Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 22:00:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчинския букет - 6"  (Прочетена 210058 пъти)
 
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: май 05, 2011, 14:58:56 »

Моят букет беше съвсем нормален букет, без микрофони, без уж дръжки. Някак не ми хареса мисълта, че тези цветя са набучени в нещо си, като гъба и са оставени без дръжки и листа. Към едно цвете си принадлежат и листата... pardon
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #301 -: май 06, 2011, 12:00:58 »

Аз съм харесала този: http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://paperroseco.files.wordpress.com/2009/07/white-hand-tied-bouquet1.jpg%253Fw%253D430%2526h%253D640&imgrefurl=http://eltaller.geco1.com/modulos/productos/black-and-white-rose-bouquet%26page%3D4&usg=__poVAxyLNM0XrigU_uwx23Pdbp6o=&h=640&w=430&sz=165&hl=bg&start=0&sig2=kUoSNdnqkmmeuOG1ycyUBQ&zoom=1&tbnid=d_i7ehXFxf0duM:&tbnh=152&tbnw=102&ei=DcXDTd-9NMOcOpjfvI4E&prev=/search%3Fq%3Dwhite-hand-tied-bouquet%2B1%26hl%3Dbg%26sa%3DX%26biw%3D1440%26bih%3D746%26tbm%3Disch%26prmd%3Divns&itbs=1&iact=rc&dur=438&page=1&ndsp=35&ved=1t:429,r:2,s:0&tx=36&ty=81 само че вместо перлите ще има бели камъчета. Много исках да е нещо семпло и елегантно. Но приятелките ми казват, че е много обикновен и всички ме съветват да сложа и други цветя, освен розите. Но не знам, темата на сватбата е бели рози, роклята ми е с такива орнаменти,и ми се искаше просто букетът да не се натрапва. Притеснява ме, че ако сложа и други цветя ще стане много претрупано с тази рокля (има снимки в галерията ми на роклята). Мислите ли, че е прекалено семпъл за булчински букет?

Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: май 06, 2011, 13:01:29 »

Страхотен е. Аз много обичам изчистени неща. Ако ти е прекалено семпъл може камъните да са ти в друг цвят, който си използвала.
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #303 -: май 06, 2011, 13:20:13 »

На мен не ми се струва прекалено семпъл, а по-скоро изчистен, но приятелките ми реагират общо взето по един и същи начин: "Само това ли?". И аз започнах да се замислям... Иначе се радвам, че го харесваш и ти. Ще остане той! smile Благодаря за мнението, cherry_dream.
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: май 06, 2011, 15:01:05 »

Според мен също букета е много семпъл и хубав - важното е ти какво искаш, а не приятелките. Ето ти един 'звезден' пример за подобен, но доста по-голям(малкият ще е по-нежен)
Ако все пак продължаваш да се замисляш ето ти още малко предложения:
Със зеленина , или нещо подобно (но по-малко и нежно)
А ето и моят личен фаворит! Това е една огромна роза, напревена от около 20 нормални рози, за съжаление в България са малко флористите, които ще го направят както трябва
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: май 06, 2011, 15:03:14 »

Моля, даже мисля да ти открадна и да сложа цикламени перлички  heart  Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
Devora
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: май 06, 2011, 23:55:26 »

На мен не ми се струва прекалено семпъл, а по-скоро изчистен, но приятелките ми реагират общо взето по един и същи начин: "Само това ли?". И аз започнах да се замислям... Иначе се радвам, че го харесваш и ти. Ще остане той! smile Благодаря за мнението, cherry_dream.

Букетът ти е много хубав. И все пак това е твоят ден, трябва ТИ да харесаш всичко, а не някой друг. А и на роклятата ти наистина ще стои по-добре изчистен букет.  girl_wink
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #307 -: май 07, 2011, 09:16:15 »

Благодаря, момичета! Вече със сигурност съм спокойна, че не само аз го харесвам smile Щом чак cherry_dream ще го открадне!! smile ( Да не си помислиш, cherry_dream, че имам нещо против! Много се радвам даже, че толкова ти е харесал!) Иначе този с огромната роза от снимката на ylith е много интересен!!!
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #308 -: май 07, 2011, 13:16:47 »

И според мен букета не е нужно да е всички цветове на дъгата, още повече ако роклята ти има орнаменти. И аз съм решила да имам чисто бял букет - само бели лалета, може малко листа /от самите лалета/ и перлички. Моята тема е бели лалета и перли, роклята ми е цялата от дантела и въпреки че всички ми казват, че трябва да има цвят според мен букета не трябва да се натрапва, роклята ми в случая трябва да е това, което се забелязва... така че , успех, Нонита, не се поддавай на околните мнения  smile
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: май 07, 2011, 17:31:18 »

Аз намирам, с малко зелено от листата, както казва shanny е достатъчно. Прави достатъчно контраст и не е нужно да бъде претруфaн за да бъде красив. Simply The Best good
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: май 07, 2011, 18:41:05 »

Момичета попаднах на един страхотен и нестандартен букет и реших да го споделя с вас

Ако някоя се вдъхнови ето и инструкции как да си го направите сами: http://ohdearphotography.com/2010/03/26/diy-bridal-pearl-crystal-bouquet-boutonnieres/
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #311 -: май 11, 2011, 11:59:43 »

wow, колко перли smile
Аз имам дилема...и съм сигурна, че ще ми дадете правилен съвет...
Два дена подред обикалям цветарки за този мой букет. Едната работи само с естествени материали и каза, че белите холандски лалета са едни мънички, точно каквито искам и са доста издръжливи. Според нея на 100% няма да им стане нищо през деня. Тя не ползва никакви изкуствени материали и букета ще е с дръжките на лалетата, така и няма да клюмнат според мен... не ми хареса как ми предложи да ми го направи с някакви листа по края от някакво друго цвете, ама надявам се ако й обясня подробно да ме разбере.
Снощи обаче ходих при друга, която каза че задължително за лалета и то на 5Юни трябва да е на държач, ако са само с дръжки щяли да цапат, а и лалетата трябвало да имат водичка. Ама няма ли като са скастрени дръжчиците им за да се забучат в този грозен микрофон да клюмнат по-бързо? Някой от булките, които са имали букети без микрофон ще кажат ли дали цапат? Втората цветарка така ме разочарова, че нямало да стане от лалета, че е рисковано и т.н. че ....  GROAN
Активен
Devora
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: май 11, 2011, 14:17:31 »

Това ми звучи малко смешно. Да не би да си първата булка, която иска букет с лалета? Пък и напоследък тенденцията е булчинските букети да са без микрофон, само с панделка. Не виждам проблем. Единственото, което може да се случи, според мен, е лалетата да се отворят много, което предполага, че в долната част на чашката може да се вържат с нещо. Но пък, ако са едно до друго, може и да не се отворят. А че лалета са капризни, капризни са си. Но си мисля, че втората цветарака просто не иска да поема риска.  good Пък и реално букетът ще стои без вода около 2-3 часа, докато минат ритуалите. Не мисля, че ще увяхнат, но все пак аз не съм цветарка. smile

Виж тук - всички лалета са без микрофон. Вярно е, че не се знае кога са снимани, но все пак.
http://www.google.bg/search?q=wedding+bouquet+tulips&hl=bg&client=firefox-a&hs=oH9&rls=org.mozilla:en-US:official&prmd=ivns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=637KTfWpK8TAswajrJGfAw&ved=0CBsQsAQ&biw=1024&bih=436
« Последна редакция: май 11, 2011, 14:21:14 от Devora » Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: май 11, 2011, 14:39:05 »

 cray И аз съм го закъсала с букета cray  Във Неделя ходихме с кумата до цветарката и казах ,как си представям моя букет със рози,кали и орхидеи -падащ , но тя ми каза че за юли месец орхидея и кала няма да има при нея,защото не им бил сезона(а дори да намери ще са скъпи) Oh my ... и да си избера др цветя... И сега се чудя какво да мисля със лилавото най-вече
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: май 11, 2011, 15:47:30 »

Моля ви, препоръчайте цветарка за София - аз съм се спряла на мини розички, но се чудя дали да не си го направя сама, за да съм сигурна, че ще е такъв, какъвто искам, или да се доверя на някоя, но...незнам коя crazy
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines