Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 01:43:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчинския букет - 6"  (Прочетена 210074 пъти)
 
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: юни 08, 2011, 14:56:46 »

Според мен всеки един букет е красив! Когато уточните цветята, които искаш, няма как да стане грозен. Поне аз така си мисля, понеже обожавам цвета и за мен те са красиви във всякакви форми и подредби.  pardon  Естествено винаги можеш да видиш други работи на тази флористка и да прецениш, какво точно може. Винаги си личи!  Wink
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #376 -: юни 08, 2011, 18:11:25 »

да трябва да я попитам за пробен букет ,по-принцип я водят добра и доста хора я търсят....ама... :\все пак това е булчински букет и като всяка булка се притеснява човек какво ще стане и дали ще стане според очакванията ти ... smile
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #377 -: юни 09, 2011, 15:15:05 »

Да си похваля букета от лалетата ... справи се отлично и нищо не му "кльопна" smile
Ето го и него : https://picasaweb.google.com/florisbg/Svatba9302
Активен
drazena
Ентусиаст
**
Публикации: 84


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: юни 09, 2011, 19:17:13 »

shanny, желая ви любовта ви никога да не загуби блясъка си и усмивките да не слизат от лицата ви.
Букета е станал чудесен, аз вчера видях лалетата за моя, доволна съм от цвета, само дето цветарката ми побърка всички доставчици в страната докато ги намерим, накрая вчера отидох да ги видя още като ги стоварваха и като казах, че ми харесват доставчика милия камък му падна от сърцето smile
Съвсем скоро ще покажа сники, не остана вече danceg
Активен
aneliaivanova86
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #379 -: юни 10, 2011, 09:58:52 »

Браво за темата, много хубави букети  good
Ето и един от мен  smile
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: юни 12, 2011, 01:51:34 »

Момичета, имам следния въпрос: казаха ми, че букети тип "висящи" много лесно се разпадали още по време на сватбеното тържество и по-точно по време на танците, по-сигурно било да бъде сферична формата. Имате ли наблюдения и опит?
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: юни 12, 2011, 08:49:25 »

Вярно е, че много се разпадат! Но по принцип микрофона сам по себе си е предпоставка за нестабилен букет. Дали ще е сферичен или висящ, просто трябва да е направен както трябва smile Кой ще ти го прави, ако е флорист, би трябвало да си знае 'тънкостите' и да няма проблеми  Wink
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #382 -: юни 12, 2011, 15:05:04 »

Здравейте момичета. Ще се омъжвам след месец и вече имам мнооого голяма нужда от помощ ! Все още не съм избрала букет понеже не искам традиционните кръгли букетчета , а колкото и да ми харесват тези "падащите" като водопад букети ми изглеждат малко изкуствени, понеже ако виси на долу - ок , но ако го завъртиш случайно на една страна и той стърчи изключително изкуствено и не ми харесва ! Въпреки това искам нещо нестандартно и шантаво като например букетите , които са като чантичка и висят от ръката .. не знам какво да е и вече се ядосвам , а всички ми казват , че трябва да се говори с цветарите от по-рано за да осигурят всичко за букета .. Дайте идеи моля ви !
Като цяло ще е в жълто и бяло букета иии все още се колебая между жълта орхидея и жълт лилиум .. като се замислих наскоро защо не жълта орхидея с бял лилиум или обратно .. не знам !!!  blush
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: юни 12, 2011, 17:47:59 »

Здравейте момичета. Ще се омъжвам след месец и вече имам мнооого голяма нужда от помощ ! Все още не съм избрала букет понеже не искам традиционните кръгли букетчета , а колкото и да ми харесват тези "падащите" като водопад букети ми изглеждат малко изкуствени, понеже ако виси на долу - ок , но ако го завъртиш случайно на една страна и той стърчи изключително изкуствено и не ми харесва ! Въпреки това искам нещо нестандартно и шантаво като например букетите , които са като чантичка и висят от ръката .. не знам какво да е и вече се ядосвам , а всички ми казват , че трябва да се говори с цветарите от по-рано за да осигурят всичко за букета .. Дайте идеи моля ви !
Като цяло ще е в жълто и бяло букета иии все още се колебая между жълта орхидея и жълт лилиум .. като се замислих наскоро защо не жълта орхидея с бял лилиум или обратно .. не знам !!!  blush

Срещаме се и в тази тема... Виж тези:





При всички случаи обаче иди за консултация с цветарката, дето ще ти прави букета, с нея може да обсъдите идеи, да обедините идеи от букети, които си харесала...
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: юни 12, 2011, 18:31:11 »

mynicheto Само кажи, че искаш нещо нестандартно и ще те залея със идеи smile Надявам се да не досаждам с многото снимки smile Ама много ми е мерак за нещо подобно и имам хиляди идеи  blush Разбира се, това са моделите, цветята можеш да си ги промениш според желанието, т.е. жълно и бяло.
« Последна редакция: юни 12, 2011, 18:33:12 от ylith » Активен
drazena
Ентусиаст
**
Публикации: 84


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: юни 12, 2011, 19:50:45 »

http://album.svatbata.bg/mim-i-bo/bg/photos/240086.html
Моят прекрасен букет, цветарката се справи повече от добре!
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #386 -: юни 13, 2011, 07:51:20 »

Уау !!! Предложенията ви са страхотни и на двете !!! Определено има какво да взаимствам от тях !
drazena , букета ти е супер !!! Наистина цветарката се е справила добре !
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #387 -: юни 13, 2011, 09:16:47 »

Drazena, честито! Много хубав букет, наистина! И много хубава булка smile Сладък семеен живот!
Активен
Sabrina84
Ентусиаст
**
Публикации: 64


« Отговор #388 -: юни 14, 2011, 12:10:37 »

Здравейте момичета. Букетите в жълто на предната страница са уникални. Моят букет съм решила да е червен, тъй като това е цветът на нашата сватба. Първоначално си мислех да е класически кръгъл букет само от рози, но приятелки ме разубеждават, че е прекалено обикновен.Вие как мислите и имате ли някакви идеи за червен букет и с други цветове? Сватбата ще е септември и не знам и какви цветя ще има тогава. Благодаря предварително:)
Активен
Devora
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: юни 15, 2011, 19:08:19 »

Момичета, много са ви хубави букетите. Лалетата са прекрасни!  good

Sabrina84, важно е на теб да ти харесва букета. 5 човека, ако попиташ, ще получиш 10 мнения. Иначе ето идеи за комбинирането на червено с други цветове:



Има още много. Червеното си е традиционно за сватбите и може да намериш много снимки в Гугъл.  smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines