което бях сигурна, следях с интерес твоята тема, въпреки че не се включвах  blush )
всичко е изпипано до последния детайл, семпло, изискано и замислено с много вкус.
поздравления!!! бъдете щастливи !!!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 25, 2010, 19:42:36 »

Dinna,била си прелестна булка  give_rose Пожелавам ви винаги да сте толкова щастливи и влюбени  twohearts
След снимките от първата ти сватба не бях влизала в темата,но останах очарована и от 'втората' ти сватба  girl_in_love
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #84 -: август 25, 2010, 21:55:18 »

Добре, че засякох съобщението в друга тема, че има снимки на линия, та да си дочета и разказа. Много вълнуващ и трогателен! Снимките също са прелестни и с много стил, поздравления!
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #85 -: август 26, 2010, 19:03:39 »

Vilenceto, Miss™,  Conflate, Marchela благодаря ви много за пожеланията и за хубавите каментари.

И на останалите момичета исках да кажа, благодаря ви много за съветите и коментарите, за това че ми четяхте темата give_rose Емоциите тук във форума бяха една огромна част от организацията на сватбата. Благодаря ви за положителната енергия и усмивките, които ми донесохте. Незаменими сте момичета Bravo Благодаря ви много!

PS Спрях линка със снимките, така че ако някой е пропуснал мога да пратя на лични Wink
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 27, 2010, 00:27:07 »

Успях, успях, успях да видя снимките вчера, когато влязох за малко! Искам да кажа само, че толкова усмихната булка скоро не бях виждала, имаш прекрасна усмивка, която озаряваше кадрите! Ех!  girl_in_love
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #87 -: август 27, 2010, 10:26:28 »

Снимките са много истински, струи невероятна емоция, 24-каратовата усмивка не слиза от лицето ти нито за миг! Желая ти цял живот така да те кара да се чувстваш твоя вече съпруг. А като цяло сватбата е била много стилна, истинска красота!  heart
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 27, 2010, 10:41:12 »

Еххх, аз едва сега наваксвам с форума и не успях да стигна до снимките. Дали би могла да ми пуснеш линка на лични, респ. парола или нещо такова?  give_rose

А иначе, разказът ти е прекрасен, благодаря ти, че го сподели с нас! И още веднъж едно голямо ЧЕСТИТО! Желая ви много, адски много щастие заедно!
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #89 -: август 29, 2010, 18:12:37 »

 Dinna, прекрасна сватба! А вие двамата излъчвате толкова неподправено и искрено щастие. Такава трябва да е една сватба-всички се радват за вас, от всяка една твоя дума в разказите и от снимките блика топлота. Пожелавам ви винаги да е с вас това щастие-на любовта, на обичта на хората около вас.
 Поздравявам те за лекото и пролетно чувство, което идва от всеки един елемент на сватбата  give_rose
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #90 -: септември 06, 2010, 19:25:38 »

Ariel, Nadelina88, Asseto, Michelle много ви благодаря, ужасно сте мили give_rose

Ние най-накрая приключихме първата част на местенето, т.е. дойде фирмата да ни пренесе вещите. Моят мъж вече е във Франция, а аз ще продължавам да снова между 2 държави още един месец, докато официално се пренеса. Сега сме на етап 2 търсене на апартамент, но Мартин ще се занимава, защото пристигна първи там blum А аз ще използвам времето да наваксам с четене на каквото съм пропуснала от организацията на сватбите на момичетата danceg и да гледам снимки Asseto още чакаме твоите blum
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #91 -: септември 06, 2010, 21:47:04 »

Страхотен разказ !!! Много сьм развьлнувана, пресьздала си 200% настроението и магията на момента  girl_in_love girl_in_love girl_in_love Наистина  е пренасящо... Останах трогната  cray

По вьпроса за страховете и прочие, искам да кажа, че явно сте сьумели да изберете добьр хотел и екип, нещо, което аз лично не успях и имах много разочарования. Радвам се, че очакванията ви са се сврьхоправдали, от това по-хубаво няма  Bravo Bravo Bravo

За в бьдеще ви пожелавам дьлги години на семейно щастие и да остареете заедно, рька в рька, както сте били в сватбения си ден.

Честито !!  Clover Clover Clover
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: септември 07, 2010, 08:08:47 »

Dinna, аз нямах възможност да видя снимките от сватбата ви, затова ще те помоля да дадеш пак достъп до лина, ако може!  give_rose smile
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #93 -: септември 07, 2010, 12:49:23 »

Inaxastra много благодаря give_rose Наистина случихме на професионалисти благодаря много за пожеланията. smile

Lunno Momiche пратих ти линка на лични blum и честито пак за изпита ти. Мниого се радвам Bravo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #94 -: септември 07, 2010, 20:55:29 »

Сега пак гледах снимките и не мога да се вьздьржа - роклята и прическата ти са разкошни  girl_in_love girl_in_love girl_in_love А ти толкова фина... прекрасна си !!

Страхотно удоволствие е да се разглеждат вашите снимки. Всяка една от тях е пропита сьс щастие, което изпьлва просто като ги гледа човек  heart Girl_sing heart

Толкова настроение има в тях... Веднага си личи колко сте щастливи и колко изключително специален и сьщевремено естествен е бил вашият ден.

Боже на какви анализи се отворих... Ама нещо ми дойде вдьхновение...  blush
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: септември 08, 2010, 08:04:13 »

Dinna, много, много ти благодаря!
Вълшебни сте!  Girl_hide  Bravo give_rose
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: септември 08, 2010, 10:00:10 »

 Offtopic
... и да гледам снимки Asseto още чакаме твоите blum

Признавам си, виновна съм.  blush Но силно се надявам до края на идващия уикенд да сме ги отсели, смалили и качили някъде, тогава ще пусна и разказчето най-накрая (то по-скоро разказище се получи, ама...). Късно се прибираме и вечер сме тотално скапани, а имахме и други неща да свършим последните две седмици, та се проточи.
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #97 -: септември 08, 2010, 20:57:54 »

Inaxastra, Lunno Momiche много, много, много ви благодаря give_rose

Asseto ние чакаме blum знаем какво е след сватбата, така че като имаш време smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: септември 14, 2010, 14:44:47 »

PS Спрях линка със снимките, така че ако някой е пропуснал мога да пратя на лични Wink

Изках да ми остане свободни време и спокойно да прочета разказчето за сватбения ден и да ти се насладя като булка. Само, че изпуснах снимките  blush Ще чакам с нетърпение да ми изпратиш на лични линк, за да ви се полюбувам . heart

Разказът ти е много реалистичен. Пренесе ме в сватбения ви ден.
Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот! Дано тази магия, любовта и вниманието от близките ви хора никога не стихват!
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines