Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 15:26:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчинския букет - 6"  (Прочетена 215147 пъти)
 
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: януари 15, 2011, 10:06:47 »

И този е върха! Ами аз след като бях отрязана на сума ти места, че  Oh my ... - ''Ама как така искате букет с черно?  Oh my ...? - взимам нещата в мои ръце.

Вчера прерових магазинчетата за аксесоари и има доста нещица с пера. Та накрая може бу ще взема една диадема, която е цялата с черни перца и ще се пробвам да ги измъкна. Ще купя малко бяла и черна панделка и ще си избера бело цветя - и точка! За пореден път се убедих, че в БГ хората (в повечето случай) са с мислене отреди 20тина години по тия въпроси...Гледат те като изкопаемо, като че ли искаш нещо, което никой не е чувал никога...Ами да почете малко списания, да види как вървят тенденциите...Не - важното е да се мрънка и да ми обяснява как дори с мои материали няма да ми направи такъв букет - щото как така ще има черно в букета, къде се е чуло и видяло???? Патици!  koko6ka
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: януари 15, 2011, 10:13:25 »

Hekseskud Ето че каквато си изобретателна ще успееш да сътвориш сама букета,който искаш.
Една малка идея ми хрумна,докато ти четях поста:можеш да вземеш и черна мрежа и да я използваш и нея в букета!
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: януари 15, 2011, 11:54:58 »

Hekseskud отиде ли в градински център Мимоза. (ако си от Варна де) По-високи цени имат, но имат много голям избор и поне с мен бяха много отзивчиви...
Активен
Mauve
Ентусиаст
**
Публикации: 66



« Отговор #168 -: януари 15, 2011, 12:11:31 »

Аз поне срещнах разбиране от агенцията, която ще прави украсата на ресторанта. Те ще изработят и сватбения ми букет. Бях твърдо решена за анемониите, но се оказва че анемонията е цветето на пътешествията и нестабилната любов!  angry А напоследък все повече я използват за букети и украса...  cray Дали да рискувам...
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: януари 15, 2011, 12:23:28 »

Mauve, браво на вас!  Bravo

Аз понеже нямам време и възможност в момента да наема агенция - ще си блъскам главата smile  Иначе на драго сърце бих се възползвала и аз!

Анемония означавало ''дъщеря на вятъра'' - не знам долколко се покрива с твърденията за непостоянна любов...В крайна сметка -  какво се шашкаш от тези драсканици и символики? Майка ми се е женила с гербери, сега твърдят, че не трябвало, че били траурни цветя...Ами - цветя като цветя! Всичките са красиви и радват окото!
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: януари 15, 2011, 12:29:45 »

Честно да ти кажа, такова прекрасно цвете не заслужава такава слава... Има много красиви цветове, аз не бих го изключвала от букета... give_rose




но ако все пак не се чувстваш конфортно с анемонията- мак има подобна форма


но той увяхва мисля много бързо
или лизиантус- много нежно цвете

Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: януари 15, 2011, 13:49:45 »

Интересно, ако човек не знае значенито и символката на различнте цветя какво ли ще стане? Аз за първи път чувам това за анемонията.
Hekseskud, вече нах покрай един ресторант замо в бяло и черно и се сетих за теб. Беше с изцяло бели маси и столове, съответно с черни покривки и черна тапицерия. Сигурно си си избрала място, де, но просто ми направи впечатление.
Да ви питам относно жасмина - има ли го през август месец и дали е държелив. С тези дребни цветчета ми се струва много нежен и не знам дали ще издържи в букет?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: януари 15, 2011, 20:35:28 »

Mauve изобщо не се влияй от подобни писания за цветята.  good Важното е да ти харесва. Аз скоро като се зачетох в една тема за отровните цветя и се оказа,че почти всички са такива. Това не значи,че трябва да забравим за тях.  good Flower unicusbg жасмина цъфти  в началото на пролетта и ще издържи в букета. good
« Последна редакция: януари 15, 2011, 20:40:12 от Nina Style » Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: януари 15, 2011, 21:32:52 »

Момичетааа! Май ще получа мечтания букет! Милата ми кума е успяла да се договори с един магазин и дори ще направят пробен, за да го одобря -същия, като този, който ви показах по-горе!  yahoo  yahoo  yahoo

Мн съм щастливааа! Освен това и ще излезе около 30тина лева - бели рози, черни пера и ''микрофон'' супеееер!  Bravo
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: януари 15, 2011, 22:17:30 »

Браво!!! Bravo Bravo Bravo Добра кума си си избрала  good
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: януари 15, 2011, 23:28:18 »

Момичетааа! Май ще получа мечтания букет! Милата ми кума е успяла да се договори с един магазин и дори ще направят пробен, за да го одобря -същия, като този, който ви показах по-горе!  yahoo  yahoo  yahoo

Мн съм щастливааа! Освен това и ще излезе около 30тина лева - бели рози, черни пера и ''микрофон'' супеееер!  Bravo
Айде честито за мечтания букет. Да не забравиш да ни покажеш снимки след сватбата.  give_rose
Активен
Mauve
Ентусиаст
**
Публикации: 66



« Отговор #176 -: януари 17, 2011, 11:23:12 »

 Bravo  Bravo  Bravo  Bravo Чудесно! Браво на кумата! Ето това е да си имаш прекрасна кума!

И аз не мисля да се влияя от тези неща - символики и мистики! Толкова са красиви тези цветчета!
Благодаря Ви момичета!
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: януари 24, 2011, 09:47:05 »

Момичетааа, ето пробата на булчинския букет. Със 7 рози е, но флористката е препоръчала да са 11, за да е по-плътен букета smile Мисля, че се полуи много добре. Надпвам се да еясна снимката, може да сложа и още снимки по-късно...Много се радвам, че ще се осъществи идеята ми!  Bravo

Майка ми със сигурност ще припадне като го види smile А кумата ми е взела страхотен аксесоар за коса - шапчица с перцата от букета...ще стои страхотно!!!


* IMG_5440[1].jpg (28 KB, 336x360 - видяно 3069 пъти.)
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #178 -: януари 24, 2011, 19:21:39 »

Супер е! Наистина още няколко цветенца няма да са зле  Wink
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: януари 24, 2011, 19:56:20 »

Еееее, браво!  danceg Супер е букетът!!! И много оригинален! Обаче другите са прави- още малко рози ще го дооформят. Тъкмо този за сватбата ще бъде невероятен!!! Bravo
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines